818 Shares 1732 views

4 Magic Sun Hotel: wspaniałe wakacje na plaży

Opis: Komfortowy, nowoczesny hotel Magic Sun 4 znajduje się prawie w centrum Kemer, nie daleko od wspaniałych piaszczystych plaż. To miejsce jest bardzo popularne wśród turystów, ponieważ oferuje nie tylko niezapomniane wakacje na plaży, ale także przyjazną obsługę i szczerą, przyjazną atmosferę.


Nawiasem mówiąc, Hotel Magic Sun Kemer jest nowy – pierwszy raz tutaj na przyjęcie gości w 2007 roku. Ma rozległe terytorium, o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych. Odległość od międzynarodowego lotniska w mieście Antalya jest około 35 km.

Pokoje: Hotel Magic Sun oferuje swoim klientom kontrolę w jednym z 181 pokoi, które są podzielone na następujące kategorie:

  • 157 pokoje standardowe;
  • 3 przestronne pokoje dla dużej rodziny;
  • Związek Nr 20;
  • 1 apartament.

Wszystkie pokoje są urządzone w nowoczesnym stylu minimalistycznym – pastelowe kolory są doskonale w połączeniu z ultra-nowoczesne meble i urządzenia. Nawiasem mówiąc, w niemal każdym pomieszczeniu ma dostęp do wystarczająco duży balkon, z którego można podziwiać widok na ogród i na plaży.

Oczywiście, w hotelu Magic Sun 4 Wszystkie pokoje są wyposażone w niezbędne urządzenia takie jak telewizor i telefon. Jest też łatwy w użyciu klimatyzację, które pomogą stworzyć idealne warunki temperatury wewnętrznej. Są też bezpieczne, ale na jego wykorzystanie trzeba dodatkowo płacić osobno. Jest też łazienka z prysznicem, umywalką, ręcznikami i kosmetykami.

Nawiasem mówiąc, goście rzadko narzekają na bałagan, ponieważ sprzątanie odbywa się codziennie. Nowa pościel w pokoju dostarczana jest trzy razy w tygodniu. Usługa działa przez całą dobę. A jeśli chcesz, możesz zamówić bezpłatną usługę „Service”.

Posiłki: Magic Sun Hotel 4 oferuje pełne posiłki, przekąski i napoje przez cały dzień. goście Oferta odwiedzić główną restaurację bufetową, która serwuje tylko najlepsze dania kuchni narodowej, a także wyśmienite dania kuchni międzynarodowej i śródziemnomorskiej. Ponadto hotel posiada trzy pięknie wyposażony bar, gdzie można się dobrze bawić.

Plaża: zaledwie 300 metrów od hotelu Magic Sun 4 jest wspaniały piasek i żwir – nie jest dobrze przygotowanych szlaków turystycznych. Tutaj turyści mogą w pełni cieszyć się wspaniały wypoczynek na plaży, ale także zrobić nurkowania i innych sportów wodnych.

Dodatkowe informacje: Magic Sun Hotel 4 jest naprawdę jednym z najlepszych miejsc wypoczynkowych w powiecie. Większość jej terytorium jest zajęte przez ogromny basen, wokół której umieszczone są parasole, krzesła i kanapy. Tutaj goście świetnie się bawili, ciesząc się słońcem i ciepłą wodą. Nawiasem mówiąc, dla dzieci jest oddzielny basen, skonstruowany zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Ponadto w hotelu znajduje się prywatny parking, gdzie można zostawić swój własny transport. Istnieje również lekarz. W razie potrzeby, można odwiedzić łaźnię turecką lub skorzystać z sauny. Za dodatkową opłatą można zamówić masaż. I, oczywiście, zabawiać gości cały czas grupa utalentowanych animatorów.

Komentarz: Jak już wspomniano, jest to miejsce popularne wśród turystów. A feedback był w większości pozytywne. Goście chwalą umiejętnie ułożone terytorium, czyste i schludne pokoje, jedzenie i oczywiście wielkie usługi.