757 Shares 4058 views

Jak przygotować cebulę marynowane na kebab

Sprawdź grilla – to nie jest tylko rozrywką. Słowianie zabawy całą ludzi. I choć kebab – więcej patelnie ludy Eurazji, ale sposób gotowania mięsa ma swoje korzenie już w czasach prehistorycznych. W tym procesie, „część” to jedno warzywo, które jest zwykle obowiązkowe. Marynowane cebule dla kebab służył do gotowego dania. Jest to dość łatwe i smaczne. Cebula na kebab shish marynowane na wiele sposobów. To wszystko zależy od firmy.


Co trzeba

Najczęściej stosowane do tego celu w wodzie i dodano ocet, sól i cukier. Jednak aby odnieść sukces cebulki na kebab, przepis możemy teraz powiedzieć, składniki powinny być wybrane zgodnie z własnymi preferencjami. wymagane do marynowania:

1. cebula – 2 szt. (Lub więcej, w zależności od liczby osób).

2. 9% octu – 2 łyżek.

3. Zielony – 50 uncji

4. Sól – pół łyżeczki.

5. Cukier – 2 łyżeczki.

6. Woda – 1 filiżanki (nie więcej).

Proces tworzenia

Aby rozpocząć z puree i cebuli do czyszczenia, a następnie pokroić go w dowolny sposób: kostki, pół pierścienie, pierścienie, najważniejsze – nie bardzo drobno. Aby dodać cebulę zielenie (posiekane). Przegotowanej wody do chłodzenia lekko, dodać do niego sól, cukier i ocet. Następnie otrzymaną mieszaninę wlewa się do dziobu ziół. Przykryć szczelnie pokrywką i następnie umieścić w lodówce. Płyn powinien całkowicie pokryć łuk. Dalsze opcjonalnie: można spuścić go przez durszlak i pozostawić jako sos. Marynowane cebule dla kebab jest gotowy!

rada

Możliwe przed dodaniem do zieleni cebuli, sparzyć wrzątkiem. W ten sposób pozbyć się goryczy. Do marynaty nie był słodki, możliwe jest zastąpienie wody i octu do soku z cytryny.

Interesujący wariant

Oto przepis. Więc przygotowanie kaukaskich marynowane cebule na kebab. składniki:

1. Cukier – dwie łyżki.

2. cebula – 0,5 kg.

3. Ocet jabłkowy – 2 łyżki.

4. roztw.

Cebula i czyste cięcie, jak mówiliśmy wcześniej. Po prasowany niech sok parę rąk. Aby to konieczne jest dodanie cukru (2 łyżek stołowych) i bitów (szczypanie) soli. To wypełnienie wszystkich ocet jabłkowy (czasem użyć prosty lub wino, można również zastąpić go olejem roślinnym) i dać na około 20 minut.

inną opcją

Dość ciekawy przepis na marynowanych cebuli z cytryną i granatu. Potrzebne będą: dwie średnie cebule, 1 cytryna, 1 łyżka granatu i cukru. Cebula wyciąć duże pierścienie i trochę załamał ręce. Wycisnąć soku z cytryny i dodać cukier. Gdzieś ¾ sok z granatów wybiera się na. Ten ostatni dodaje się do mieszaniny soku cytrynowego i cukru, wlać dziobu. To marynata powinna wynosić co najmniej godzinę. Gotowy cebula spread na talerzu i posypać pozostałymi nasionami granatu urody. Oto on, dziwaczne marynowane cebuli do kebab.

rada

W przygotowaniu marynaty często korzystać z różnych ziół i przypraw: pieprzu lub ziemi, goździki, liście laurowe, kolendra, itp Cebula jest czasem zastąpiony fioletowym. Przed dostarczeniem do stołu, produkt jest rozpylany z olejem roślinnym. Teraz można łatwo zaskoczyć swoich gości z marynowanych cebuli dla kebab.