404 Shares 7790 views

Odzież dla lalek kino domowe


kina domowego jest sztuką – pasja rodzina, piękne metoda edukacji. Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci w pełni rozwijać, warto pomyśleć o rodzinie lalek show. Twoje dziecko nauczy się dobrze mówić publicznie, aby wyrazić wiele emocji i uczuć. Ponadto, niezależny producent dekoracji i kostiumów – to świetna okazja do rozwijania umiejętności twórczych, podstawowe umiejętności pracy z różnymi materiałami i narzędziami.

Na przykład, odzież dla teatru lalek domu, wykonywane własnymi rękami. Ten rodzaj twórczości pomogą dziecku opanować technikę prostego szycia i dziewiarskich, lalki zdobienia z koralików, cekinów, piór i innych gadżetów. Mama pokazuje również, jak używać igły, hak, nożyczki, klej i inne narzędzia bezpiecznie.

Rodzaje lalek zależy od formy i sposobu wytwarzania lalek.

Rękawica kukiełki szyte na tym samym wzorem. Jest to cały wzór w postaci trapezu o szerokiej podstawie, do której uchwyty są przyłączone do prostokątów i szyi. Otwory muszą oddać szyć. Głowa lalki głowy może wymienić połamane zabawki, lub, na przykład, piłka z tkaniny lub papieru mache. Aby zachować dobrą rękawicę i nie spadają na szyi, aby wstawić rurę kartonową. Wielkość średnicy równej szerokości palca dziecka. Lalka ubrania przyszyte do dolnej krawędzi rury, a górna krawędź jest połączona z głową lalek rękawiczki.

Podczas procesu produkcyjnego dziecko powiedzieć interesujących faktów na temat historii tej popularnej lalki. Na przykład we Włoszech w średniowieczu, te lalki zwane „burattino” na cześć słynnego aktora Pinokio z Florencji. Ta nazwa jest używana Aleksiej Tołstoj w swojej słynnej bajce.

Innym rodzajem teatru marionetek są palec. Zwykle nie trzeba kostiumy. Ale twoja wyobraźnia może zaoferować im małe ponownie linkuje szydełkowane, lub kartonu smoczki, ozdobione kolorowym papierze. Z lalkami palca małe dziecko pokazać swoje ulubione bajki, takie jak „rzepy”, „Hen-Ryaba”.

Lalki z skarpetek wygląd jest również bardzo interesująca. Jasne skarpety dziecięce, wstępnie prane, może stać się podstawą do wielkiej wydajności Smesharikov. I można myśleć, a nieistniejące zwierzęta, dać im nietypowe imiona. Niewątpliwie wszyscy przyjaciele dziecka jak spektakl. Tak, a moja matka będzie zadowolony, utrzymanie rodzinnego budżetu.

Na temat roli bohaterów serialu lalkowego, można zaprosić tych lalek. Tylko tutaj ubrania dla lalek musi zawierać atrybuty odpowiadające plan sztuce lub bajki. Wystarczy, aby Pinocchio nos i czapkę, ale Czerwony Kapturek trwa związać piękny szydełkowania. Odważny kostium Zorro czarny płaszcz.

Odzież dla lalek z papieru może stać się dziełem sztuki. Kurs markery, farby, kredki. Że dziecko było łatwiejsze, początkowo można ozdobić obrabianego przedmiotu w formie stożka skanowania, a następnie przykleić go.

Dzieci będą zachwyceni lalek teatr trostevyh. Wiązać się z tatą produkcji. Gotuj mały kij, który jest przymocowany drut zamiast rąk i stóp. Odzież dla lalek – garnitury i sukienki dla letnich dzieci.

Ktoś na pewno cieszyć się Teatr lalek rękawicach. Mogą one być albo dzianych lub szyte wzory na rękawicach roboczych. Top rękawice wykonane jako osoba opowieści bohatera lub pyska zwierzęcia za pomocą kawałków tkaniny, futra i skóry.

kina domowego – nie dla leniwych. Ale show, wspólnie ustalone, że dziecko pozostanie w pamięci na zawsze. Wzmacnianie więzi rodzinnych, rodzice dają dzieciom wiarę w miłość i wsparcie rodziców. A celebration rodzina będzie długo oczekiwana i niezapomniane.

Autor: Svetlana Cheremiskin