Interaktywna telewizja "Rostelecom": lista kanałów, pakietów, połączeń, recenzji

Spoczywaj przed telewizorem, aby oglądać ulubione seriale telewizyjne lub mecz piłki nożnej jest najpopularniejszym typem pasywnego wypoczynku. Interaktywna telewizja "Rostelecom": lista kanałów, informacje zwrotne i instrukcje podłączania – możesz przeczytać o tym wszystkim tutaj.

Czym jest telewizja interaktywna?

Przed rozmowami o interaktywnej telewizji "Rostelecom", liście kanałów, recenzji i zalet, porozmawiajmy o tym, co to jest w sobie.

W zwykłym sensie telewizja zawiera około 10 kanałów federalnych. Jednak wraz z pojawieniem się i rozpowszechnianiem sieci WWW w naszym kraju, niektórzy dostawcy mogą transmitować ponad sto kanałów w ramach obsługi klienta. Ponadto osoby zainteresowane mogą łączyć specjalne pakiety za opłatą. Mogą to być kanały telewizyjne o różnym skupieniu tematycznym: dziecięce lub sportowe, kulinarne i do haftowania, wszystko zależy od interesów klientów.

Pomimo ogromnej liczby kanałów dostarczanych przez dostawców, każdy użytkownik przynajmniej raz złapał się myśląc, że nie ma absolutnie nic do oglądania.

To takie proste i wygodne, że mamy do czynienia z główną zaletą interaktywnej telewizji w porównaniu z tradycją: wybierzesz to, co oglądać, a nie wybieraj najlepszych z proponowanych.

Główne cechy telewizji cyfrowej

Interaktywna telewizja "Rostelecom", recenzje na temat pozytywnych i negatywnych (a także wszelkich produktów na rynku towarów i usług) ma następujące możliwości:

 1. Z pomocą płatnych i bezpłatnych wypożyczalni filmów użytkownicy mogą oglądać telewizję na żądanie.
 2. Cały program listy kanałów telewizyjnych "Rostelecom" jest wyświetlany na ekranie telewizora.
 3. Każdy z nas przynajmniej raz marzył o zatrzymaniu się na oglądaniu ulubionego filmu lub ciekawego meczu sportowego, aby po zakończeniu sprawy wrócić i skontrolować. Łącząc interaktywny telewizor, możesz to łatwo zrobić.
 4. Funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala zachować spokój, gdy nie jesteś blisko swoich dzieci i nie można kontrolować oglądania telewizji. Wszystkie kanały, które Twoim zdaniem, nie są przeznaczone dla dzieci, zostaną zablokowane.

Funkcja integracji z kontami w sieciach społecznościowych natychmiast wyświetli Twój ulubiony film na swojej stronie i udostępni Twoje wrażenia znajomym.

Opinie o interaktywnej telewizji "Rostelecom" sugerują, że najbardziej popularna opcja – przewijanie i nagrywanie audycji.

Wszystkie te funkcje są interaktywne. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz możliwości nawiązania z nim połączenia, Rostelecom wykona tę usługę za pośrednictwem przewodu telefonicznego.

Plusy połączenia

Odpowiedź na interaktywną telewizję "Rostelecom" mówi o następujących zaletach:

 • Wysoka jakość obrazu, zwłaszcza w trybie HD.
 • Nie ma blasku i zniekształceń obrazu na ekranie.
 • Niektórzy użytkownicy docenili możliwość połączenia za pośrednictwem przewodu telefonicznego.
 • Niski koszt oferowanych usług.
 • Lista kanałów interaktywnej telewizji "Rostelecom" to 200 tytułów.

Czy nie mogę kupić prefiksu?

Wszyscy profesjonaliści są rozważani, pozostaje tylko odpowiedzieć na główne pytanie: jak połączyć się z interaktywną telewizją "Rostelecom"?

Firma dba o wygodę swoich klientów. Zwykle inni dostawcy takich usług oferują zakup prefiksu. "Rostelecom" może nawiązać połączenie przy użyciu karty telefonicznej. Jest włożony do gniazda telewizyjnego. Z jej pomocą można zobaczyć całą listę kanałów interaktywnych "Rostelecom", wybrać ulubione i cieszyć się transferem w tej samej jakości, co przedrostek.

Aby połączyć się

Aby połączyć się z interaktywną telewizją firmy Rostelecom, musisz wykonać kilka prostych czynności:

 1. Przejdź na oficjalną stronę firmy.
 2. Wybierz region i miasto.
 3. Przejdź do sekcji "Telewizja".
 4. Wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie: "Interactive TV" lub "Interactive TV 2.0".
 5. Kliknij przycisk "Zamówienie".

Następnie przedstawiciele firmy skontaktują się z Tobą i określą niezbędne szczegóły techniczne.

Sposoby połączenia

Połączenie za pośrednictwem punktu dostępu odbywa się w kilku krokach. W tej wersji nie są wymagane dodatkowe przewody i nie ma powiązania z urządzeniem. Punkt dostępu w trybie połączenia bezprzewodowego łączy STB z istniejącą siecią dostawców, działa w trybie klienta, kierując strumień wideo do konsoli. Możesz podłączyć go do routera przy użyciu standardowego kabla.

Podczas konfigurowania punktu dostępu upewnij się, że funkcja serwera DHCP jest wyłączona. W tym celu podłącz punkt dostępu za pomocą kabla sieciowego i otwórz dowolną przeglądarkę. Wprowadź adres urządzenia w obszarze wiersza polecenia.

Jeśli pojawi się okno dialogowe, w którym musisz podać login i hasło, napisz dane określone w instrukcjach routera.

Przejdź do sekcji Lana i Sieć. Dokonać niezbędnych korekt.

Konfiguracja za pośrednictwem routera

Przed przystąpieniem do konfiguracji należy sprawdzić następujące elementy:

 • Konfiguracja routera w IPTV.
 • Niezależnie od tego, czy funkcja przesyłania multiemisji jest włączona.
 • Przekierowywanie portów IPTV przez połączenie bezprzewodowe.

Router łączy się z komputerem PC, adres urządzenia jest wpisywany w obszarze linii poleceń. W przypadku laptopa podłącz połączenie bezprzewodowe, a następnie przejdź do ustawień routera.

Znajdź i kliknij menu "Opcje zaawansowane". Znajdź "Konfiguracja sieci WLAN" – "Podstawowa".

Spraw, czy transmisja multiemisji nad aktywnym Wi-Fi jest aktywna.

Interaktywne opcje telewizora

Rostelecom oferuje swoim abonentom kilka opcji połączenia.

Pierwszym z nich jest "Interactive TV". Ten pakiet jest dostępny tylko dla abonentów firmy. Prace są wykonywane tylko w obszarze podłączonego gospodarstwa domowego. Wykonawca gwarantuje jakość świadczonych usług. Jest też dodatkowa zawartość. Interaktywne pakiety telewizyjne "Rostelecom" obejmują 5 obowiązkowych i 9 dodatkowych w ramach "Interaktywnej telewizji". Dla użytkowników powstała rozbudowana biblioteka filmów i programów telewizyjnych. Oprócz tradycyjnych dodatkowych funkcji interaktywnej telewizji – "Multiroom" i karaoke.

"Interactive TV 2.0"

Ten pakiet jest bardziej zaawansowany i współpracuje z dowolnym dostawcą sieci. Połączenie bezprzewodowe jest dostępne i działa w całym kraju, w którym jest połączenie. Płatność za usługi może być dokonana zarówno z karty, jak iz konta osobistego. Kanały telewizyjne Rostelecom w ramach niniejszego wniosku – 1 główne i 2 dodatkowe.

Aby prawidłowo wyregulować telewizor, zaleca się poczekać na specjalistę. Użytkownicy natychmiast dostają ręce do wszystkich niezbędnych urządzeń, a specjalista od firm pojawia się za kilka dni.

Cena na opakowaniach

Pakiety telewizyjne dla kanałów "Rostelecom" są, jak już wspomniano wcześniej, tańsze od analogicznych firm. Pakiet "Starter", który zawiera 121 kanałów, z czego 21 jest emitowanych w trybie HD, kosztuje 450 rubli miesięcznie.

Jeśli nie spędzasz dużo czasu przed telewizorem, możesz ograniczyć się do pakietu "Minimum", który ma 35 kanałów. Jego koszt wynosi 230 rubli.

Kanały "Rostelecom TV" zapewnią jakość za przystępną cenę.