175 Shares 6915 views

Że należy spodziewać się żołnierze armii i jakie obowiązki będzie musiał wykonać?

Poborowych – jest tym, który powinien mieć każdy mężczyzna w wieku pomiędzy 18 i 27, zgodnie z rosyjskim ustawodawstwem. W naszym kraju służba wojskowa jest obowiązkowa. Zanim pójdziesz do każdej armii, młodzież powinna wiedzieć, co go czeka.


informacje ogólne

Każdy wie, że rozmowa odbywa się dwa razy w roku i trwa przez długi czas. Wiosną – od kwietnia do lipca. Jesienią – od października do grudnia. Pogotowie wynosi 365 dni od daty wezwania. Tak szybko, jak żołnierze opuścili punkt zborny i udał się na część szkoleniową – Odliczanie do Muster zniknął.

Od pewnego czasu (2 miesiące – jako maksimum) żołnierz / marynarskim obowiązkowego szkolenia wojskowego. A następnie odbiera przysięgę. Po tym, młody człowiek otrzymuje prawo do ingerowania w pogotowiu i podjąć wartownicze. dostępne dla zwykłych broni również. Wśród nielicznych wad Warto zauważyć, że po młodości przysięgi mają prawo podlegać postępowaniu dyscyplinarnemu (oczywiście, jeśli jest on winny).

Więcej żołnierze mogą być wysyłane do wykonywania zadań w strefie działań wojennych w konflikcie. Ale tylko z jego osobistej zgody, a jeśli on już podawane 6 miesięcy.

wynagrodzenie

Wszyscy żołnierze każdego miesiąca otrzymuje pewną kwotę do kart bankowych wydanych do niego na początku służby. Wynagrodzenie to trudno nazwać. Jako żołnierze uprawnień wynosi 2 000 rubli. I to jest trzy razy mniej niż płaca minimalna. Jednak żołnierze przez 365 dni mieszka i zjada na koszt państwa – fakt ten musi być również brane pod uwagę.

Prawo mówi, że materiał nośny wojskowych oznaczają uprawnienia. Są one przyznawane na podstawie warunków służby żołnierz kwalifikacji, realizację tych zadań, a także działań związanych z informacji niejawnych.

Zgodnie z Zakonu № MOD 633 (na 09/01/14) Rosyjscy żołnierze zapłacił kwotę, która obejmuje wszystkie dodatki notorycznie (2000 p). Ale gdy końce usług (tj demobilizacji), jest pobierana z karty w 2 razy więcej. I dla sierot, kwota ta jest równa 5 wynagrodzeń.

kształt

Pogotowie wymaga noszenia przez cały rok te same ubrania. Kształtować wojskowy zestaw odpowiednich przepisów. Wydała dwa zestawy żołnierzy – codziennie (VKPO) iz przodu.

VKPO – to zestaw całoroczna mundurów polowych, jak stoi ten skrót. kolor charakterystyczny (dla wszystkich oddziałów) – oliwkowy. Ale jednolity strój żołnierza jest inny.

Czy pracownicy w mocy lotniczym jest niebieski. Żołnierze Navy – czarny. Na poborowych złowionych w wewnętrznych sił Federacji Rosyjskiej – ciemnoniebieski, można powiedzieć, prawie czarny, jak policja. Oprócz kolorów, mundury różnych armii różni dziurki na ramiączka, łaty klatki piersiowej.

Do obowiązków żołnierza wchodzi do ostrożnego obchodzenia się z formy. To powinno być zawsze starannie ubrany w ustawowej ubrania. Jako żołnierz zobowiązany jest do jej naprawienia i czysty (codziennie). Każdy żołnierz musi newfound pamiętać, że to jest – twarz rosyjskiej armii. I wygląd jest wymagana, zgodnie z ich statusem.

Po zakończeniu kształcie usług pozostaje żołnierza – to jest jego własnością. Wrócił do domu. Jednak wielu specjalnie kupować Dembelskaya kształt, rozważa zwolnienie rezerwy jest tak ważnym wydarzeniem, że trzeba ubierać się w sposób szczególny. Ale wydatki na nią jest już na barkach stary. Dość duża cena – 7-10 tysięcy rubli.

Co jeszcze można oczekiwać od armii?

Na koniec – kilka słów, które będą musiały przetrwać żołnierzy roku. To nie będzie łatwe – będzie musiał przyzwyczaić się do nowego systemu i inne diety, aby znieść całkowity brak pokoju, spokoju i samotności. Żołnierz nauczą się podstaw swojego zawodu (co to będzie – to zależy od wojska), a następnie zdać egzaminy. Ponadto, każdy jest zobowiązany do poprawy ich sprawności fizycznej. Nie uniknąć stroje, które dla wielu stanowią szczególne wyzwanie, ponieważ implikuje brak jakiegokolwiek komfortu. Na początku trudno będzie przetrwać przez kilka godzin na piedestale, ale wtedy do niego przyzwyczaić. Więcej każdy będzie musiał nauczyć Statutu wojskowe szeregi i nazwiska wszystkich przełożonych.

Jednak spodobało, że na przykładzie zachowań i wydajność swoich obowiązków nie mogą być przypisane do zwykłej rangi kaprala czy nawet młodszy sierżant. Ci, którzy służą w marynarce wojennej, został wyróżniony tytułem starszego marynarza.