161 Shares 2983 views

huśtawki ogrodowe z rękami

w cieplejszych miesiącach, większość wolnego czasu staramy się wykonywać w ogrodzie, cieszyć się świeżym powietrzem i ciszę. Dlatego należy zadbać o układzie miejsc do siedzenia. A jeśli masz dzieci, następnie na placu zabaw. Jedną z głównych cech jakiejkolwiek części stalowej huśtawka ogrodowa.

Z ich rąk, można zrobić każdy element gry, mebel do wypoczynku, a wygodne łóżka zorganizować ścieżkę. Przyjrzyjmy się, jak można zrobić huśtawka ogrodowa z rąk. Można użyć dowolnego improwizowany materiał, który jest dostępny.

Najprostszym huśtawka ogrodowa z rąk

Potrzebujemy silnej liny i drewniane deski ze stabilnej gałęzi, położony równolegle do podłoża w wystarczającej wysokości. Wybór odpowiedniego deskę do siedzenia. Jego wielkość będzie zależeć od celu huśtawce. Dla dziecka dla małego przekroju prostokątnym planszy. W każdym rogu otworu wiertniczego, cofając się od krawędzi trzech centymetrów.

Wyciąć dwa kawałki cienkiej liny i wrzucić je poprzez gałęzi drzewa. Każdy koniec jest włożony do otworu gniazda z jego strony. Kojarzyć w pary, tworząc pętlę o długości każdego segmentu, jednocześnie dopasowując brzeg wysokości siedziska. Można być barwione siedzenia lub pokrycie go lakierem w razie potrzeby.

Ogród huśtawka własnymi rękami ze starych opon

W tym przypadku, opona jest używana jako siedzisko. Zasada produkcja jest bardzo podobna do poprzedniej. Opona sprawia cztery przelotowe otwory. Rzucony na liny oddziału omijając realizowana poprzez otwory i związać końce. Jeśli nie chcesz, aby przeciąć opony, można po prostu przełóż przez otwór i krawat środkowej. W tym przypadku, każdy koniec liny jest ustalana indywidualnie.

Huśtawki dla dzieci z rękami

Model ten jest odpowiedni, jeśli rodzina kilka dzieci lub jesteś gotowy na rock swoje dziecko. Potrzebujemy silnej longboard, krótki gruby kawałek drewna i kilka brusochkov. Umieść na swojej stronie dziennika. Blisko niego stawiają na każdej stronie paska tak, że z jednej strony leżeli na ziemi i przybity. Spowoduje to zablokowanie bloku drewna i nie pozwala mu jeździć.

Dzielą płytę na dwie równe części i zrobić znak. Kładziemy go na dzienniki tak, aby ich środki pokrywają. Jesteśmy załączając naszą poprzeczkę po obu stronach małych barach, nie pozwalając, aby przenieść się na boki. Pod koniec planszy jest odmierzany przez trzydziestu centymetrów, i zamocować wspornik, aby służyć jako uchwyt. Siedzenia są pomalowane w jasnym kolorze lub lakierowane.

Ale co zrobić, jeśli powierzchnia ma dojrzałych drzew i zbierać zawieszony huśtawka ogrodowa swoje ramiona jak? W takim przypadku, gdy jest to konieczne do wytworzenia płyty boczne, z poprzeczką niezależnie za pomocą grubego pręta lub odcinków rur metalowych. Wasza wybrana metoda zależeć będzie od twoich umiejętności w zakresie stolarki lub spawania. Przyjrzymy się po stronie produkcyjnej trójkątnym podpór drewna.

Dla jednego elementu projektowania musimy dwa długie i jeden krótki odcinek. Weźmy dwa duże drewno i przechowywać je w taki sposób, aby uzyskać dużą literę „L” z małymi rogami. Wywiercić otwór przelotowy, oraz z części śruby mocujące nakrętek. Po tym możemy nałożyć krótki odcinek belki odbierania dużej litery „A”. Z pomocą śrub łączących części. Trawers dać siłę do naszej strony podpórki.

W ten sposób przygotowuje się z dwóch części, wykopane ich w ziemi, pozycjonowanie równolegle do siebie. Jeśli chcesz, aby projekt więcej trwałość, dodanie zaczynu bocznych nóg regałów. Wykończone podpory boczne powinny być zwolniony. To może być rurą metalową lub bar. Rogi nie pozwalają na to, aby ślizgać. Napraw go mocno przykręcając śruby do słupków bocznych.

siedzenia huśtawka jest produkowany w formie ławce z tyłu. Do jej mocowania na szczeblu stosując gęstą sieć. można po prostu rzucać odcinkach łańcucha nad poprzeczką, zabezpieczania końcówek do oparcia i siedziska ławki lub zawiesić huśtawkę do pierścieni.