627 Shares 8837 views

Pierwszy na świecie Teledysk do piosenki „Steamboat”: Cliffs na czele

Gryźć łokcie, twórców klipów mody, załamując ręce w gorzkich producentów smutek – chwałę pionierów w dziedzinie klipmeykerstva i laury virgin dyrektorzy glebowe, niestety, nie należą! Och, okłamałeś obawa, tak, okłamałeś oka – prawo „pierwszej nocy” z czystych i niewinnych istot zwanych „klip” był używany na długo przed obecnym dni. Kiedy pytasz? W 2014 roku, po prostu walić lecie. Zalecamy wszystkim usiąść (!) W tym roku, pierwszy w świecie teledysków będzie obchodzić 75 lat.


Lokalizacja popłynął słynny „Steamer”? Cliffs, „Koncert na ekranie,” rok od 39 …

W 1940 roku na ekranach kina radzieckiego przyszedł innego życia potwierdzając komedii. Wśród innych „agitok” czasu różni się ona niezwykłą muzykalność i rozrywki. Fakt, że film będzie dużo muzyki, ostrzegł nazwę – „Koncert na ekranie.” I działania, należy zauważyć, przyszedł do sławy. To wszystko razem, co powinno obfitować komedię muzyczną: fabuły, kierowanie i pracę kamery, mummery doskonałych aktorów i dużo piosenek, który później stał się naprawdę popularny i kochany przez miliony obywateli sowieckich.

To „koncert na ekranie”, pisał bilet do długiego życia w tej piosence arcydzieł jak „Raskinulos szeroko”, „Bądź zdrowy, żyć bogato„i oczywiście”Steamboat". Cliffs czyni kolejny krok do stania się jednym z symboli muzyki Radzieckiego. Ale on był znany w całym kraju za „cytryna”, „Bublichkami” i, zwłaszcza, „Jolly Fellows”.

Zrób przebój „Steamer”? Cliffs pomóc!

39-ta lat … obejmowanie strzelaniu „pokazy …”, napisany i wyreżyserowany przez Tymoszenko w sojuszu z duetu operacyjnego Nazarov-Danashevskim najprawdopodobniej nie przewidujemy, że będą one przeznaczone stać się pierwszym w świecie twórców klipu. Chodziło o jakości i jasnym filmu, nakręcony profesjonalnie i „duszy”. Co było wymagane od nich, członkowie załogi zakończone. Reszta jest „ukończono” kompozytorów i niepowtarzalny Leonid Utesov.

Tak, występował projekty przez innych, ale zrobił to z taką umiejętność, że łatwo jest przekształcić dowolny utwór w „ich”. W 30-40-tych dostać się Utyosov Orkiestra była realizacja wielu czcigodni muzycy napisać piosenkę dla mnie wielki zaszczyt odessite Uważa dziesiątki mistrzów pióra i pięciolinii. W języku dzisiaj, aby stworzyć piosenkę Leonid Utesov gwarantowane oznaczało, aby to hit. „Statek” był jednym z nich.

Pierwszy na świecie film: wszystkie główne role grali Cliffs

Jeśli usunięty z sceny clip chwile czysto technicznych, możemy śmiało stwierdzić, że głównym powodem jego sukcesu – Cliffs. „Statek”, której tekst nie jest szczególnie skomplikowane, ale muzyka była obca do Związku Radzieckiego „jazz” nalotu zyskał popularność ze względu na wielostronny talent poświęcił syna Odessie.

Wszystkie role w „parowca” skit wykonywane Leonid Utesov, działając w połączeniu z przekomarzania zupełnie chytry sprawia oglądając film ciekawy i wciągająca wielu dziesięcioleci.

Piosenka Utesova „Statek” był „pierwszy dzwonek” w oceanie klipmeykerstva światowej. Bohaterami klipu – wyrazisty lider zespołu na stacji dokującej, złośliwy beztroski miejscowej shaloput, udręczone kochać młodego człowieka z bukietem tylko nią. A dostojny rzeka wilk-kapitan, i, oczywiście, to jest – urocza pani, ładna twarz, kwiat, który śpiewa bohatera.

Oto one: „parowiec” Cliffs i nieśmiertelna istota, która jest uważana za pierwszy klip Radzieckiego.