392 Shares 3857 views

Czym jest modlitwa dla kobiet?

Pięciokrotny modlitwa (Namaz) jest wymagana dla wszystkich osób dorosłych i psychicznie pełne muzułmanów. Modlitwa dla kobiet – to nie tylko obowiązek, ale także największe miłosierdzie świadczone Panu swoje słabe sług. Modlitwa otwiera wiele możliwości dla szczerej modlitwie.


Modlitwa dla kobiet – co to jest?

1. Możliwość pozbycia się złych cech charakteru.

2. szansa, aby otrzymać przebaczenie grzechów.

3. Sposób otrzymywania i odpowiadania na żądania błagając bo po modlitwie wa reaguje na petycje i inwokacji.

4. Sposób samokształcenie, rozwój takich cech jak samodyscypliny i samodyscypliny, które często nie posiadają słabszą płcią.

5. Moment edukacyjnych. Dzieci są odbiciem rodziców przede wszystkim – matek, które są blisko z dzieckiem przez całą dobę w ciągu pierwszych lat swojego życia, gdy dziecko uczy się patrzeć na świat z jego regułami i przepisami.

Modlitwa dla kobiet – słowa przypomnienia

Kiedy osoba dotyka czołem podłogi w łuk, realizując wszystkie swoje słabości przed mocą Stwórcy, gdy wypowiada słowa uznania woli Boga, i upokorzył przed Jego potędze, w tej chwili nie jest moralne oczyszczenie człowieka wierzącego, a egoizm i słabość moralna nałożone na tym śmiertelnym świecie, cofając. Modlitwa dla kobiet – to wielkie przypomnienie grzechów popełnionych między modlitwami.

Codziennie pozornie drobne wady to życie rzeczywiście stanowią wielkie zło i degradacji ludzkiej duchowości, ale regularny kontakt z Bogiem w modlitwie, znając jego słaby i tymczasowego istnienia w tym świecie jest jak człowiek zwrotnym w stanie czystym i zmuszony do ich żałować grzeszne działania.

Jak zrobić Namaz kobiet

W rzeczywistości, nie ma wielu różnic z Namaz mężczyzn. Jest to seria specyficznych filarów modlitwy, serię łuków i czytanie Koranu, modlitwy i pokuty.

Jeśli krótko do listy różnic między kobietami Modlitwa ludzi, można uzyskać na poniższej liście:

1. Shelter ciała (Awra) od głowy do podłogi, z wyjątkiem dłoni i owalu twarzy. Imam Azam Abu Hanifa Uważa się, że stopy mogą być również otwarty. Inni badacze twierdzą, że powinny one być zamknięte.

2. W przypadku mężczyzn, modlitwa piątek w meczecie jest bezwzględnie obowiązkowe, a kobiety – nie.

3. Kobiety nie czytać modlitwy podczas miesiączki i oczyszczania poporodowej. Wypełnij go to nie jest konieczne.

4. Kobieta najbardziej wskazane, aby odczytać modlitwę w najbardziej odległych częściach domu, tak aby nie przyciągnąć uwagę ludzi obcych, którzy widzą go w czasie modlitwy.

5. Kobieta koniecznie przeczytać drugą wezwanie do modlitwy – ikamat.

6. W przeciwieństwie do mężczyzn, obowiązkowe poranne, wieczorne i nocne modlitwy odczytywane kobieta nie musi.

7. Imamem (master) u kobiet stojących w rzędzie, a nie do przodu.

Modlitwa dla kobiet – jest to ta sama pilny obowiązek, jak i dla mężczyzn. Allah w Koranie mówi o równości wszystkich niewolników do niego, niezależnie od pozycji w świecie. Jedyną rzeczą, że kobiety, ze względu na ich słabą organizmu i dlatego płodności podano pewne ulgi w czasach ich problemów zdrowotnych.