784 Shares 2678 views

Niespodziewanie, te rzeczy ludzie znajdują nieatrakcyjne

Możesz być guru w sprawach fitness i modzie, mają wyrafinowane poczucie stylu i możliwości oszukania, ale niektóre działania mogą mieć na mężczyzn odwrotny skutek. Jest to zaskakujące, ponieważ zawsze przekonany, że postępuje słusznie. Ale, jak się okazało, tym silniejsza płeć widać w wielu zdrowych kobiet „rzeczy” nieatrakcyjności. Są zbyt taktownie porozmawiać z potencjalnych partnerów o nim. A tymczasem nadal błądzić i zepchnięcie dobrą połowę potencjalnych Cavaliers z dala. Jest to czas, aby doprowadzić sytuację pod kontrolą. Następnie opowiemy wam o zwyczajach kobiecych że przeciętny człowiek odnajduje nieatrakcyjne. Unikaj ich, a pretendentem do ręki i serca znajdzie się szybko.


Nadmiernego polegania na kosmetyki

Zakup trendy makijażu i eksperymenty z zastosowaniem wieczorowy makijaż, jesteś zbyt userdstvuete. Pod makijaż użyłeś aby ukryć niedoskonałości skórne, nie dość jasne usta, rzęsy są krótkie i rzadkie brwi. Jak długo masz dowiedział się, że kosmetyki czyni twarz bardziej wyraziste, a teraz boją się stanąć przed wybrańców bez makijażu. Z jakiegoś powodu, wiele kobiet czuje, że nie są piękne, podczas gdy mężczyźni, widząc ich naturalność, tylko uciekać w różnych kierunkach. W rzeczywistości tak nie jest. Za tonę makijażu ukrywanie centra wiele kobiet, a mężczyźni nie dbają o malowane brwi, fundamentowania oraz wykonywania kolorowych cieni. I nie może znieść, aby dać pocałunki usta, gęsto pokryte brokatem. Aby podporządkować sobie człowieka, tylko lekki rumieniec i kilka kresek tuszu na przedłużenie rzęs.

Fascynacja plotek

Nic nie jest bardziej zabawne i ekscytujące niż dzielić się z przyjaciółmi plotek, wspaniałych skandali, najnowsze wiadomości z życia swoich wspólnych znajomych. Dotyczy to jednak tylko wtedy, gdy do czynienia z przyjaciółmi. Dlaczego uważasz, że twój partner będzie zatwierdzać takie zachowanie? Większość ludzi nie może znieść plotek i plotek ocenić, jak osoby z niską samooceną. Czy nie masz nic do powiedzenia o swoim życiu? Odrzucić kontrowersyjne tematy i omówienia najnowszych niepowodzeń swoich wspólnych znajomych. Wiem, że mężczyźni są rysowane dla kobiet ceniących sobie sami, ale nie tłumią drugiej.

zbytnia pewność siebie

Płeć piękna z wysoką samooceną są postrzegane bardzo atrakcyjnych okazów. Jednak trzeba zrozumieć, gdzie przebiega cienka granica między ufnością i zarozumiałości. Nie ma nic złego być dumni ze swoich osiągnięć, aby cieszyć się z ich sukcesów i podzielić się swoimi doświadczeniami z kimś innym. Ale nie należy zapominać, że ludzie są zbyt chwalił się i objął regalia na wystawie, są postrzegane przez innych jako narcystyczne osoby. Wybór na pewno wiedzieć o swoich sukcesach od stron trzecich. Ponadto, można uzyskać punkty za skromność i brak obsesyjno autopromocji.

Do poważnych uwag wobec byłego młodego mężczyzny

Można by pomyśleć, że ta taktyka może pracować na sto procent, ale wkradł się swoimi planami wielka pomyłka. Opryskiwanie błotem swojego byłego kochanka, nie wzbudzi prąd wybrany. Takie zachowanie, powiedz mu, że negatywność jest strategia korona. Ponadto, każda rozmowa o byłym chłopaku (a nawet jeśli są one stosowane z chęci poniżenia) traktowane są jako informacje do rozpatrzenia. Najprawdopodobniej aktualna wybrańcem pomyśli, że dawne uczucia nadal palić w klatce piersiowej. Teraz człowiek pomyśli trzy razy, zanim kontynuować związek. A co, jeśli po zerwaniu z nim, odbędzie się śmiać ze swoich braków z innym chłopakiem? Ale co, jeśli masz brutalne fantazje i kochasz ozdobić?

Jesteś zbyt zależne od niego

Jeśli chodzi o przyciąga uwagę płci przeciwnej, chcesz grać na pojęciu społeczeństwa tradycyjnych ról płciowych. Na przykład, człowiek lubi czuć się potrzebny. Jednak w tym przypadku, istnieje ryzyko zbyt daleko. Jeśli staramy się spędzać czas ze swoim wybranym każdej wolnej chwili, związać mu ręce i nogi. Jest mało prawdopodobne, że będzie chciał poświęcić uzasadniony przestrzeń osobistą. Młodzi ludzie nazywają te dziewczyny „wieszaki”. Niezbyt pochlebne określenie, prawda? Więc jeśli jesteś jednym z tych, którzy są emocjonalnie uzależniona od swojego partnera, radzimy trzymać małe konie. Nie będzie dla tej osoby nawet bliżej, jeśli spędzić czas z nim 24 godziny na dobę. On nie kocha cię bardziej jeśli mówić tylko o miłości. W rzeczywistości, to zachowanie zrazić go tylko. Pokaż, że masz również osobistą przestrzeń i poczucie własnej wartości.

„Zdobycia twierdzy”

Kolejny ekstremalny, który odpycha mężczyzn – to niedostępność. Przed nami jest dokładnym przeciwieństwem osoby zależnej. W tym czasie kobieta odgrywa zbyt samowystarczalna i niezależna dama. Bądź ostrożny, zbyt intrygujące, można nosił swój potencjał kawalera. Albo będzie myślał, że nie jesteś zainteresowany w ogóle, i woleliby, aby zobaczyć obok bardziej żywy i towarzyski dziewczyny. Odtwarzanie „zdobycia twierdzy”, nie zwiększać swoją atrakcyjność, ale tylko drażnić człowieka.

Stale skarżą

Melodramat uczą nas serce tego człowieka zawsze stopić piękno w niebezpieczeństwie. musi on być chroniony, który ostatecznie dostaje od młodego i charyzmatycznego milionera. Ale prawdziwe życie jest dalekie od fiction, przyzwyczajonych do myślenia w komunały. W rzeczywistości nikt nie chce połączyć swój los z kobiet, które są w niebezpieczeństwie. Więc przestań narzekać i na każdy dzień grać ofiarą okoliczności. Twój partner myśleć o swojej niedojrzałości. Kto chce cię rozpieszczać i rozwiązać swoje niekończące się problemy? Jeśli to była sprytna sztuczka, odmówić. Jeśli perypetie faktycznie za tobą, znaleźć siłę do radzenia sobie z nimi samodzielnie. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę przystojnego księcia, a następnie stać się księżniczką do niego. Psychologia ofiary za to nie jest konieczne.

zawiły stylizacji

Jeśli do tej pory, zapomnieć o skomplikowanych stylizacji. Sądząc po sondażach, mężczyźni nie lubią zbyt skomplikowane i wyszukane fryzury wieczorowe. Z zadowoleniem przyjmują prostota, elegancja, lśniące i zdrowe włosy, płynących na ramiona. Pomimo faktu, że proste włosy jest znowu w modzie, idąc na randkę, wolą układania „falę Hollywood”. Należy mieć na uwadze, że około 75 procent mężczyzn w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na obcych włosy.

Lubisz stron

Naszym kolejnym nieporozumieniem jest charakterystyczne dla młodych dam. Niektóre dziewczyny mogą odnieść wrażenie, że pasja na imprezowanie i regularne wyjazdy do klubów nocnych pomagają szybko przyciągnąć potencjalnego partnera. Ale wszystko można zrobić – jest zanurzyć się w wir szybki, ale przemijające powieści. Wybór partnera za długi i poważny związek, zrezygnować Party Girl obraz. Większość mężczyzn starają się trzymać z dala od rozbrykany miłośników nocnych. Przedstawiciele silniejszej płci są pewni, że te dziewczyny mają skłonność do pochopnych, nieprzemyślanych działań i bardzo często znajdują się w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Tak, pragnienie wesołego ekstrawertyk wywołuje w was, i nie może nie podoba, ale swoją nieostrożność zmienić zdanie mężczyzn o 180 stopni.

Zawsze się z nim zgadzam

I to jest największa wada na naszej liście. Ale wydaje się wam to nigdy by się nie domyślił.

Okazuje się, że ludzie nie mogą znieść, gdy ich ukochany w całości zgadza się z nimi, dosłownie zaglądając do jego ust. Nie bój się wyrazić swoją opinię. Nie chcesz rozwój sytuacji konfliktu? Następnie otwarcie i uczciwie wyrazić swój punkt widzenia. Nie będzie w stanie przyciągnąć odpowiedniego człowieka, jeśli są przyjmowane do roli posłusznego cienia. Młodzi ludzie nie chcą klonów, marzą pełnego partnerstwa. Po prostu bądź sobą, a ta pozycja w życiu będzie kluczem do sukcesu.