293 Shares 1369 views

Ośrodek wakacyjny „Semiozere” (Karelia): Więcej informacji na temat usług

W wściekłym metropolii tempie, a wir codziennych zmartwień, czasami zapomnieć o reszcie. Aby naprawdę odpocząć, odwracają się od negatywnych emocji i obsesji mogą być tylko na świeżym powietrzu. Jest z dala od zgiełku człowieka odzyskać siły, stabilizuje równowagę psychiczną i fizyczną.


Nie powinno się odmawiać sobie w rustykalnym wakacje, aby przejść do dalekich krajów, aby znaleźć ustronne miejsce. Niesamowite rogi z czystym środowisku rozsianych po całym naszym rozległym kraju. To miejsce jest region Leningrad, a bardziej konkretnie, region Ołoniec, na Przesmyku Karelii. Jest to mała wioska Syandeba na jego terytorium, zbudowany Wypoczynkowy „Semiozere”.

Kompleks turystyczny jest zanurzone w bujnej roślinności, w otoczeniu malowniczych wzgórz i czystych jezior. Ostatnio, przyciąga turystów z różnych regionów cieszyć dużo kojącej atmosferze i ponownie z naturą. ośrodkiem turystycznym działa przez cały rok. Wszystkie domy zbudowane w 2012 roku z materiałów naturalnych (dąb) i nadaje się do zamieszkania w okresie zimowym.

Urlop spędzony w podmiejskiej kompleks, przyniesie dobry nastrój, ładunek dodatni i pobudzać. Można dojść do dużej firmy lub całej rodziny razem w „Semiozere” (rekreacyjnym). Jak dotrzeć do celu? Administracja kompleks zapewnia transfer, a goście mogą przyjść do swoich samochodów, podążając w kierunku Pietrozawodsk, Murmańska. Można dojechać autobusem.

Opcje zakwaterowania

Nadaje się do małej rodziny dwukondygnacyjnego domu z pięciu miejsc 40 m 2. Posiada własną odkryty taras w kompleksie „Semiozere”. Centrum rekreacji oferuje doskonałe warunki do życia razem z małymi dziećmi. Dostępne łóżeczko, wózek i krzesełko.

Na życzenie dostarczamy łóżeczko za opłatą. Na parterze znajduje się dobrze utrzymany aneks kuchenny z przyborami kuchennymi i gospodarstwa domowego. Dodatkowy pokój dzienny z sofami i telewizorem. Na drugim piętrze jest wyposażony w łazienkę i przestronnej sypialni.

Numer Domek 2 do 8 osób

Zwłaszcza dla dużych firm rekreacji „Semiozere” oferty rozliczania w komfortowy dom o powierzchni 145 m 2. Ten przestronny domek składa się z eleganckim salonem, kuchnią i dwoma sypialniami. Obecność kominkiem, telewizją satelitarną, niezbędne meble, sprzęt gospodarstwa domowego, kosmetyków i produktów kosmetycznych. Z okien goście mogą oglądać piękną przyrodę. Pozwoliło na ugodę z małymi dziećmi.

Pięcioosobowy numer domu 3

Chcesz samotność i ciszę – wtedy Wypoczynkowy „Semiozere” Leningrad (rejon), miejsce, gdzie można zanurzyć się w świat harmonii i relaksu. Otoczony zielonym borem zbudowany przytulny dom 60 m2 wyposażona w dwóch sypialni, przestronnego salonu i małej kuchni. W domu znajduje się piec rosyjski, duży balkon z widokiem na lokalne otoczenie.

Domek numer 4

Dla reszty umieszczono kolejny drewniany domu (65 m2), składający się z czterech miejsc. Na parterze znajduje się kuchnia, salon i łazienka. W drugim znajdą Państwo sypialnię, której okna wychodzą na las. Na zapytanie łóżeczko dla dziecka (za dodatkową opłatą). Opłata rejestracyjna obejmuje niemowląt: łóżko, krzesło, wózek.

część rozrywka

Ośrodek rekreacyjny „Semiozere” jest pod bezpieczeństwa zegara. Obfituje w szereg atrakcji rekreacyjnych. W sezonie na plaży latem otwiera się na jeziorze. Obok stawu jest zbudowany z luksusową wanną molo.

Dla koneserów myśliwskiej biernego ofercie pieszych na grzyby i jagody w miejscowym lesie. Spacer dostarczyć niezapomnianych wrażeń i dużo emocji. Kompleks posiada rybackich (w każdym sezonie), wycieczki krajoznawcze. Dla aktywnych gości – rowery, placów zabaw, rzutki, jazda na nartach, łyżwach. Organizuje imprez firmowych i uroczystości w kompleksie „Semiozere”.

Ośrodek rekreacyjny na profesjonalnym poziomie imprezy, sport, dyskoteki młodzieżowe, poranki dla dzieci. Połączenie czystej natury, przyjazne dla środowiska i korzyści z cywilizacji pozostawi tylko przyjemne chwile w pamięci.