302 Shares 1012 views

Maraschino cherry: Napoje dekoracje, akcesoria

Bardzo często do zdobienia napoje i desery używać różnych akcesoriów. Oprócz parasole, przewodów i zrazików owoców ogromną popularność koktajl wiśni.

Spektakularny dodatek

Każdy wie, że produkt, który jest pięknie urządzony, jest osobą największy apetyt i pragnienie, aby spróbować. W przypadku deserów, takich jak ciastka zwykle używają śmietanę, czekoladę oraz rozmaite kandyzowanych owoców. Dla napojów bezalkoholowych i lody są najlepsze jagody i owoce, a zwłaszcza wiśni maraschino. Według schematu kolorów działa na kontraście. Jasny czerwony koralik wspaniały wygląd na tle śnieżnobiałej mleka lub zamrożone w szklance z kolorowym napojem. Czasami z dobrym skutkiem opuściła łodygę. Dzięki niemu akcesorium można łatwo wyjąć i, w razie potrzeby, aby jeść.

Maraschino cherry – to nie tylko świeże drzewo jagodowych. Przygotowuje się go z góry, a czasem nawet w puszkach. Ta ostatnia metoda jest najbardziej wygodne, bo dekoracja może być zawsze pod ręką. Jeżeli dom jest planowane uroczystości lub po prostu przyjazne powitanie, proces przygotowywania deserów i napojów znacznie uproszczone. Maraschino cherry może zmienić się w ciągu sekundy wyglądu zwykłej miski lody z lodami lub kieliszek napoju, aby włączyć w dzieło sztuki.

własne ręce

Jeśli tabela potrzebuje maraschino cherry, przepis, można wybierać najłatwiejsze. Na to potrzebne łącznie cztery składniki: 650 g świeżych owoców wiśni 300 g cukru, ¾ szklanki zwykłej wody (lub soku wiśniowego) i pełne szkła koniak.

Sposób wytwarzania obejmuje kilka etapów:

 1. Płukania jagody i delikatnie blot sucha. Łodyga rozdarcie nie jest konieczne.
 2. Następnie trzeba usunąć nasiona. Aby to zrobić, nie można użyć zwykłej maszynie. To może zepsuć wygląd jagód. Lepiej jest używać szpilki lub kołka.
 3. Przygotowane warzywa umieścić w czystym szklanym słoju.
 4. gotować syrop i zalać owoce z cukru i wody.
 5. Banku, a następnie wlać brandy.
 6. Pozostaje tylko zatkać pokazać pojemnik wypełniony i umieścić go w lodówce.

Już po 15 dniach będzie gotowa do przedstawienia cherry maraschino. Przepis jest tak skonstruowany, że wystrój powinien być przygotowany wcześniej. W lodówce nie ulegnie pogorszeniu nawet miesięcy, i będzie czekać na właściwy moment.

zapachy z wakacji

Istnieje wiele różnych opcji, jak zrobić koktajl. Jest na to sposób, który pozwala na przyspieszenie procesu nieco, a na dodatek nieco zmienić smak gotowego produktu. W tym przypadku trzeba: 600 g wiśni szczyptę soli, jeden pomarańczowy, filiżanki cukru, pół szklanki wody, anyż, pół szklanki granatu i sok z cytryny.

Prace wykonywane są w następującej kolejności:

 1. Myć owoce i usunąć je z kości.
 2. Ze skórką pomarańczową cięcia.
 3. Wszystkie składniki (oprócz wiśni), aby przyłączyć się do patelni, podpalili ją i powoli doprowadzić do wrzenia.
 4. Sprawiają, że płomień trochę mniej i nadal podgrzewać, aż cukier całkowicie się rozpuści. Nie zapomnij mieszać.
 5. Wlać do miski wiśni i ogrzewać mieszaninę kontynuować przez kolejne 10 minut.
 6. Masa Usuń grzania, a następnie wlać do słoików przygotowanych suchych, umieszcza się w lodówce na okres trzech dni.

Ta opcja nie zawiera alkoholu, więc jagody można podawać nawet dzieciom.

Szybko i bez kłopotów

Można jeszcze łatwiejsze do posiadania takiego akcesorium, jak wiśnia maraschino. Receptą tym przypadku nie wymaga wiele wysiłku. I z produktów tylko potrzebne są następujące: 0,5 kg wiśni Jedna butelka likieru „maraschino”.

Metoda jest prosta i zwięzła:

 1. Jagody są najpierw czyszczone i uwalnia z kości, a następnie rozmieścić je w gotowych puszek.
 2. Wlać likier produktów. można dodać wcześniej ugotowany syrop cukrowy w razie potrzeby. można po prostu wziąć gotowe wiśnie w syropie.
 3. Pojemniki szczelnie zamknięte i wysłać w lodówce.

Jako takie, produkty mogą być przechowywane przez długi czas. Smak jagód nie zniknie, ale będzie jeszcze jaśniej. Po tym wszystkim, „Maraschino” – to słodki produkt alkoholowy wykonane ze specjalnego maraschino cherry. Jego bukiet jest obecny nasion smak, który nadaje napojowi bardzo lekki zapach migdałów. Jagody, gotowane w castingu, nie tylko udekorować swój napój, ale uczynić ją bardziej spektakularny smak i wyraźny. I desery, są pełnoprawnym niezależny komponent.