876 Shares 5728 views

Spirits „kolendra”: opis smaku i opinii

Spirits „kolendra” powstały ponad czterdzieści lat temu we Francji przez Jean Couturier. I, podobnie jak dobre wino, z wiekiem stają się bardziej przyprawione i jeszcze także przyciągnąć uwagę płci pięknej. Z jednej strony, mając na uwadze korzyści producenta, minus to kompletny brak reklamowych wsparcia „kolendry” duchów. Widzisz reklamy w telewizji lub na stronach magazynów mody i kobiet są zainteresowani produktem. Ale sytuacja jest inna w odniesieniu do „kolendra”.

Najczęściej, nowoczesnych kobiet klienci „kolendra” zaznajomieni z tej perfum ponieważ ich matek i babek. Tymczasem obecne kupujących dziennie wykazują zainteresowanie tym aromatvoreniyu w naszych i zagranicznych sklepach. A co innego można oczekiwać od prostych francuskich klasyków? duchy Kobiet kolendra 'mają silny zapach szyprowej że będzie cieszył nie wszystko. Ale świeżość, która odsłania perfumy, prowadzi nawet tych, którzy nie lubią mocny i wyrazisty zapach drzewno szyprowej.

W tym artykule przyjrzymy się „Kolendra” piramidy smaku, opinie kupujących jak uporczywy zapach w wodzie toaletowej i perfum, i jak to się zmieniło od czasu uwolnienia.

Jean Couturier i jego aromatvoreniya

Marka, stworzona przez francuskiego projektanta mody, ma zasłużenie otrzymał uznanie na całym świecie jeszcze w latach osiemdziesiątych. Działalność jego Couturier rozpoczęła się wcześniej i został zwieńczony spirytusowego kolekcja perfum „kolendra”. Utworzony w Paryżu, zgodnie z zasadami i duchem czasu, na swój własny sposób brzmią klasycznych francuskich smaków. Jean Couturier nie pobłażać publikowane corocznie, a nawet miesięczne nowości, jak to jest modne wśród współczesnych marek. W swojej kolekcji kilkunastu smakach, które nie są konieczne promocje wznowienie i szerokości. Tymczasem fani twórczości Couturier perfum prawie na całym świecie. Dziś produkty Jean Couturier jak aromatvortsa można kupić w prawie wszystkich dużych miast w dowolnym kraju.

uwolnienie duchów

Gdzie zostały wymyślone wódki „Kolendra”? Francja jest kolebką tego zapachu i „matka” można nazwać Jacqueline Couturier. Duchy zostały stworzone w 1973 roku, i mimo, ponieważ został wydany dużo pachnących nowych produktów marki Couturier, oraz inne znaki towarowe, „kolendra” dość nosibelen do dnia dzisiejszego.

Spirits „kolendra” w pełni zgodne z duchem czasu. Wyobraź sobie Francję wczesnych latach siedemdziesiątych. Szerokim rondem kapelusze, ścisłe spódnice ołówkowe, umiarkowanie wysokich obcasach. I, oczywiście, w szyprowej perfumy dla kobiet i mężczyzn. „Kolendra” pozostał wierny modzie czasu, jego receptura nie zmieniła i nie modernizować. Ale, w przeciwieństwie do dawnych czasach popularnej „Czerwonym Moskwa”, pozostał on istotne, wszelkie francuskich klasyków.

Jednak w tej chwili „pozostał niezmieniony” trzeba zrobić lekką dygresję. Ci, którzy mieli zaszczyt spotkać się z pierwszego „kolendra” i nowoczesnych wersji, mówią, że są one bardzo różne. różnią się także w aromacie dźwięku w uchwycie, w perfum i wody toaletowej. Kwestia ta zostanie omówiona poniżej. I podczas gdy zwracamy się do zapachu piramidy.

Spirits „kolendra”: charakterystyczny smak i piramidy

Świeży, wiosna, zdrewniałe i omszały – to jest to, co stanowi duchów „kolendry”. Jeśli jesteś miłośnikiem kwiatów i owocowy zapach światła, jest prawdopodobne, „kolendra” nie jest do gustu. Jest ciężki, głęboki, żywy zapach, który również brzmi różnie na różnych ludzi. Wydaje się więc, tajemniczą Francuzkę z quadów i ospały oczy grubo zsumowanie eyeliner .. To co powoduje, że Stowarzyszenie „kolendry” duchów. Opis Smak obejmuje następujące notatki. Wierzchołek piramidy Zawiera nuty kwiatu pomarańczy, kolendry i Angelica. Serce zapachu ujawnił fiołek, jaśmin, róża, lilia. Duchy są nutami mchu, wetiweru, paczuli, drzewa sandałowego. duchy jako sound „kolendra”? opinie klientów zgadzają się, że zapach nie może nosić każdą dziewczynę. Jeśli podoba Ci się zapach mokrego drewna, ziemi po deszczu, świeżość lasu, wówczas „Kolendra” po prostu trzeba ich upodobań. Ale jeśli przesadzić i powodują bardziej pachnące esencje niż trzeba, to perfumy, a nie dla przyjemności, może przynieść podrażnienia.

Pojawienie butelce

Wersja projekt butelki, która została zaproponowana przez pierwszych nabywców we wczesnych latach osiemdziesiątych, różni się od obecnego fiolki. Pierwsza wersja Motyw „kolendry” duchów miał wygląd butelki, który jest podzielony na kawałki, jak puzzle. Został umieszczony w pudełku, które otwiera się jak książka. Dzisiaj taki projekt wariant, nie będzie widać, że nie jest nawet na plakatach i broszurach w tych latach.

Nowoczesny design wariant „kolendra” perfumy ma kształt butelki w formie sześcianu, z nieprzezroczystego szkła gruntu z szmaragdowego zielonej czapce. Fiolka została również umieszczona wszystko w eleganckim pudełku, który otwiera jak pudełko. Należy zauważyć dość reprezentacyjny wygląd, który ma „Kolendra” perfum, Francję i jakość, że ten kraj przystało, tylko czuł na widok kartoniku. Jako kobiety klienci mówią butelka nie wstydzi się dać w prezencie.

duchy opcję „kolendra” w uchwycie jest również ujęty w matowego szkła z Golden Cap. Na odwrocie opakowania zostanie podany adres zdolności produkcyjnych, a ona umieszczona pióro w polu podłużnym.

Perfumy woda „kolendra” ma kształt wydłużonego walca, szklaną fiolkę przyjemnych uczuć, matowe, butelki ozdobione zielonej czapce. Na rynku krajowym, można kupić wodę perfumy, wody toaletowe i zapach w małym stick – uchwyt.

Aby dopasować duchów „kolendry”?

Wiele z dzisiejszych kupujących były jeszcze małe dziewczynki, kiedy po raz pierwszy zapoznał się z zapachem „kolendra”. Najczęściej wiedza ta jest spowodowana perfum matek i babć handlowych. Wiele dziewcząt „kolendra” kojarzy się z dzieciństwem, chociaż zapach nie dzieci, ale dla dorosłych, spokój, bez nuty zabawy i kokieterii. „Kolendra” można wyczuć kobieta biznesu, damę z wyższych sfer, bądź spokojny i pewny siebie dziewczyny. Aroma „kolendra”, nie może być całkiem właściwe dla młodej dziewczyny do dwudziestu lat. W nim jest słodycz kwiatów i owoców, lekkość i paproci. Wręcz przeciwnie, podczas testowania zapach poczujesz notatki benzynowych, zacienione wilgotny las liściasty aromat. Nosić perfumy o każdej porze roku, są one wystarczająco trwałe, łańcuchowy.

Co klienci mówią o smaku „Kolendra”?

Ponieważ zgodnie z duchami przez dziesięciolecia w publikacji, zapach mógłby wypróbować kilka pokoleń. A co dokładnie jest zbieżne opinie kupujących, jest to, że zapach przeszedł znaczące zmiany w czasie. I to pomimo faktu, że według oficjalnych danych, receptur i podstawowych składników nie uległy zmianie. Według informacji zwrotnej na forum i strony rekomendacja wódki „kolendra” wcześniej brzmiał zupełnie inaczej, w dobry sposób. Ale teraz można kupić całkiem „smaczne” wersji, oczywiście, jeśli to nie jest fałszywy.

Porady od tych, którzy używają perfum „Kolendra” dawno temu obok. Stosuje się zapach po wykonaniu pary „zilch” w powietrzu i wprowadzając chmurę zapachową nagi. Tak więc, „kolendra” ujawnił pełniej i stworzyć swoją własną atmosferę dźwięku. I, oczywiście, powinno się wypróbować wszystkie trzy wersje „kolendra” – w postaci długopisy, perfumy i wody toaletowe. Przed zakupem upewnij się, aby przetestować i zastosować zapach na nadgarstku. Z pewnością w tym dniu można dostać kilka komplementów na nietypowe brzmiące zapach wody. Ale jedynym sposobem będzie można stwierdzić, czy nie lubisz „Kolendra”.

Cena smak

Niewątpliwą zaletą tego zapachu jest stosunkowo niska cena. Nauczyliśmy się, że naprawdę smaczne i drogie perfumy brzmiące powinien kosztować koniecznie drogie. Ale nie w przypadku „kolendry” duchów. Możesz kupić te perfumy w sklepach „Magnet kosmetyczny” lub „Rive Gauche” w cenie od dwóch do trzech tysięcy rubli, w zależności od wielkości butelki. Czy duchy fake „Kolendra”? „Francja” jako miejsce produkcji podano na opakowaniu, nie zawsze mówią, że przed oryginału. Oprócz wskazania kraju strugach perfumy powinny być adresy zdolności produkcyjnych, a fiolka ma cechy wyróżniające – spojrzeć na zdjęcie w tym artykule. To właśnie na tej podstawie, można mieć pewność, że w twoich rękach jest oryginalny produkt, a nie podróbka. „Kolendra” wykuć opłacalne, ponieważ perfumy wciąż jest popyt, a przystępna cena sprawia, że wielki rynek kupujących.

wody toaletowe, perfumy woda, woda w „obsłużyć” – co wybrać?

Co wybrać z listy opcji, jeśli zdecydujesz się na zakup duchów „Kolendra”? Opis i opinie kupujących powiedzieć, że nowoczesna wersja znanego projektanta perfum może zapach i nosić bardzo różnie, jeśli wydany w różnych wersjach. Tak, większość pochwalnych opinii na blogach i miejscu zaleceniem „Kolendra” w uchwycie. Będzie to opcja budżet ogóle możliwe dla pieniędzy, a ponadto, kobiety i dziewczęta są bardzo laudatory powiedzieć o stabilności pętli i smaku. Powszechnie uznawany za „kolendra” w rączce ma przyjemny słodkie nuty. Nie ma nic wanilii słodyczy, raczej jest to subtelna miękkość miodu, który podkreśla wilgotny mech cierpkość.

Na początku dwóch tysięcznych jest na sprzedaż było dezodorant o zapachu „kolendra”. Teraz jest to trudne do znalezienia, ale dezodorant smak przyszedł też do gustu wielu nabywców. Według opinii „kolendra” w postaci dezodorantu brzmi miękkie, bez surowości i utrzymuje zapach na długi czas, zwłaszcza jeśli został wprowadzony na ubraniach.

Najmniej korzystne opinie zebrane „kolendry” duchów w postaci wody toaletowej. Jest to kostki, która jest odprowadzana objętość 33 a 50 ml. Dziewczęta i kobiety, które nabyte smak w tej obudowie, sugerują, że czuje się tak, jakby rozcieńczony. Na skórze, to brzmi ostre, niektóre nawet nieprzyjemne. Toaleta wodoodporność, opinie, też pozostawia wiele do życzenia. Dosłownie godzinę – dwie po nałożeniu zapach nie jest już odczuwalne. Może to być grzech na fałszywe, ale klienci kobiety piszą, że produkt został zakupiony w sklepach detalicznych, i miał wszystkie cechy wyróżniające oryginału. Jak odpowiedzieć na te komentarze? Wyjście jest tylko jedno – spróbuj sam tworzenia perfum.

Jakie inne smaki takie jak „kolendra”?

Gdzie lepiej kupić „Kolendra”, a nie „dostać” fałszywy? Według opinii, większość podrabianych towarów można kupić w sklepach internetowych. Jeśli pojawi się kuszące reklamy, należy pamiętać, że najniższa cena jest pierwszą oznaką nieoryginalnego produktu.

Jeśli lubisz smak „kolendra”, to z pewnością będzie ciekawy jakie inne duchy mogą być porównywane z tym zapachem. Najczęściej kobiety klienci mówią trzy podobne smaki.

Najbliższy aromat jest uważany Soir de Lune przez Sisley. Świeży kwiatowy zapach szyprowy, z opisu jest on podobny do „kolendra” tylko podstawy, to również mech, drzewo sandałowe, paczula. Ale serce objawia zupełnie różne notatki. Wrażliwy nos złapie róża, irys, mimozy i bergamotki. Może zapach bardziej kobiecy i mniej świeże, chociaż pętla dźwięku zbliża go do „kolendra”. Nie wszystkie kobiety klienci zgadzają się, że Soir de Lune jest podobna do toalety lub perfumowanej wody „kolendra”. Jednak wersja w piórze bardzo podobne cechy z Sisley.

Drugi zapach, podobny do francuskiego „kolendra”, można nazwać Agent Provocateur. Bright kwiatów i piżmowy zapach jest podobny „dźwięk” bazy danych. Sercem ujawnia nuty magnolii, róży i jaśminu. A u podstawy cedrowego, paczuli i drzewa sandałowego z ambry. Agent Provocateur bardziej zmysłowy, seksowny i róża sprawia, że kobiece. Ale tak naprawdę, szorstki baza przynosi dźwięk do „kolendra” Couturier.

Jest też inny zapach, z którym kobiety klientów w porównaniu do francuskich perfum. Ten „Intryga” z „Dzintari”. Uwagi „Intryga” – to Osmanthus, paczula, lawenda i konwalii. Ten zapach dziwne, ciężkie, a jeśli przesadzić z aplikacją, to zawodzi. Spróbuj wstrzyknąć trochę smaku do kapelusza, a minutę później będziemy chcieli, aby ponownie doświadczyć. Jest to ciekawy i bogaty aromat. Drewno „Intryga” rzeczywiście przypomina „Kolendra” Couturier, ale tylko rozcieńczony kwiatowy słodycz.

I wreszcie,

Jeśli jesteś blisko naturalnych, naturalnych smaków, na pewno spróbować „kolendry” duchów. Opis tego produktu jako „Chypre” odstrasza wielu nabywców, ale zapach nie jest całkiem mieszczą się w tej kategorii. Aromat świeżych lesie po deszczu, trochę grzyby i skóry, siedząc blisko ciała – jest to w jaki sposób możemy opisać „Kolendra” Couturier. Będziesz złapać świeżość kolendry i może trochę mięty. Paczuli tworzy poczucie zapach wilgotnej ziemi, te nuty brzmią francuskiego „kolendra” chuligan dekadencki i arystokratyczny.

Kupujący perfumy „kolendra” uwaga, że otwiera zupełnie inaczej żyć i na innej skóry. Niektóre kobiety skarżą się na ostrą cierpkość bagiennego mchu, które mogą pojawić się niespodziewanie. Inne zadowoleni z mokrych i oleistych nutami lasach iglastych, jak również Angelica słodyczy. Jest to zapach z zaskoczenia, jak prawdziwy francuskiej kobiety. Opakowanie wódki „kolendra” proste, ale duchy są bardzo reprezentacyjny. Nie może się nie udać, jeśli perfumy zaprezentuje „Kolendra” prezent kobieta, która kocha shipovye smaki. Dar korzystniejszej cenie jest demokratyczna. Najmniejsza objętość – uchwyt można kupić za 400 rubli. woda toaletowa będzie z powrotem nie więcej niż 3000 rubli.

Jeśli nie chcą ryzykować tylko duża butelka, można uruchomić za pomocą pióra. Z niską ceną „kolendra” wódki dostępne dla wielu, a jednak nie są one towarami powszechnego użytku. To dobry, klasyczny zaprawiony czas, choć nie przez niebotyczne ceny. Z drugiej strony, kupując duchów „Kolendra”, będziesz wiedzieć dokładnie, co nie płacą za pracę w marketingu i gwiazd, które biorą udział w reklamie perfum.