540 Shares 7149 views

Tomatillo w różnych potraw

Tomatillo z rodziny Solanaceae, – urządzenia z owoców w postaci owoców, zamkniętych w cheholchatuyu powłoki. Ten ostatni jest nieco przypominający latarni papieru ze względu na fakt, że sprzężone płatki długo przed dojrzewaniem. Dzięki jasnej i niekonwencjonalny wygląd, który ma tomatillo ten berry jest często stosowany jako dekoracja na różnych potraw – od sałatek do deserów.

Tomatillo – jedna z form jadalnych roślin z rodziny psiankowatych

jagoda Emerald (Physalis zwany także) jest trochę jak małe pomidory. Jej kolor – od żółtego do zielonego światła pomarańczowego. Smak może być całkiem przyjemne. Kilka odmian niego gorzki i cierpki. W naturze pęcherzyca powszechne w rzadkich lasach krajów bałtyckich, Azji Środkowej, Bułgarii, na Kaukazie. To zazwyczaj rozwija się w krzakach. Występuje także w ogrodach jako chwast. W wielu krajach, dziś jest uprawiana jako roślina ozdobna. Z odmian jadalnych przygotować wiele różnych potraw. zawartość cukru i specyficzny smak, który ma agrest cape (przepisy na gotowanie, należy rozważyć ten artykuł trochę później), można go używać w deserach, marynat, sosów, ciast. I gotować od zachowuje i aby owoce kandyzowane. Tomatillo ma wyraźny kwasowość, co czyni go idealnym przyprawa do mięs, ryb i gulaszu warzywnego. Jeśli berry szmaragd gotować bez naruszania jego integralności, można użyć go jako jadalnej dekoracji.

dania pikantne Physalis

Najpierw spróbuj gotować lekką sałatkę, aby zrozumieć, czy lubisz smak świeżych owoców w dań Emerald. Wziąć 50 g Physalis, gotowane dziesięć jaj przepiórczych zieloną wiązkę do własnych upodobań, marynowane ser (od 100 do 150 gramów), trochę soku z cytryny, parę suszonymi pomidorami, oliwkami, łyżka musztardy, sól morska, a łyżki pary kiełkujących nasion pszenicy. Aby rozpocząć wymieszać składniki do napełniania. Musztarda (lepiej wziąć ziarno), sok z cytryny i oliwy z oliwek mają trochę stoiska. Sól morska jest lepiej, aby dodać nie jest w opatrunku i posypać na wierzchu sałatki. Gdy weźmiemy zwykłej tabeli, to lepiej, aby wymieszać z musztardą i olejem. Jeśli zdecydujemy się na zieloną sałatę, umyć liście dokładnie strząsnąć nadmiar wody i umieścić na talerzu. Następnie położyć im inne składniki i wlać sos. Jeśli wolisz kolendry lub koperek posiekać je razem z pomidorami. Pokrój ser, jajka, oliwki. Physalis zostawić całe lub pokrojone na pół (nawiasem mówiąc, w tym sałatki można zastąpić pomidorami cherry). Przynajmniej umieścić kiełki pszenicy. Może on zastąpić orzeszki piniowe, aby zwiększyć wartość kaloryczną. W każdym razie, to danie wyjdzie serdeczny, oryginalne i bardzo użyteczny. Jeśli wymieszać Physalis z równą ilością ogórka, dodać do smaku marchew, cebulę, czosnek i przyprawy, a następnie zalać marynatą, masz świetną przekąskę dla ferii zimowych.

Cukierki z szmaragdowej jagód

Jeśli oczyszczone pęcherzyca wypełnienia samą ilość cukru, dodano niewielką ilość wody, gotować przez 10 minut. cynamon, a następnie gotuje się z kwasu cytrynowego, w ciągu dwóch godzin, będzie miał doskonałą jam. Bardzo dobre w tym Berry jest odpowiedni jako składnik ciast owocowych, a także dekoracji dla nich.