165 Shares 4695 views

Zagrożenia naturalne regionu Perm i ich charakterystyka

Perm Region znany jest nie tylko ze swoich zasobów naturalnych, ale także fakt, że wśród dziesięciu anomalnych stref planecie. Zagrożenia naturalne Perm Krai przyciąga badaczy i turystów zupełnie różnych kierunkach – od tych, którzy wierzą w hobbitów do tych, którzy studiują na pytania UFO w sposób profesjonalny.

Najdziwniejsze w tej dziedzinie jest to, że tutaj można zbierać żadnej historii ani faktów, ani osobiście, aby zapewnić prawdziwość informacji o ich sytuacji. Dlatego tutaj odbywają się sympozja naukowe, a nie ma uwolnienia od zwiedzających.

in_array

W kategorii zagrożenia natury regionu Perm pierwszego hit wsi IPB Kishertsky obszarze. Stało się to na początku lat 80-tych ubiegłego wieku, kiedy śladów pozaziemskich obiektów zostały po raz pierwszy znaleziono w regionie. Przedmiotem pozostawione szlak o średnicy 62 metrów, która została odkryta przez geologa z Perm Emil Bachurin.

Ponieważ UFO w Związku Radzieckim nie istnieje, to wszystkie jej przejawy zostały oznaczone jako „zagrożeń naturalnych regionu Perm.” Jednak ten nie zatrzymał turystów i UFO, i stały się masowo wypełnić region Perm w poszukiwaniu pozaziemskich cywilizacji.

IPB był niegdyś miejscem kultu dla narodu Mansi i Modlitwa był kamień, na którym ofiary i ceremonie. Później pojawiła się wieś o tej samej nazwie, którego rozkwitu spadł w trakcie rozwoju odlewni Demidov.

Zaloguj | szkodliwego zjawiska naturalne (Perm) jest występowanie dziwnych przedmiotów okrągłych kształtach, sferyczny kształt i płytowych. Były one widoczne zarówno w dzień jak iw nocy, który został nagrany nie tylko wizualnie, ale również za pomocą urządzenia.

Niestety, wiele osób rinuvshihsya do tego regionu w poszukiwaniu pozaziemskiej inteligencji, zapobiegać poważnej pracy naukowców, a pojawienie się dziwnych obiektów stopniowo do niczego. Dzisiaj, M-lic strefa nienormalna, chociaż jest w top 10 „dziwne” strefach planety, ale w naturalnych zagrożeń w regionie Perm to dłużej.

Niemniej jednak, każdy rok in_array przyjście naukowców i turystów do odkrywania biolocation nienormalne objawy w prowincji, takich jak dziwne zachowanie kompasy i chronometrów, zmiany ciśnienia i temperatury ciała u ludzi, wyraz dezorientacji i silne bóle głowy.

Witaj na wsi jest nowy rozkwit, ponieważ dzięki turystyce, pojawił się hotel, sklepy, a nawet komórkowych.

granica Hyperborea

Dla archeologów, historyków i geolodzy nazwą „Perm” kojarzy się z okresem 6 paleozoiku. Uważa się, że w tym czasie (około 285 mln. lat temu) zaczęły powstawać Hyperborei (Ural) Góry.

O ludziach, który mieszka w Hyperborei, czyli w miejscu, po drugiej stronie North Wind, napisane przez starożytnych greckich filozofów. Ich zdaniem, osoby te były wysoki, silny, i są w stanie latać.

W różnych krajach istnieją legendy północnych ludzi ze skrzydłami i poruszających się w powietrzu. Podobnie jak to, czy nie, nie jest jeszcze udowodnione, ale jakie są Uvaly Northern granicą Hyperborea, wielu badaczy uważa.

Chociaż Northern Uvaly nie należą do takiej kategorii jak „niebezpiecznych zjawisk naturalnych w regionie Perm”, jednak są one tajemnicze. Naukowcy wciąż nie w pełni zorientowali się, w jaki sposób została ona utworzona sublatitudinal wzgórze w tym regionie.

wieś Mountain

Definicja „niebezpiecznych zjawisk naturalnych, Perm Krai” (to zdjęcie shows) obejmuje niezidentyfikowane kręgi na polach pszenicy i owsa. Nie wiadomo, w rzeczywistości są one niebezpieczne, czy nie, ale dziwne i niewytłumaczalne, oni po prostu są. Tak więc fani tajemniczego zjawiska – prosta droga do górskiej miejscowości, gdzie nastąpiło tych wydarzeń.

Podobnie jak w podobnych przypadkach w innych krajach, w dziedzinie uszy były dziwnie przeplatają się, że nie może być wykonane ręcznie lub jakieś urządzenia. Ślady obecności osób lub przedmiotów nie znaleziono. O dziwo, bez pszenicy lub owsa nie jest naruszona i dalej do ucha w postaci uszkodzony i splocie.

Takie „niebezpieczne” zjawiska naturalne Perm region oferuje miłośnikom nieznanym w obfitości. Te same kręgi pojawiły się w pobliżu miejscowości Górna Chusovskye miast, gdzie a uszy pszenicy Pole „zwinięte” w fantazyjnych znaki runiczne i dużych kształtach geometrycznych do 30 m średnicy.

Wszystkie te zjawiska są nie tylko świadkami, ale również złapany na wideo i sprzętu fotograficznego. Ufologów, jak zawsze, są hodowane ręce z niedowierzaniem, nie mogąc wersje, kto lub co może powodować takie z uszami.

jaskinia Divya

W kategorii „zagrożenia naturalne Perm krawędzi” jest słynna jaskinia krasowa Divya składający się z dwóch warstw podziemnego przejścia długości 10km. To może być niebezpieczne dla niedoświadczonych grotołazów, jak badał tylko 60 jaskiń, najbardziej znany z których – Virgo, słońce i grota Vetlan. Ten ostatni jest piękne jezioro gospodarstwa Powierzchnia 180 m 2 grota.

Nawet z mapą jaskini, początkujący mogą się zgubić, o czym świadczą liczne „opowieści grozy” i legend. W rzeczywistości Divya jaskini grotołazów i otwartym na każdego, kto chce przyłączyć piękno podziemnego „królestwa”.

Jaskinie i jeziora jaskini jest coś zobaczyć – tutaj kalcyt są tak wiele form, które nadają im nazwy. Na przykład, koronki, Stolbovoy Crystal i jaskiń Indian zawdzięczają swoje imiona dziwaczne stalagmity.

Charakterystyczną cechą jaskini Divya jest tworzenie unikalnego perły jaskiniowe, która nie jest charakterystyczna Ural jaskiń.

Zaostrovka i Kishert

Jeśli zastanawiasz się o niebezpiecznych zjawiskach naturalnych w regionie Perm może zaskoczyć mieszkańców, wspomnienia wielu z nich o dogfight UFO w 1989 roku będzie chyba najbardziej uderzające.

Naocznymi świadkami wydarzeń, które miały miejsce na terenie portu Zaostrovka Przedmieścia Perm, widzieliśmy najbardziej „prawdziwe” walki pomiędzy „latających spodków”. W wyniku tego zjawiska jest jeden obiekt został zestrzelony i stracił na bagnach na terenie bazy wojskowej.

Co było naprawdę nieznane. Obiektów w klasycznej postaci podobny do pary zestawionych ze sobą płyt, nr 6 sztuk atakowany ten sam obiekt przez wypalanie się z lasera. Wszystko wydarzyło się przed licznych świadków i czy to było naprawdę Dogfight nieznanych obiektów, lub fałszowanie, nie wiadomo na pewno.

W miejscowości Kishert, mianowicie w pobliżu Mount łopata wielokrotnie widział niezidentyfikowane obiekty.

Szczyt ich „przybyłych” miała miejsce w latach 80-tych – początku lat 90-tych. Ostatni raz na UFO w obszarze wymienionym w 2003 roku.

jaskinia lodowa

Zagrożenia naturalne regionu Perm i ich charakterystyka nie kończą się na przyjazd UFO i kłosy pszenicy tkania. Znacznie bardziej interesujący i przystępny, który jest tworzony przez samą naturę. Kurgunskaya słynna jaskinia jest ulubionym miejscem dla turystów.

  • Po pierwsze, jest ona dostępna dla wszystkich jako speleologów, lub po prostu ciekawy.
  • Po drugie, jego mała długość – tylko 5,6 km – co bezpieczne i łatwe do opanowania.
  • Po trzecie, liczne jaskinie i małe jeziora, otoczony kolumnami lodu są tak piękne, że wydają się one pozaziemskiego pochodzenia.

Według legendy to właśnie tutaj Ermak raz ukrywała przed prześladowaniami króla jego zwolenników, a dziś jaskinia jest odwiedzane corocznie przez tysiące turystów przyciąga pięknem stalaktytów i stalagmitów lodu.

jaskinia Orda

Jaskinia ta jest tak starożytnego pochodzenia, że historia powstawania jego ściany wykonane z gipsu i anhydrytu w czasach powstawania permu Uralu.

Znajduje się on na obrzeżach Hordy i dzieli się na części powierzchni i podwodne. masa ziemi znajduje się zaledwie 300 metrów od jaskini, podczas podwodnej części rozciąga się na długości 4,6 tys. To wspaniała wiadomość dla nurków. Poszukiwacze mocnych wrażeń podróżujących z całego kraju i za granicą, aby zanurzyć się w ciemnych wodach jaskini Orda.

Niestety, ta jaskinia wciąż słabo poznane, dlatego może to być niebezpieczne dla niedoświadczonych nurków.

Glyadenovskaya góra

W dawnych czasach, Perm szukał uznanej miejsce magicznej mocy, gdzie bogowie bezpośrednio usłyszał krzyki ludzi.

Z różnych części Uralu, Azja i Chiny przyszedł pielgrzymów Gladenovskuyu na górę, aby złożyć ofiarę bogom i rytuałów, aby odwołanie się do nich z prośbą o pomoc lub.

Wykopaliska dokonane przez archeologów na szczycie góry, wykazały, że w rzeczywistości nie jest strukturą, która jest podobna do Majów budynków i starożytnego Egiptu – piramidy. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie jest ten projekt, ale wiadomo, że ofiary przeprowadzono tu aż do początku ubiegłego stulecia.