491 Shares 2400 views

Córka Madonny – Lourdes Leon

Ta dziewczyna, która urodziła się w rodzinie słynnego piosenkarza. Jej wiele uwagi z mediami od urodzenia. Ponadto, otrzymała tytuł „ikona stylu” jeszcze zanim ukończyła liceum. Dziewczyna kocha swoją słynną matkę, a także komunikować się z ojcem, który jest nie tak często widzimy, jak chcielibyśmy.


Najbardziej znanym piosenkarzem pop dziecka

Ta dziewczyna o imieniu Lourdes Mariya Chikkone Leon, urodziła się jesienią 1996 roku w mieście aniołów (Los Angeles). Ona – córka Madonny, który zawiera ich dzieci bardzo poważnie. Szkoda, że Madonna sama nie może się pochwalić jego dobrego postępowania, ponieważ jej młodości był bardzo burzliwy. W związku z tym, że jest zaangażowany w edukację nie tylko do Lourdes, ale również inne dzieci. Takie rośliny są dotknięte życie dziewczynki, stała skryty, pomimo faktu, że jej matka jest królową sceny pop.

Pomimo matki sława, Lourdes nie jest zainteresowany karierą w show biznesie. Już w młodym wieku zaczęła angażować się w projektowaniu mody. Ponadto, córka Madonny studiuje w specjalnej szkole aktorskiej. Absolwenci tej szkoły były takie znani aktorzy , jak Scarlett Johansson, Makoley Kalkin i Sarah Jessica Parker. Ona parał się roli w filmie Harry Potter i filmu Edwarda VII. Jego głównym osiągnięciem było zaprojektowanie sukienek. To jej pasja i poważna.

Lourdes, córka Madonny: biografia z kontynuacją

W ciągu 12 lat, Lourdes Zaczął konsultant pracujący w Material Girl. To marka odzieży damskiej zyskał Madonna. Nie ominęło, jak Lourdes specjalizuje się w modelowaniu oryginalny styl. Dlatego Madonna pokazuje projekty córką w publicznej ceremonii. Oraz osoby z tej linii mody rozpoczął od takich gwiazd jak Kelly Osbourne i Taylor Momsen. Taka okazja do Lourdes stało się doskonałym przewodnikiem w świecie biznesu. Nieco później, postanowili rozszerzyć markę, może być teraz zakupiony bielizna i kosmetyki marki. Oprócz wszystkich hobby, Lourdes aktywnie pisze w swoim blogu, który publikuje artykuły o modzie i nie zapomnij wspomnieć o prywatności. Co widać wyraźnie, że jest zainteresowany w sporcie i kocha muzykę rockową.

Relacje z rodzicami

imię ojca jest Carlos Leon Lourdes, jest to pół-profesjonalny sportowiec. Niestety, rodzice nie byli w stanie założyć rodzinę. Madonna zerwała z nim w 1998 roku, w czasie Lourdes miał dwa lata. Mimo to córka Madonny wspólnego z moim ojcem, bo go kocha i zawsze słucha jego rad. Madonna, mimo napiętego harmonogramu, stara się wychować córkę z prawdziwej damy. Podobnie jak wszystkie nastolatki, Lourdes czasami pokazuje złe zachowanie. Ogolił część włosa, jest fotografowane dla zabawy rozrywką – palenie. Bez kary jest kompletna. Ze względu na surowe wychowanie dziewczyna wie, jak zachowywać się z gośćmi, a także doskonałe wsparcie rozmowy. Ponadto, ma swój własny punkt widzenia, i to jest w stanie umiejętnie argumentować to.

Data marzy początkujących

Co śni się wychwalanym dziecka, który ma wszystko? Był czas, kiedy Lourdes ogłosił, że wychodzi z domu i odmalowane w blondynką. Bo ona chce osiągnąć sławę w świecie mody. Madonna obiecała się nie przeszkadzać w tym przedsięwzięciu, ale trudno jest uwierzyć. Jest możliwe, że Lourdes, córka Madonny, którego zdjęcia są podane w niniejszym artykule mogą być uwielbiony w inny sposób. Dzieje się tak, ponieważ, podobnie jak jej matka, która kochała po albumu Like a Virgin. Stanie się tak popularne w jednej chwili i na zawsze. Będzie miał tylko czekać na tę chwilę, czy jest to pokaz mody na Fashion Week, a główną rolę w filmie. Zwłaszcza, że Lourdes ma talent i urodę, a także słynną rodzinę i silny charakter.