513 Shares 1641 views

Telefon komórkowy Samsung Galaxy Ace 4 Neo: Opinie z właścicieli, przeglądu, specyfikacji i opisów

Przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu będzie Samsung Galaxy Ace 4 Neo, przeglądy, które można znaleźć na końcu tego artykułu. Nie będziemy zagłębiać się w historię zespołu i spojrzeć na warunki, które przyczyniają się do niego. Mamy tylko wspomnieć fakt, że ich smartfon szczególności sprzętu na ogólnym tle nie wyróżnia się. Może najpierw stworzyć ogólny obraz Samsung Galaxy Ace 4 Neo, który recenzuje szybko z dala od Internetu. I robimy to za pomocą wykonania przelewu.

Dane na smartphone. System operacyjny

Na pokładzie naszego dzisiejszy przegląd przedmiotu pracuje typ „Android”, wersja 4.4. Jest to ulubione wielu użytkowników „Kitkata”.

Część sprzętu. chipset

Jak procesor jest chip modele Spreadtrum SC7715. Należy zauważyć, że jest to rozwiązanie budżet. Jako takie, urządzenie nie wyraźnie było spodziewać się wydajności niebotyczne. Jednak użytkownicy, którzy widzą smartphone Samsung Galaxy Ace 4 neo, który prawdopodobnie już przeczytać, jako opcja zakupu, by się domyślić, przed siebie. Maksymalne częstotliwości, które procesor może być rozproszony 1,2 MHz. Zasadniczo, jest to dużo, ale jeden chipset jest pełna, jak mówią, nie będzie. Dwa rdzenie działać jako część procesora.

akcelerator grafiki

Smartphone Samsung Galaxy Ace 4 Neo, którego opinii czytelnicy będą mogli uczyć się z pomocą tego artykułu, jest on wyposażony w procesor graficzny, takich jak Mali, model 400 MP1. Ma częstotliwość pracy, szacuje się na około 500 megaherców.

pamięć

Do przechowywania różnych informacji, właściciel urządzenie użytkownika przeznaczono prawie 4 gigabajtów. Mogą pobierać muzykę, filmy, e-książek i tekstów, gry. W ogóle, coś, co ucieszy duszę. Jednak wiele razy stwierdzono, że ta ilość pamięci wewnętrznej jest na tyle skromny, aby przechowywać dużą ilość informacji.

Samsung Galaxy Ace Duos Neo 4, opinii, które urzekło międzynarodową sieć, z małą ilością pamięci RAM. On jest tylko 512 megabajtów.

pokaz

Wielkość wyświetlacza jest cztery cale. Samsung Galaxy Ace Duos 4 Matrix Neo opinie, które zostaną podane po zakończeniu przeglądu dokonanego przez zwanej technologii TFT. Przy takiej przekątnej ekranu jego rozdzielczość wynosi 480 x 800 pikseli. Kolor jakość jest średnia, na wyświetlaczu pojawi się do 16 milionów kolorów. Ekran dotykowy należy do kategorii pojemnościowych obsługuje funkcję o nazwie „multi-touch”.

Moduły i interfejsy

Samsung Galaxy Ace 4 Neo G318H, których opinie są izolowane i negatywne i pozytywne strony tego urządzenia, wyposażone w zestaw wszystkich niezbędnych standardów komunikacyjnych. Mówimy o wsparcie dla Wi-Fi (pracuje w zakresach b, g, n). Jest to moduł Bluetooth w wersji 4.0. Nawigacja w przestrzeni odbywa się za pomocą technologii GPS. Telefon działa w sieciach trzeciej generacji. Oczywiście, technologia LTE nie jest dostępna.

kamera

Fani obrazków „autoportretów” może przekazać model jako „frontalka” na Samsung SM G318H Galaxy Ace 4 Neo, którego dyskusja toczy się wśród użytkowników brakuje. Aparat główny znajduje się na tylnej ściance, jest uzupełniony przez LED typu flash. Niemniej jednak, jego rozdzielczość wynosi zaledwie 3 megapikseli. Oczekiwać dobrych strzałów z takiego urządzenia będzie naiwny.

karty pamięci

Użytkownik może rozszerzyć pojemność swoich danych przy użyciu standardu zewnętrznego MicroSD przechowywania. Kompatybilne karty pamięci o pojemności do 32 GB. Więcej maszyna nie akceptuje.

Urządzenia do zabudowy

Konstrukcja urządzenia jest wbudowany głośnik, czujniki mikrofonu. Te ostatnie są reprezentowane głównie akcelerometry, żyroskopy i. Telefon komórkowy Samsung Galaxy Ace 4 Lite jest mało prawdopodobne, aby zaskoczyć kogoś stereofonicznych utworów dźwiękowych.

porty

Do urządzenia można podłączyć przewodowe słuchawki stereofoniczne. Wykorzystuje standardowe 3,5 mm jack. Aby naładować urządzenie, jak również do synchronizacji z komputerem PC, pod warunkiem, portu microUSB.

Stand-alone

Pojemność baterii telefonu wynosi 1500 mAh. Nie tak dużo. Wystarczy, prawdopodobnie tylko 6-8 godzin pracy na baterii o ostrożne obchodzenie się.

uszczelka

Urządzenie w sklepach komórkowych jest w kartonie. Ona może tak powiedzieć, przebrany za drewno. rozmiarów opakowania we wszystkich trzech wymiarach, 75 135, o 50 mm. Ponadto, jej masa nie przekracza 254 gramów. Wymiary nie są znacznie różni się od tych z pakietu, to jest fakt. Typowe wymiary skrzynek, które sprzedają urządzeń, których przekątna ekranu wynosi 4 cale.

Można zauważyć, ze szczytu tematu dzisiejszego przeglądu obrazów. W pobliżu znajduje się ikona, która mówi nam, że urządzenie jest wyposażone w funkcję do pracy z dwoma kartami SIM. Side to krótkie specyfikacje smartphone. Są one podane informacje na wyświetlaczu, po przekątnej matrycy i technologii produkcji.

Rozmawialiśmy o tym, co sieci są obsługiwane przez jakiego sprzętu, w tym procesora, pamięci i kamerę. Poniżej można znaleźć tekst przypisu, który mówi o metodzie produkcji opakowań. Stamtąd, nie możemy znaleźć bardzo ciekawą informację, że pudełko jest wykonane z papieru makulaturowego. Używane (jak w przyjazny dla środowiska) atramentu sojowego podczas drukowania obrazów. W ogóle, skrzynka pójdzie po jego wykorzystanie do recyklingu. Wszystko to jest bardzo, bardzo nudne, informacja może dbałości o środowisko.

Natychmiast po stronie, po prostu nieco z boku, można znaleźć etykietę, na której urządzenie kod kreskowy. Na ogół, opakowanie jest, oczywiście, ma dobry styl w porównaniu do podobnych produktów innych producentów. I nie ważne jak nudne lub przeczytać o ochronie środowiska naturalnego, wciąż mamy do oceny, że południowokoreańskiego producenta, który nie zwraca uwagi i troski o środowisko.

Opcje

Dostawa smartphone „Samsung Galaxy Ace 4 Neo” to samo urządzenie, kabel sieciowy adapter do synchronizacji i ładowania, Skrócona instrukcja obsługi, jak również dokumenty dotyczące napraw gwarancyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, niezbędne minimum dla każdego początkującego (i nie tylko) użytkownik. Przewodowy zestaw słuchawkowy stereo nieuwzględnione w jednostce, która może zawieść niektórych nabywców. Nawiasem mówiąc, ładowarka pokazuje kartę sieciową. MicroUSB drut typ może być używany do ładowania tylko z laptopa lub komputera osobistego.

projekt

Pojawienie się klasycznym pojeździe. To wszystko jest takie samo smartfon prostokątny że ma zaokrąglone krawędzie. Klasyka gatunku, a tylko. Cóż, lepiej lub gorzej, trzeba zrozumieć użytkownikowi, ponieważ gusta każdego.

wymiary

Smartphone we wszystkich trzech płaszczyznach, ma następujące wymiary: wysokość 121,4, szerokość – 62,9, a grubość – 10,7 mm. W tym przypadku, jednostka masy nie przekracza znacznik 123 gramów. Po obu stronach urządzenia pokryta jest specjalną folią ochronną. W ten sposób południowokoreański producent zadbał o swoich klientów. Film wygląd zapewnia bezpieczeństwo smartfona aż do jego usunięcia.

panel przedni

Przednia część jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej jest cztery cale. Laid wzdłuż obwodowej krawędzi srebra. Top posiada wkładkę wykonaną z metalu. Podnosi słuchawkę. Jednocześnie jest to dodatkowy element ochrony i dekoracji. Dolny, poniżej ekranu, będziemy mogli znaleźć klucz. Jednym z nich jest metalowy, dwa pozostałe – dotykowy.

Górny koniec

Tutaj znajduje się łącznik, który łączy przewodowe słuchawki stereo standardowe 3,5 mm. Nie znaleźliśmy niczego.

Dolny koniec

Tutaj znajduje się port dla kabla MicroUSB połączenia. Z jego pomocą urządzenie jest synchronizowane z komputerem osobistym.

Po prawej stronie

Jest on opisywany przez obecność przycisk blokady i zarządzania energią. Trochę nad nim znajduje się wgłębienie. Konieczne jest, aby szybko zdjąć pokrywę tylną.

Lewa strona

Po przeciwnej stronie znajduje się jednostkę objętości wahacz. Oto lokalizację urządzenia są sterowane.

Przegląd smartphone Samsung Galaxy Ace 4 Neo

To czas na podsumowanie. Co kupujący mogą powiedzieć, kto dostał to urządzenie?

Pozytywne cechy można napisać dobrą jakość wykonania, które odróżniają stworzenie południowokoreańskiego producenta. Nieźle jak na taką cenę i design. Można powiedzieć, stylowy. No i, oczywiście, funkcją podtrzymywania pracę dwóch kart SIM.

Wyraźnym brakiem urządzenia – mała pojemność baterii. bardzo szybkiego rozładowania urządzenia, w szczególności używane. Kolejna wada – brak przedniej kamery do kierunku jazdy, i tak dalej jako główny nie mów nic. Być może, że takie momenty mogą być identyfikowane w przeglądzie tym telefonie.