888 Shares 6212 views

Osetii kuchnia: ciasto recepty

Dziś w wielu miastach można zamówić do domu Osetii pie. To odbywa się jak pizza. Jednak ci, którzy próbowali go twierdzą, że stworzenie jednego z rosyjskich trendów kulinarnych jest znacznie bardziej smaczne dania kuchni włoskiej. Faktem jest, że w klasycznych osetyjskich ciasta powinna być równa ilość ciasta i nadzienia, jak ważne jest to, że potrawy przygotowywane są z produktów organicznych.

Osetii kuchnia, przepisy kulinarne, które kiedyś powstały przodków Osetii – Alanów, którzy praktykowali życie koczownicze, polega na wykorzystaniu produktów mięsnych, serów, wielu różnych ziół. Dlatego uważamy przepis na ciasto z serem. Jego wytwarzania należy podjąć: funt mąki, 0,25 litra jogurtu, 100 ml wody, jedno jajo 7 g drożdży, łyżeczkę cukru i oleju roślinnego łyżką połowę. Z tych elementów, możemy wyrobić ciasto w następującej kolejności:

– przesiewania mąki;

– 1 2 całkowita ilość mąki z mieszanki jogurtu, drożdży i cukru, pod warunkiem jedną godzinę;

– następnie dodanie pozostałej mąki, jajko, wodę i olej roślinny, ugniatać i podzielić na 3 części. Pozostawić na pół godziny proofingu.

Aż ciasto rośnie w ciągu godziny, przygotowanie nadzienia gotowanych ziemniaków 5 i 0,6 kg sera. Ziemniaki wycierania, strzępić ser w blenderze, wymieszać. Kuchnia Osetii nie oznacza wprowadzenie ten przepis więcej soli lub pieprzu, ponieważ ser dość słone i pikantne.

Ciasto rozwałkować małe kółka, w środku, umieszczono wypełnienie (1 3 całkowitej wagi dla każdego z nich). Następnie ciasto jest wygięte do środka, tworząc coś w rodzaju „torby”, które jest niezbędne, aby delikatnie rozciągnąć swoje ręce na płaski placek, ściąć środku i wstawić do piekarnika. Czas pieczenia – 20 minut. Aby zapobiec upalne ciasta są pokryte pergamin. Tradycyjnie, liczba ciast pieczonych musi być dziwne, jak 2,4 itd. ciasto serwowane w związku z nieszczęśliwych przypadków.

Kuchnia Osetii jest interesujący, ponieważ z serem w cieście można łączyć dość ciekawe elementy, wśród których są dyni i kapusta. Częste ciasta z fasoli. Ale najbardziej interesujące jest wypełnienie, które obejmuje posiekane blaty buraków młodych.

Cechą, która ma kuchni Osetii jest stosowanie wyłącznie świeże drożdże. W obszarach miejskich, mogą one zastąpić „SAF-moment”. Upiec ciasto z wierzchołków, trzeba wziąć jeden i pół łyżeczki drożdży i cukru, miesza się z ciepłą wodą, dodać sól, cukier, 15 g oleju roślinnego i mąki, tak aby ciasto nie było płynne. Ciasto powinno być pozostawione do niego wzrosła, zwiększyła się gdzieś w połowie.

Do napełniania mielenia wierzchołki buraków w takiej ilości, że produkt był nieco mniej ciasta. Ostatnia podziel na trzy porcje i rozkładają farsz, jak to opisano w powyższej receptury z walcowym (wierzchołki muszą podsolit). Ci, dla których kuchnia Osetii ujawnił swoje tajemnice, wiem, że ciasto można najpierw umieścić na dole regału piekarnika, ogrzewa do 180 stopni przez 5 minut, a następnie przenieść na górę, i doprowadzić do brązowienia. Gotowe placki hojnie olejowane aby farsz się jeszcze smaczniejsze. W Osetii, to danie jest spożywane z naturalnego mleka, piwa lub czystej wody źródlanej.