714 Shares 7741 views

Ballerina Olesya Nowikowa: biografia, osiągnięcie, życiu osobistym i ciekawostki

Kto jest Olesya Nowikowa? Ballerina, którego drugie imię – ekspresja. Profesjonalne tworzenie dźwięków w akwareli. I, oczywiście, ulubieńcem miłośników baletu Petersburg. Krytycy nazywają baleriny Olesya Nowikowa jeden z najbardziej utalentowanych śpiewaków dwutysięcznej pokolenia. Występuje wirtuoza w klasycznych produkcjach i przedsięwzięć o śmiałym eksperymentem. Wrażliwa i elegancki, to już dawno podbił serca wielu miłośników baletu.

Biografia baleriny Olesi Novikovoy

Na scenie, kruchym baleriny od 2002 roku. Dziś trudno sobie wyobrazić, Teatru Maryjskiego bez tego wspaniałego solistę. Ale to może być, że dziewczynka nie dokonały takiego wyboru. Wszystko w porządku!

Rok urodzenia baleriny Olesi Novikovoy – 1982. Urodziła się w Leningradzie. Rodzice dziewczynki zwrócić uwagę na jego wszechstronnego rozwoju. Małe Oleś odwiedził wiele klubów, w tym tańcu. Później rozpoczął studia w szkole.

W 2002 roku, Olesya został absolwentem Akademii Baletu Rosyjskiego imienia Agrippiny Yakovlevny Vaganovoy – wybitny pedagog i choreograf. Novikov studiował w klasie Mariny Vasilevoy – Czczony Worker Art.

Kariera Nowikowa

Ledwie ukończyła akademię, została zaproszona do trupy Teatru Maryjskiego. Od pierwszych kroków zawodowych Olesya przyciąga uwagę. Publiczność nazywa to reaktywowana porcelanowe figurki. Nie jest to zaskakujące: Novikov ma niesamowite wyczucie stylu, tzw romantyczny Balet. Ballerina utrzymuje wyrafinowany i zarazem low-key stylu szkoły baletowej w Petersburgu.

Nawiasem mówiąc, w rozmowach z dziennikarzami, ona przyznaje, że nadal utrzymuje dobre stosunki ze swoim pierwszym pedagogiem teatralnym: za każdy występ jest po długich rozmowach telefonicznych. Nauczyciel i tancerz omówić wszystkie sukcesy i porażki.

Krytycy jednogłośnie twierdzą, że nazwa Novikov – synonimem absolutnej czystości. Uczucie to daje jej doskonałe proporcje, niesamowite wygląd i błyszczące oczy. Coś, co pokazuje na scenie baleriny Olesya Novikova, wśród miłośników baletu zwany „taniec łatwego oddychania”.

Delikatny i wyrafinowany: krytycy i publiczność o Novikova

Baletovedy zawsze czekam na nowe rynki zbytu Olesya na scenie. Faktem jest, że nie prima może nie tak delikatnie i cicho aż do pointe buty, a bardzo pewnie i precyzyjnie uchwycić koniec krokach. Żaden inny tancerz nie będą mogli skręcać ciało tak wdzięcznie i elegancko powstrzymać się w adagio. Co powiedzieć o absolutnie niewiarygodne zanoskah 16 skoków pod nazwą «entrechat-quatre». Ich baleriny Olesya Nowikowa nie nawet aż do palców.

W jego opinii, publiczność uznała, że trudno jest uwierzyć, że to tancerz żyje. Więc to jest bez zarzutu i harmonijny w każdym jego ruchu. Od ona czeka na to nie tylko taniec, ale magia. Ekspresyjne pozy, piękne linie, szczupła sylwetka i lekkie skoki odróżnić to zająć od wielu innych.

Repertuar Nowikowa w „Maryjskiego”

W banku 20 Olyessia więcej stron Maryjskiego. Ona reprised roli tytułowej w balecie Sylfida Herman Levenskolda, Giselle w „Giselle” przez Adolphe Adama. W jego „Le Corsaire” dostała imprezę gulnara.

W „Śpiąca królewna” wdzięku baletnicy Olesya Nowikowa wykonuje okruchy bajki, bajki złoto, srebro Fairy, Fairy Fleur de FARINE, wróżki hojności i Aurora. Nawiasem mówiąc, technicznie wyrafinowane księżniczka strona tancerz wykonuje perfekcyjnie. Jej ruchy można dokładnie przekazać to, co myśli o Mariusa Petipy: w pierwszym akcie prezentuje widza Olesya niewinność, w drugim – prawie Piękna pani Block, kobiece. W trzecim akcie, ona wydaje się uosobieniem szczęścia. Cały obraz zamienia uduchowiony i przypomina artystów renesansu: jest zarówno ziemski i niebiański, wyobcowani i żywy.

Trudno wyobrazić sobie bardziej naturalne i szczere Odette-Odile niż Olesya. Ale jej partia Flora w balecie „The Awakening Flory” był artystyczny i wyrafinowany. Krytycy mówią Kitri w produkcji „Don Kichota”. Oczywiście, urocze baleriny najlepiej wypracować liryczne i dramatyczne role, ale jej Kitri był po prostu wspaniały.

Maria w „Fontanna Bachczysaraju” Julii w balecie „Romeo i Dzhuleetta” Margarita wystawił „Marguerite i Armand” Shirin w „Legend of Love”, Maszy w „Dziadku do orzechów” – to tylko niewielka część wszystkich swoich dziełach.

Nawiasem mówiąc, w baletnicy Maryjskiego Opera Company Olesya Nowikowa koncertował w Chinach, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

życie osobiste

Z mężem Leonid Sarafanov Premier Mikhailovsky Teatr Opery i Baletu, Nowikowa spełnione było w „Maryjskiego”. W tym czasie on nadal działał w Teatrze Maryjskim. Raz w wywiadzie przyznał, Olesya – Leonid był bardzo różni się od innych artystów teatru: jest absolutnie nieobecny snobizm, był przyjazny dla każdego (nawet początkujący tancerze) komunikować na równych warunkach. Ponadto młodzi ludzie rozmawiali dużo. Nie tylko o balecie i problemy, ale również muzyki, literatury i religii.

duet rodzinny

Leonid Sarafanov i Olesya Nowikowa – nie tylko doskonałym para, ale również partnerów, a nawet głównym krytyki do siebie.

Mąż i żona są rozpoznawane – podczas prób, często wzajemnie się uwagi, niekiedy całkowicie błędne. Jednak wszystkie kłótnie pozostanie w murach sal prób – w codziennych konfliktów życiowych, para nie powstaje. Novikov przyznał dziennikarzom, że wszystkie te różnice są potrzebne tylko w celu osiągnięcia doskonałości.

A doskonałość jest w stanie „Niezawisimaja Gazieta” napisała, że duet rodzina różni się od innych uderzające, jeśli nie fenomenalny poziom spójności: zarówno emocjonalne i techniczne.

Po Leonid zmienił „Maryjskiego” Teatru Michajłowskiego, Olesya wielokrotnie działał w tym teatrze jako solista. Zwykle para tańczy razem w klasycznych produkcjach. Nowoczesne występy nie zapewniają głębię rozwoju stosunków, która jest w klasykę.

praca w pojedynkę

Synteza nowoczesnego i klasycznego tańca, relacje między ludźmi – wszystko to balet Quatro. To umieścić Leonid Sarafanov, Olesya Nowikowa, Denis i Anastazja Matwijenko. Występowali również główne role. Zaledwie dwie rodziny w tym samym etapie, w słowach tych samych aktorów – jest to ogromna odpowiedzialność i wymaga nie mniej.

Dzieci baleriny Olesi Novikovoy

Olesya trwało niezwykle trudną decyzję: ona stała się matką na starcie swojej kariery. Zdecyduj się na to, że nie każda zdolna aktorka. Jednak Nowikowa powrotna była szybka. Fani baleriny, a następnie z odsetek wszystkich globalnych zmian w swoim życiu, był zaskoczony tym, że etap przemyka matkę z trójką dzieci! Ballerina Olesya Nowikowa, biografia, która już wiesz, jak znaleźć nową głębię, budzi nowe siły po dzieci. Do tej pory Olesya Leonid troje dzieci: Alex osiem czteroletnia Xenia i Aleksandra osiemnastu miesięcy.

Głównym osiągnięciem Nowikowa – profesjonalny wzrost mimo wszystko, w tym ciąży. W kilku wywiadów matką wielu dzieci przyznał, że przywrócenie kształtu po urodzeniu każdego dziecka była niezwykle trudna. Upadłe mięśnie, naciśnij prawie całkowicie zniknął, nogi podniesione o 90 stopni. Nawet tylko dokładnie powstrzymywać było trudne.

Ale w tym samym baleriny powiedział, że głównym zadaniem kobiety jest być matką. Wraz z tym sukcesie na pewno przyjdzie – może nawet światowej klasy!

Życie poza Baletu

Ballerina Olesya Nowikowa, 35 lat, które niesamowite fashionistka. Ale teraz czas na zakupy w jej prawie żaden. Jednak tancerz był w stanie znaleźć wyjście z tej sytuacji – teraz jest to „shopitsya” w Internecie! Olesya przyznaje, że to wielka oszczędność czasu – nawet wymagany jest montaż. Po tym wszystkim, „balet” szczupła figura wszystkie ubrania siedzi idealnie.

Zdarza się jednak, że takie przerwy Novikov „” i idzie do pijackiej zakupy. Na przykład, podczas wakacji na Cyprze, tancerka w pierwszym dniu rozebrano wszystkie pieniądze na ubrania! Reszta tygodnia życia w „ostatnich 500 euro.”