85 Shares 6278 views

Kawa z zefirkami: opis i sposób przygotowania

Kawa – to jest najbardziej popularnym napojem na świecie. Dla wielu ludzi, to właśnie tu zaczyna się każdy nowy dzień. Jednak niektóre używać go w czystej postaci, podczas gdy inni wolą, aby dodać mleko, cukier, przyprawy i różne inne składniki. Na Zachodzie, niektóre słodycze jak zrobić kawę z zefirkami. W jaki sposób ten produkt, i że daje to niezwykły składnik? Jest to konieczne, aby mówić bardziej szczegółowo.

Opis produktu

Trudno jest natychmiast określić, do której kategorii kawy z zefirkami. Z jednej strony, jest to – napój, a drugi – oryginalny deser. Istnieje wiele różnych receptur i metod wytwarzania. Najprostszym sposobem, aby przygotować pierwszą regularną czarną kawę, a następnie wlać do kubka i posypać kawałki lekarski.

Drink to lepiej od razu, nie czekając na drinka do ostygnięcia. To właśnie w tym czasie jest najbardziej interesujące. Prawoślazu w wysokiej temperaturze stopniowo zaczyna się topić, tworząc delikatną pianką powietrza. Jest to dość słodkie, więc dodanie cukru w napoju nie jest obowiązkowe. Chociaż wszyscy w tej kwestii swoje zdanie. Ci, którzy zapalają waniliowy smak nie wystarczy, wlać syrop słodki kawa zefirkami lub wykorzystane w przygotowaniu różnych przypraw (cynamon, gwiazda anyżu). Do dekorowania napój ten pasuje bita śmietana, płatki kokosowe lub startą czekoladę. W tej kompozycji, to naprawdę zamienia się deser.

Kawa z marshmallows

Za granicą od dawna bardzo popularne oryginalny konfekcji z niezwykłą nazwą „marshmallow”. Ma konsystencję gąbki i, w rzeczywistości, bardzo podobny do prawoślazu lub suflet. Zwykle taki produkt jest produkowany w postaci małych cylindrów lub wici. Po raz pierwszy w takiej prawoślazu pojawił się w Stanach Zjednoczonych w 1950 roku. W tym czasie Amerykanie mieli na myśli oryginalne delikatność, a oni go dodać do sałatek, lodów i wielu deserów. Dziś miękkie pastylki do ssania, jak w wielu krajach. Częściej jednak nadal stosowany jako dodatek do gorących napojów. Tak, gorąca czekolada, kakao lub kawy z prawoślazu zefirkami można znaleźć w menu każdej europejskiej kawiarni. Ten pachnący produkt jest bardzo bogaty, ale zawiera co najmniej kalorii. Wiele używać go nawet w pełnym śniadanie. Filiżanka kawy to nie tylko sprawia nam zapomnieć o głodzie, ale także podnosi nastrój na cały dzień.

Nazwa produktu

Rosjanie od dawna przyzwyczajeni do obcych nazw wielu produktów. Dlatego też, dla wielu nie jest tajemnicą, nazwa kawy z zefirkami.

Należy również pamiętać, że do przygotowania takiego napoju jest powszechnie stosowany nie traktuje krajowych i zagranicznych. Pozwalają one na osiągnięcie pożądanej konsystencji niezwykły deser. Tak często produkt o nazwie „kawa z marshmallows.” Raz staje się jasne, co dokładnie jest zagrożona. Jeśli uważnie spojrzeć na skład pastylek do ssania lekarski krajowych i zagranicznych, jasne jest, że między nimi prawie nic wspólnego. Nasz produkt jest mieszaniną bitą przecieru z owoców, cukier, białko jaja z niewielką ilością wypełniacza formy. Marshmallow – syrop kukurydziany (lub cukier), glukozę, wodę i żelatyny. Bita stan masy powietrza, są one przekształcone w produkt, który jest bardziej podobny do produktu cukierniczego do żucia.

Sekrety gotowania

Nie każdy jest gotowy dziś twierdzą, że wiedzą, jak zrobić kawę z zefirkami. Niemniej jednak, istnieje wiele różnych receptur, z których każdy może wybrać dla siebie najbardziej ulubionym rozwiązaniem. Najprostszy sposób zapewnienie następujących składników wyjściowych: masy organicznej, śmietanki do kawy, marshmallow i czekolady.

proces technologiczny jest bardzo prosta:

  1. Po pierwsze, trzeba wszystkie zasady do parzenia kawy. Musi być silny, aby zwiększyć odcień smak dodatkowych składników.
  2. Wlać do gotowego napoju do filiżanki.
  3. Z góry wlać trochę żucia zefirok i dobrze wymieszać. Produkt natychmiast zaczynają się zwiększać objętość, w celu wytworzenia stabilnej piany.
  4. Aby deser był pyszny, jego powierzchnia może być ozdobione wiórkami czekolady.

Produkt otrzymuje się imponujące i bardzo elegancki. I miłośnicy mocnych wrażeń mogą być wykorzystywane do dekoracji kilka dodatkowych składników. Od tego napoju będzie smakować jeszcze lepiej.