291 Shares 8699 views

Wiciokrzew rosnąć. Powielanie tego krzewu może zrobić każdy ogrodnik

Próbowałem kiedyś wiciokrzew? Powielanie tego krzewu jest zaangażowany głównie fanom niezwykłą jagody. Tych, którzy lubią ostry z lekko kwaśnym smaku. Oni po prostu znany wiciokrzew. Powielanie można włączyć, jeśli powierzchnia ma odpowiednich warunków. Spójrzmy na to, co, jak i podstawowych właściwości i cechy tego niezwykłego krzewu.


Hodowlę i reprodukcję wiciokrzewu. Czy to możliwe, w Twojej okolicy?

Prawdopodobnie kupiłeś sadzonki krzewów przez pomyłkę. Nie ma potrzeby do rozpaczy. Po tym wszystkim, nawet bez doświadczenia możliwe jest, aby rosnąć w ogrodzie wspaniały wiciokrzew. Powielanie wolisz to trochę później. W międzyczasie, niech posadzić krzew i dowiedzieć się, jak dbać o niego. Jest to dość skromny, a warunkiem jej uprawy jest jasne słońce i cieniowania strefy korzeniowej. Czterdzieści stopni mrozy wiciokrzew porusza się łatwo. Wysoka odporność na szkodniki. Jest to idealna roślina dla klimatu syberyjskiego. „Kopciuszek” i „Gzhelka” najlepiej nadają się odmiany. Mają przekrój opylyaemostyu. A jeśli oni umieścić numer – ten problem zostanie rozwiązany. Odległość między krzewami powinna wynosić około półtora metra. Choć w wiciokrzew dość kompaktowy system korzeniowy, składników odżywczych z gleby produkuje dość aktywny. Dlatego lepiej nie umieścić ten krzew w warunkach, w których będzie musiała konkurować o zasoby zawarte w ziemi, z innymi roślinami. Gdy sadzonki pojawiły się w studzienkach i delikatnie pokryła je z glebą, podlewać nie trzeba od razu. Dopiero następnego dnia. Następnie, pożądane jest, aby do podlewania, podczas okresów suszy, polewanie wodą bezpośrednio w korzeniu rośliny. Gdy sadzonki zakorzenić i przejdź do wzrostu, trzeba dokonać cięcia: żywe pędy przyciąć i suszy w celu usunięcia. To nie tylko wpływają na wygląd wiciokrzew, ale następnie pomóc w zbiorach bez problemów. Nawóz należy dokonać nie częściej niż raz w miesiącu. Poluzować regularnie bycia ostrożnym. Strumień powietrza spowoduje korzeni. Ale uszkodzenia mechaniczne może spowodować uszkodzenie roślin. Jeśli spełniają wszystkich warunków opieki nad krzewami, dostaniesz piękną i zdrową wiciokrzew. Hodowla może być następnie zaangażowany bez problemów. W każdym razie, zakład może przetwarzać naturalne ziołowe adaptogeny. Po zostawieniu krzewów wzdłuż ogrodzenia, to uszlachetnia wygląd witryny, zamknąć obszarów problemowych swojego ogrodzenia.

Wiciokrzew wiciokrzew: powielanie i wykorzystanie

Jagody pojawiają się na krzakach w trzecim roku po posadzeniu. Są słodko-kwaśny, czasem ostry i gorzki. Z nich może zrobić dżem, kompoty, galaretki, dodać ciast. Wiciokrzew jest niezwykle przydatny: leczy nadciśnienie i beri-beri. Osoby z chorobami skóry pomaga uporać się z pogłębieniem. Z owoców wykorzystywanych do produkcji dżemów, usunąć kamienie lepiej. Nasiona te mogą być brane do reprodukcji. Po pierwsze, są one zalecane do hartowania na zimno, wytrzymać mokry piasek na chwilę. Następnie kiełkować w polu i gruntów na łóżku. Dbać o sadzonki powinny być standardowy program, podlewanie i pielenie. Na jesieni przeszczepione do stałego miejsca i zamulchirovat stosując torf, trociny, humus.