843 Shares 8833 views

Jak gotować smażone ryby na patelni? stopniowo przepis

W zimnie, codziennego menu powinno zawierać więcej białka, obfite posiłki możliwe. Wśród wielu potraw, najczęściej spożywany przez wszystkich, jest to pewny i smażone ryby. W garnku gotować najlepsze dania z rzeczki kopii, nacinanie całej tuszy do zmiękczenia kości. Smaczne i soczyste plastry pochodzące z filetów morze. Są pewne tajemnice, jak gotować smażone ryby. Przepis ze zdjęciami przedstawiający co trzeba panierowany zanim rzeczywiście spada do wrzącego oleju. Artykuł zawiera szczegółowe porady i wskazówki podczas pracy.

Jak gotować smażone ryby na patelni? Faza przygotowawcza

Każdy produkt, czy ryby lub mięsa, okazuje się bardzo soczyste i smaczne, jeśli jest to pre-słone. W skrajnym przypadku wystarczy zmieszać przynajmniej lub ziemi próbek ryb z małą ilością soli i do stałej masy w temperaturze pokojowej. Zaokrąglenia mogą być wykorzystywane w jednym kawałku średniej wielkości (o grubości nie większej niż dwóch centymetrów). Posypać na wierzchu lekko soli i przypraw, i pięć lub dziesięć minut, przenieść do smażenia. Wody płuczącej z warstwy powierzchniowej przypraw nie jest konieczne.

Jaki powinien być panierowane przed gotowania ryby smażone na patelni

Jak otaczają podzespoły najczęściej używany zwykły mąki. Innym sposobem jest obniżenie w cienkiej panierce ciasto – ciasto. Dlatego, smak jest bardzo różne ryby smażone na patelni. Przepis tego artykułu nieco skomplikowane. Panierka odbywa się w trzech etapach. Trochę kawałek marynowanej ryby i toczyć w mące. Następnie zanurzyć go w jajku. Podsumowując, dobry posypać ryby ze wszystkich stron bułką tartą. Rolka więc plaster może być pominięty w gorącej patelni wrzącego oleju i przejść do następnego Filety panierowane. Jednocześnie wszystkie ryby nie jest konieczne, aby obsłużyć naraz.

Poniżej podane są składniki wymagane do przygotowania pięciu lub sześciu stu gramów filetów rybnych (około czterech do pięciu plastry).

Do marynowania:

– tabelę. łyżka soli;

– pół łyżeczki. łyżeczka czarnego pieprzu.

Do chowu:

– trzy lub cztery stoły. łyżki mąki;

– dwa lub trzy surowe jajka;

– dwa lub trzy stoły. łyżki bułki tartej.

Do smażenia:

– szklanka oleju roślinnego.

Jeśli chcesz pyszne chrupiące ciasto, przygotować ciasto. Zmieszać szklankę mleka i herbaty. łyżka soli z mąki. Konsystencja mieszaninie powinna okazać się jako średnią gęstość śmietany. Dip w kawałkach cieście ryby i smażyć na gorącym oleju w konwencjonalny sposób. Podczas obracania się wokół filet tworzą chrupiącą złoty kolor.

Jak gotować smażone ryby na patelni? Przynosząc produkt dopóki nie jest gotowy

Umieść żywność w oleju, należy odczekać pięć do siedmiu minut. Po tym, włącz filety i smażyć na drugiej stronie. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni tryb gotowania potrawy w tym samym czasie wewnątrz był soczysty, ale nie rozgotowane. Na wniosek ryby można dodatkowo umieścić w sosie pomidorowym i śmietaną. Podawać z dodatkami puree i ryżu ostry. Bon appetit!