865 Shares 6931 views

Jaki jest wkładka i co zjada?

Liner – niezastąpioną rzeczą w arsenale każdego artysty. Nie jest to długopis, pióro i pędzel nie, ale może czerpać wszystkie trzy gatunki.


Kto i co to jest?

Odpowiadając na pytanie „co to jest wkładka”, nie możemy powiedzieć, kto jest mu potrzebne i do jakich celów.

artyści liner wykorzystane do zastosowania wyrafinowanych akcentów. Dzięki niemu, wykończenia nie będą musiały być korygowane są stosowane bardzo łatwo. Są one używane w rysunku manga, gdzie każdy skok może stworzyć zupełnie inne emocje.

Jeśli nie jesteś profesjonalnym artystą, to można spróbować technika zentangl. To proste, a tu nawet początkujący mogą stworzyć arcydzieło. Wkładki do rysowania zentanglov bardzo niska i nie naprawdę hit na portfel. Są droższe, profesjonalne modelu, ale kupując taki bezużyteczny, jeśli jesteś początkującym.

Również wkładka jest używany do wyświetlania znaków na kartach i po prostu do przygotowywania graffiti i kaligraficzne inskrypcje.

Co jest dobre?

Teraz, gdy wiesz co wykładzinę, to na pewno interesuje plusy i minusy korzystania z takiego „rączkę”.

plusy:

  • niska cena;
  • światła i wynikające uderzeń;
  • Zróżnicowanie grubości i powstawanie smug sposób;
  • odporne atramentu: rastekutsya nie styka się z wodą;
  • szybko wysycha na papierze;
  • uproszczona wersja złożonych profesjonalnych uchwytów: rapidograph i długopis rysunek;
  • wielu kolorach.

Wady:

  • Szybko wysycha, więc trzeba często używać;
  • złowionych podrabiania;
  • tani Możesz szybko załamać.

Wskazówki dotyczące wyboru i użytkowania

Artyści z dużym doświadczeniem może wyjaśnić przybyszów co wykładziny i udzielać porad na jego wybór. I każdy z nich mówi, że nacisk na cenę nie ma sensu. Można kupić tani wykładzinę, a to będzie długie, miłe piękne uderzeń. I można kupić drogie, a wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Jeśli możesz, to, zanim są gotowe kupić pióro, przetestować go. Spójrz, jak pisze, która produkuje linię jeśli szybko wysycha, nie rozmazane, czy i w przypadku kontaktu z wodą płynące. Ważniejsza niż marki długopisy, żadne opinie innych i osobistych uczuć od siebie. Takie narzędzie jest wybierany przez właściciela.

W odniesieniu do wykorzystania, należy stwierdzić, że pióro liniowej należy obchodzić się ostrożnie. Należy przechowywać wyłącznie w zamkniętych oraz w pozycji poziomej. Również nie zaleca się upuść pióro i naciskać podczas pisania i rysowania, tak, że pręt może wchodzić w organizmie. Nie jest to najbardziej skomplikowane zasady, ale będą one pomagają utrzymać uchwyt od dłuższego czasu.

Popularne modele

Jeśli dopiero niedawno dowiedział się, co wyłożenie lub wychodząc z tych komfortowych i funkcjonalnych uchwytów, kilka przykładów pomoże Ci zrozumieć, jak różne mogą być.

Sakura Pigma Micron – drogie Model profesjonalny. Ta wkładka jest wykonana z materiału przyjaznego dla środowiska. Atrament o dużej odporności na wodę i ochrony przed utratą koloru. Linia – 0,45 mm.

Faber-Castell – tańsze statki, popularne wśród artystów z doświadczeniem i początkujących. Linie nie płyną, szybkie schnięcie, łatwa do zastosowania. Warto zauważyć, że pociągnięcia cieńsza niż podano. Na przykład, 0,8 mm, 0,6 mm, zapisuje zarówno.

Stabilo – znany wielu liniowej, która jest często mylony z piórem. Bardzo tani model z dużą paletą kolorów. Jednak jego cena nie czyni go złym: nie płynąć, wysycha dobrze i sprawia, wysokiej jakości elementami wykończeniowymi do 0,4 mm.

Istnieją trzy różne warianty marki w różnych kategoriach. Jednakże, w sklepie można zawstydzić kwotę, która faktycznie istnieje. Jak wspomniano powyżej, nie należy koncentrować się na opinii lub porady sprzedawcy, tylko zaufać osobiste uczucia. Metoda prób i błędów w tym przypadku działa doskonale.