286 Shares 6785 views

Buty z obcasami – spróbować?

Dla tych, którzy kochają wszystko oryginalne, twórcze i trochę ekstrawaganckie, buty z obcasami pasuje to, czego potrzebowaliśmy. Ich historia jest niezwykła: połączyć dwa pozornie przeciwstawne rzeczy – trampki i obcasy, to nie przyszło do głowy, projektant mody, a amerykańska striptizerka! Tancerz Ciara po prostu dołączyć długi przejrzystych pięty do jego starych zużytych Koedam. Jak striptizerka, Ciara była bardzo popularna, a to innowacja była własnością tysięcy fanów, a wkrótce rozprzestrzenił się na cały świat. Nowością w świecie buty wykonane taką sensację, że przyniósł nawet osobne statystyki: okazało się, że dokładnie połowa kobiet nie rozpoznają te buty. A wszystko dlatego, że nie mają pojęcia, w co się ubrać. Tymczasem buty z obcasami można nosić w lecie z zestawu jako temacie, a jego krótkie spodenki jeansowe i mini spódnicy. Doskonałe uzupełnienie te trampki Golf – świetnie wygląda w nich kobiecych nóg. W innych porach roku buty będą świetnie wyglądają z dżinsy, zwłaszcza postrzępione lub spodnie na szelkach. Wersja lato jest idealny dla dziewczynek wysokiego wzrostu z długimi nogami i spodnie są zalecane do właścicieli małej postury. Buty z obcasami – idealne dla stron, jeśli połączyć je z krótkim sukienka na szelki, siedząc na rysunku „w oblipku”, a jako dodatek do noszenia dużych bransoletki. Oczywiście, ona powinna być dyuevushka fashionistki i mieć niezależny punkt widzenia na temat wyboru tych lub innych rzeczy. Nie każdy przedstawiciel targów Polwheal dającą się ekscentryczny i różnią się od siebie.


Są one podzielone na dwie grupy: wedge sneakers – te, które są na platformie, a sneaker Bootie – w rzeczywistości, na samych piętach. Nawiasem mówiąc, takie osobistosci jak Rihanna i Viktoriya Bekhem, już udało się docenić piękno tych butów – były postrzegane w nim na różne imprezy. Tak, trampki na piętach – partia nie jest pewne nastolatków, mogą stać się dla nikogo stylowy nabycie pewnej siebie kobiety.

Ale dla tych, którzy czują, że butów sportowych i odzieży sportowej na fakt, że mieszkanie koszt podeszwie trampki mają swoje wiadomości. Na przykład, jedna z innowacji mody wiosnę i lato 2011 – w różnych obrazów na trampki, tak zwane „odbitki”. Mogą one występować w postaci linii, geometryczne wzory lub po prostu rozmyte plamy. „Szachy” trampki w czarnych i białych kwadratów jest trochę zagubiony popularność, ale nadal wyglądają przyzwoicie.

Kolor Zakres buta moda od czerni do bieli: śnieżnobiałe tenisówki z tej samej koronki są szczególnie popularne w tym sezonie. Ale jeśli taka opcja jest nie do przyjęcia, można kupić różowy, fioletowy i szary, i czarne buty. Nawiasem mówiąc, czarne buty w tej chwili nie jest już związana głównie z nieformalnej młodzieży: Goth lub emo. Teraz można je uznać za dość modna tendencja.

Zaletą jest to, że modne buty w 2011 roku produkowane głównie z wygodną, miękką i umiarkowanie rozkładanym podeszwą i palców są dobre „oddychać”, co jest ważne.

Ten rok jest bardzo modne i domagać się wysokie buty, w których można wypełnić wszelkie obcisłych spodni lub nosić te buty z spódnicę lub sukienkę. Punktem kulminacyjnym buta jest uważany za wysoki sznurowanie, nieco osłabiony na górze, z wiszącymi sznurkami.

Bardzo oszczędny Model uważany efekt casual, nitami i piękne klapy. Na klapach może być ciekawe grafiki, komórki lub paski. Wszystko to wygląda świetnie i zwykłe tenisówki i trampki obcasy lub platformy.

W ogóle, buty – to nie tylko wygodne buty sportowe. Teraz są u szczytu sławy, zanim im kłaniać się wielu znanych projektantów mody i globalnej firmy sportowej przez kilka lat, produkując buty na każdą okazję. Więc nie zostawiaj te fakty są ignorowane.