434 Shares 8208 views

Lekarstwem na łojotokowe strupy „Muster” (Mustela)

W ciągu pierwszych kilku miesięcy można zauważyć żółtawobrązowa po pojawieniu się dziecka urodzonego w ciemieniowej części głowy. To zjawisko nie stanowią żadnego zagrożenia dla dziecka, ale nadal zaniepokojony nowych rodziców. W celu skalp oddychanie okruchy, a jej włosy były mocne, powinno być jak najszybciej pozbyć łojotokowe strupy. „Muster” – popularną markę kosmetyków dla dzieci, która produkuje wiele różnych środków do opieki dla delikatnej skóry niemowląt i kobiet w ciąży. Miękki i bezpieczny szampon i pozwolić, aby zmiękczyć skórki łatwo usunąć je z powierzchni głowy.

Opis Marka

firma kosmetyczna „Muster” (Francja) przez ponad pół wieku, zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów dla małych dzieci i kobiet w ciąży. Unikalna technologia produkcji, sejf naturalne składniki pozwalają uzyskać wynik do skutecznych środków zaradczych. Są one idealne do pielęgnacji delikatnej, wrażliwej skóry noworodków i dopasować swoje potrzeby wiekowe.

Produkty firmy stale przeszła niezbędne badania, kontrola jakości i ulepszona. W rozwoju kosmetyków dla dzieci uczestniczących pediatrów, ginekologów dermatologów. Tylko dzięki takiemu podejściu nie tworzyć najlepsze narzędzia, które mają pozytywny wpływ na skórę.

Lekarstwem na łojotokowe strupy

„Muster” zadbał o najmłodszych konsumentów, tworząc unikalną linię produktów kosmetycznych, dzięki czemu delikatnie oczyszcza skórę głowy żółtego skorupy łojotoku. Pojawienie się tych skal nie powinien straszyć rodziców. Wada jest bardziej kosmetycznej natury i dlatego, aby wyeliminować to będzie bardzo łatwe.

Szampon „Muster” (z łojotokowe strupy, sądząc po opiniach, to narzędzie eliminuje bardzo szybko) jest bardzo popularne wśród matek świata. Środki okazały się być skutecznym sposobem usuwania łuski żółtawe delikatną skórą. Może być stosowany do kąpieli dzieci od urodzenia. Eksperci twierdzą, że jest to idealny produkt do leczenia i profilaktyki łojotokowego zapalenia skóry u niemowląt. W bardziej szampon składa się z naturalnych składników, jednak niewielka część substancji syntetycznych składa się także obecne. Producent twierdzi, że substancje te nie mogą być szkodliwe dla dziecka powierzchni skóry. W procesie produkcji całkowicie wyeliminować stosowanie parabenów, alergenów barwników.

Jak to działa?

Produkt posiada unikalną strukturę i bardziej przypomina mus. Szampon, lub jak mówią, piana „Muster” (z łojotokowe strupy) jest łatwa do zastosowania, to nie powoduje łzy i nie rozprzestrzenił. Dzięki naturalnego składu czynnika nie powodują reakcje alergiczne, co jest szczególnie istotne. Wzór szampon wzbogacony unikalny składnik – perseos awokado, co przyczynia się do utrzymania środków komórek skóry. Inny składnik aktywny – kwas salicylowy pomaga usunąć suche skorup.

Środek łojotokowe promuje zmiękczenie płatków utrzymuje optymalny poziom pH, umożliwia bezpieczne usuwanie skorupy ma działanie przeciwbakteryjne. Również szampon zapobiega ponownemu powstawaniu skorupy i poprawia stan włosów.

Łojotok na głowie: przyczyny występowania u niemowląt

Aktywna praca z systemami wewnętrznymi tych noworodków w pierwszych miesiącach życia i bliskości gruczołów łojowych, które są znacznie wyższe niż w przypadku dzieci z wtórnym grupie wiekowej, przyczyniają się do powstania tego zjawiska. Łojotok na głowie pojawia się niemal co drugi grudnichka, ponieważ, jak już wspomniano, gruczoły łojowe i na pot działają w trybie awaryjnym.

Istnieją inne czynniki, które przyczyniają się do skal:

  • nieprawidłowo dopasowane szamponu dla dzieci;
  • przegrzewać, powodując intensywną pracę gruczołów potowych;
  • predyspozycja alergiczne;
  • Dzienna szamponu (powoduje wysuszanie skóry i powoduje, że dławik w celu wytworzenia większej ilości łoju).

Tylko poprzez eliminację tych powodów jest to możliwe, aby całkowicie pozbyć się choroby.

Jak czyścić kolor skóry „skorupy” mlecznych dziecka?

Specyficzne leczenie lekiem, który nie wymaga defekt kosmetyczny. Należy również wyjaśnić, że próba usunięcia łuski z grzebieniem z ostrymi zębami lub podkovyrivat paznokcia zabronione. Spowoduje to uszkodzenie delikatnej skóry. Przez otwarte rany lub zera może zarazić i powodować stany zapalne.

Pomóc uporać się z problemem łojotoku szamponu dla dzieci, odpowiednich do wieku. Taki środek jest po prostu „Muster”. Rodzice nie powinni się martwić o naturalnym i bezpiecznym produktem kosmetycznym, ponieważ producent zwraca szczególną uwagę na ten problem i używa tylko naturalnych składników.

Jak używać piany szamponu?

Narzędzie jest dostępne w butelce z pompką, co jest bardzo wygodne. Przed zabiegiem sanitarnym wiele matek z rekomendacją wstępnie zmiękczyć suche płatki użyciu dziecka olej, a następnie zastosować szampon „Mustel”. Od łojotokowe strupy pozbyć nie naraz. Łuski odejdzie stopniowo, z każdym głowie prania.

Pre-mama powinna nanieść niewielką ilość szamponu na rękę, przesuwając pompką. Następnie środek miesza się z niewielką ilością wody, spienione i stosowano na mokre włosy dziecko. Masować głowę uważać, ostrożne ruchy. Producent zaleca się pozostawienie mus na kilka minut, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Oko szampon dla dzieci z łojotok nie powoduje dyskomfortu. Placówka ma przyjemny zapach i delikatną teksturę, co jest dodatkowym atutem. Po zastosowaniu mus dziecko włosy stają się miękkie i nawilżona skóry głowy. Ta procedura higieniczne przyniesie dziecko tylko przyjemność.

wynik szamponu

Według opinii wielu matek, które doświadczyły szampon „Muster” z łojotokowe strupy, oznacza bardzo skutecznie. Jest on stosowany tak długo, jak żółte płatki nie są całkowicie zejść z głowy. Jedna butelka piany za to jest dość mało. Po zabiegu, można zauważyć, że niektóre płatki zaczęły stopniowo rozjaśnić i złuszczyć skórę.

Zauważ, że wynikiem stosowania szamponu jest całkowicie zależy od indywidualnego przebiegu choroby. Po pierwsze, dziecko będzie tylko kilka narzędzi aplikacji, drugi może mieć go używać przez dłuższy czas. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to tylko zabieg higieniczny, aw pewnym sensie traktować. Tak, trzeba przestrzegać zasad stosowania pianki z łojotokowe strupy ( „Muster”). Wykorzystanie funduszy powinny być regularne. Po całkowitym oczyszczeniu głowy dziecka od skorupy nie jest konieczne, aby szybko przejść do zwykłego szamponu dla dzieci, jako środek zapobiegawczy przez jakiś czas lepiej użyć piany „Muster”.

Advance przygotowanie

Łojotokowe kolor skorupy daje dyskomfort do małego dziecka, zwłaszcza w gorącym sezonie. Dlatego należy oczyścić skórę jak najszybciej i nie zapominać o bezpieczeństwie. Tak, że proces nie przyniósł dziecko więcej łez, konieczne jest, aby zmiękczyć żółte płatki stosowania oleju – dziecko lub wazelinę. Jego w niewielkiej ilości stosowanych na skórę, natrzeć ruchy masażu i pozostawić na pół godziny. Na efekt bardziej wyraźny jest lepiej umieścić na głowę dziecka bawełnianą czapkę.

Po 30 minutach należy przystąpić do głowicy mycia za pomocą specjalnego mocno piankę „Mustel” z łojotokowym skorupy. cena produktu różni się od konwencjonalnych środków do kąpieli. Butelka 150 ml za pomocą pompy dozującej wyniesie 550-700 rubli. Po kąpieli dziecko należy przeczesać włosy grzebieniem z małym niemowlęciem, łagodny zębów.

Inne udogodnienia dla dzieci z „Muster”

Wszystkie produkty francuskiej firmy kosmetycznej jest zapotrzebowanie wśród kupujących. Szeroka gama produktów pozwala na wybór najbardziej odpowiednich środków do pielęgnacji skóry dziecka, a także przyszłych i świeżo wykonanych matek. Istnieje kilka wierszy takich funduszy.

Dla kobiet w ciąży, specjalna seria produktów kosmetycznych „Muster 9 miesięcy”, która pozwala na utrzymanie normalnego stanu skóry przez cały okres ciąży dziecka. Również dostępne środki do stosowania po porodzie: Mustela krem na rozstępy, żel, aby przywrócić skórze elastyczność i tonowanie po porodzie, kojący balsam dla wrażliwej okolicy brodawki. Każdy produkt został przebadany klinicznie i całkowicie bezpieczny w użyciu po urodzeniu dziecka.

Dziecko może odebrać różnych produktów kosmetycznych, które są dopuszczone do wykorzystania pierwszych dni życia. Ten krem pod pieluchy i oleju do masażu oraz kojący balsam i szamponu dla dzieci i żel do mycia i wilgotnych chusteczek dla organizmu, jak również kremy ochronne i kojące. „Muster” Firma oferuje również szereg narzędzi do ochrony przed maluchów słonecznych.

Co klienci mówią?

Pomimo wysokich kosztów francuskich produktów do pielęgnacji skóry dzieci i kobiet w ciąży, zapotrzebowanie na nią wśród konsumentów jest wystarczająco wysoka. Firma zyskała popularność dzięki wysokiej jakości aktywów. Jednym z najbardziej znanym i popularnym jest pianką-szampon łojotokowe strupy. „Muster” zaleca stosowanie go od pierwszych dni życia dziecka. Jest to bezpieczne, hypoalergiczne i skuteczne narzędzie będzie szybko pozbyć okruchy skórne z tym problemem kosmetycznym. Liczba moms powiedzieć, że produkty inna spółka przyczyniają się do utrzymania zdrowej skóry dziecka. Codzienne używanie dziecko patrząc po makijażu jest dobry profilaktyce różnych stanów patologicznych skóry właściwej.