505 Shares 2591 views

Jak wyeliminować wszy: dostępne metody leczenia w domu

Wszawicę – choroba charakteryzuje pasożytujące na różnych częściach ciała ludzkiego wszy. Ta nieprzyjemna choroba jest przenoszona przez przypadkowy kontakt, poprzez odzież i higieny obiektów. Tak, to jest łatwo złapać w salonach fryzjerskich, w których grzebienie są traktowane poważnie. Szczególnie podatne na wszy dzieci uczęszczających do przedszkoli i szkół. Po zakażeniu trzeciego dnia, osoba ma najsilniejszy swędzenie i reakcja alergiczna na stronie zgryzu w postaci czerwonej wysypki.


Aby pozbyć się wszy jest łatwe, współczesna medycyna oferuje ogromny arsenał leków. Ale, oprócz leków, można użyć środków ludowej, aby pomóc wyeliminować wszystkie wszy. Leczenie w domu dość skutecznie, zwłaszcza w połączeniu z tradycyjnymi terapiami. Pierwszym krokiem jest do dezynfekcji pomieszczeń, pościel i rzeczy pacjenta.

Gnidy trzeba przeczesać specjalny grzebień, proces ten jest powtarzany codziennie. Można, oczywiście, natychmiast ogolony golić głowę, ale nie jest to estetyczne, dlatego oferujemy do walki z chorobą bardziej łagodnych metod.

  • sok żurawinowy codziennie wcierać w skórę głowy, zmuszając tym samym krwiopijne pasożyty nie powieść się z organizmu. Po tym, gdy trzeba rozczesać wszy. Leczenie w domu w ten sposób pomoże pozbyć się choroby.
  • Stary sprawdzony sposób na pokazywanie pozytywnego rezultacie – ocet. metoda przestarzała skutecznie zwalcza owady. Zatem, przygotowanie leku roztworu 300 g wody i 30 ml przekąskę. Ten wlać wodę na głowę, a następnie dokładnie przeczesać nici. Osobnicy nie wytrzymać zapach octu i stają się słaby, ponadto płyn rozpuszcza się lepka masa, przez które są przymocowane do skóry.
  • Wyeliminować wszystkie znane larwy będą nafty. Leczenia wszy naftą może osiągnąć niesamowite rezultaty, z tym że po takie procedury mają przywrócić włosy. Smaruje korzenie włosów z tej cieczy, zawija ręcznik i umieszczono na wierzchu torebki z tworzywa sztucznego, która odbyła się w ciągu 2 godzin, a następnie dokładnie przemywa się lek szamponu.
  • Włosy wszy kill barwnika. Leczenie w domu często prowadzone banalny sposób – za pomocą barwienia. Informacje zawarte w kompozycji farb, nadtlenek wodoru ma niszczący wpływ na pasożytów krwiopijnych.
  • Innym interesującym sposobem leczenia oferuje alternatywny lek: wymieszać sok z mięty pieprzowej (30 g) w szklanej naturalnego soku z granatów i gotować przez 15 minut. Schłodzony bulion wycierać obszaru. Nie należy przerywać leczenia aż do całkowitego wyniszczenia owadów. Tylko nie zapomnij, aby rozczesać wszy.
  • Leczenie Dustov mydło Ludowej. Wystarczy umyć głowę z tego narzędzia i grzebienia. Alkalicznych obecny w mydle eliminuje wszystkie owady.

Nie zapominaj, że pieniądze ludzi – nie jest panaceum na pasożyty, ale tylko dodatkiem do terapii podstawowej. Przed zastosowaniem produktu naturalnego, najpierw skonsultować się z lekarzem, ponieważ niektóre z nich mogą powodować alergie i nie leczyć wszy. Leczenie w domu powinny być wykonane z najwyższą ostrożnością i najlepszych leków Fit-przetestowany, jak „Medifoks” lub „Nittifor”.