480 Shares 6226 views

„Hennessy” – brandy numer 1 na świecie

Niewiele dorosłej populacji nie wie, że „Hennessy” – brandy, ponadto, najbardziej znany z najlepszych przedstawicieli tego napoju. Ale wielu nie zdaje sobie sprawy, że francuski alkohol stworzony nie jest Francuz i Irlandczyk, którzy wiedzieli dużo o alkoholu vysokogradusnom. Powrót w 1765 roku, kiedy Richard Hennessy zakończył służbę w siłach zbrojnych Francji króla Ludwika 15. osiadł w miejscowości Cognac w południowo-zachodniej Francji. Lokalne brandy więc musiał to co dawny wojskowy postanowił zaangażować się w produkcji napojów alkoholowych. W tym samym roku został on zarejestrowany znak towarowy „Hennessy”, która zdobi pożyczonym Family Crest kapitan emblemat w kształcie dłoni w opancerzenie z wejściem do halabardy.

„Hennessy” – brandy, który jest już sto lat po jej ustanowieniu, został na stole prawie wszystkich rodzin królewskich Europy, w tym romanowowie. W Rosji, napój ten pojawił się w 1818 roku na dziedzińcu króla, a dziesięć lat później w Petersburgu otworzył pierwszą oficjalną misję handlową „Hennessy”.

Koniak tej marki zyskał popularność na całym świecie – prawie 90% produkcji jest eksportowana. Należy zauważyć, że spadkobiercy Hennessy aktywnie podbić rynki nie tylko w Europie i Ameryce Północnej, zanim ich produkt nie mógł się oprzeć i Australii i Azji. Głównym punktem strategii marketingowej marki zawsze, że „Hennessy” – brandy, która jest nie tylko dostosowany do krajowych cech tego czy innego kraju, ale także wykorzystać każdą kulturę i mentalność lepiej. Na przykład, elegancja z zaokrąglonymi liniami markowych butelce „Hennessy” – wpływ ten jest artystyczną tradycję Japonii.

Zaskakująco, więc spadkobiercy założyciela są teraz na czele firmy. Dziś jest Maurice-Richard Hennessy – bezpośredni potomek kapitana armii Ludwika 15., który jest więcej niż 250 lat temu stworzył niesamowitą koniak i dał mu swoje nazwisko. Firma „Hennessy” – to rzadka rodzina romans. Tak więc, w 1800 roku, główny kurator piwnic i winiarni „Hennessy” został mianowany Yan Filyu. Dziś ta sama pozycja działa swój siódmy potomek!

Napój ten został zaprojektowany dla high-end kupującego, czyli pozwolić na spożywanie alkoholu w tym przedziale cenowym nie może każdego. Jednak, paradoksalnie, to koniak „Hennessy” (05 litrów) jest uważany za lidera na rynku masowym koniaku. Być może można to wytłumaczyć faktem, że pięćdziesiąt milionów markowych „Hennessy”, wyprodukowany przez tę samą firmę, mamy trzy do czterech razy więcej podrobionych, odlany w bliskiej zagranicy. Co to oznacza? Fakt, że kupując koniak „Hennessy”, cena 05 litrów, które nie mogą być mniej niż $ 50, ryzykujesz kupić napój jest bardzo daleko od oryginału.

Wykuć ten koniak rozpoczął się niemal natychmiast po jego utworzeniu. W tym czasie został sprzedany w beczkach, co znacznie upraszcza zadanie, ponieważ smak odróżnić prawdziwe „Hennessy” fałszerstwo nie mogli wszyscy. Dziś to koniak jest sprzedawany w ekskluzywnych opakowań o różnych rozmiarach. Koszt tych butelek w sobie znaczny, a zatem odróżnić oryginalny produkt od towarów podrabianych w pierwszej kolejności mogą być opakowania i butelki.

Jak przygotować sushi w domu
332 shares 5992 views
Uczymy się stopić czekoladę
709 shares 2926 views
Sos wiśniowy dla mięsa
154 shares 7157 views
790 shares 1641 views