655 Shares 6237 views

winogrona winogrona 342 „- jego funkcje i Kharkteristika

Wśród wielu owoców wartościowym odżywczo uważane winogrona. Jej wielu odmianach. Rozważmy najbardziej popularnych i słodkie rodzaju bez pestek – rodzynki.


sultanas cechy winogrona 342 "

winogrona winogrona 342 „jest uważana za jedną z najwcześniejszych odmian. Ten rodzaj hybrydy, które dojrzewa w 120 dni. Krzewy rosną silnie w winogronach, a zatem wymaga specjalnie wyznaczonych obszarów, na których łodygi wzrośnie. Takie winogrona są idealne do żywności dla niemowląt, ponieważ nie ma kości. Odmiana ta jest przeznaczona do spożycia świeżych i dokonywania rodzynki. winogrona winogrona 342 „można łatwo tolerować temperatury do -26 ° C. Uważany jest za jeden z najbardziej powszechnych gatunków. W pewnej ucieczki 1-2 można zebrać grono, które jest wszystko porozrzucane z jagód. Średnio rodzynki oddział osiąga wagę 500 gramów. Winogrona doskonale pochłania cukru, a jeden dojrzałe jagody zawiera około 21% tego. Kwasowość może wynosić 8 gramów na litr. Ta odmiana jest prawie chory chorób grzybowych. Z należytą starannością i przesadzania sadzonek można uzyskać dobre plony.

Lądowanie rodzynki winogrona 342 "

Tak więc, jeśli zdecydował się wylądować na miejscu winogron „sułtankach 342”, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę warunki klimatyczne Twojej okolicy. Przestrzeganie wszystkich zasad sadzenie tej rośliny można uzyskać słodkie i soczyste owoce. Rozważmy niektóre porady w bardziej szczegółowo:

  1. Przygotowanie podłoża. Przed sadzeniem, jest on dodawany do torf, kompost i próchnicę. Również dla tej odmiany winogron muszą być dodane do krainy piasku w równych proporcjach.
  2. Lądowanie sadzonek powinny być wykonane od końca maja do początku września. Jeżeli sadzonki zostały zakorzenione, trzeba je sadzić pod koniec kwietnia do połowy maja.
  3. Wybór miejsca do sadzenia. Lepiej, jeśli będzie słonecznie wschodniej lub zachodniej stronie. Winogrona mogą być sadzone wzdłuż ściany domu, ogrodzenia lub innej struktury. Sadzonki posadzono w odległości 80 cm od ściany i ogrodzenia.

W trosce o rodzynki winogrona 342 "

winogrona winogrona 342 „będzie dobrze owocować, jeśli otrzyma terminowe podlewanie, nawożenie i nawożeniu. Warto zastanowić się specjalny plan opieki dla tej uprawy przez miesiąc:

  1. Maj. Począwszy od sezonu letniego powinna towarzyszyć przycinanie zbędne pędy z winogron. Podczas tego miesiąca, konieczne jest, aby usunąć wszystkie zbędne i niepotrzebne, tak że winogrona nie spędzają swoje siły na marne. Również w tym czasie zaczynają się związać pędy wyrosły. Można dokonać pierwszym karmieniu „sułtanki 342”.
  2. Czerwca. W tym miesiącu można sadzić młode pędy. Winogrona zaczynają szczypać nerki na lepsze i szybsze w przyszłości zapylania. Czerwiec ułatwia przetwarzanie wszystkich krzakach za pomocą owady, które żywią się nimi. W tym czasie, winogrona rosną jeszcze bardziej, i wymaga stałej podwiązki.
  3. Lipca. W tym czasie rozpocząć przetwarzanie winogron z zakażeń grzybiczych. Można karmić winogron, które zostały posadzone później niż wszyscy. W tym miesiącu utworzyli wiele bocznych, które potrzebują czasu, aby wyciąć.
  4. Lipca. Zaczyna się w momencie przetwarzania winogron przeciwko infekcji grzybiczych. Można karmić winogron, które zostały posadzone później niż wszyscy. W tym miesiącu utworzyli wiele bocznych, które potrzebują czasu, aby wyciąć.
  5. Sierpnia. W tym miesiącu przychodzi ostatni etap – dojrzewanie winogron. I pozostawiając w sierpniu się za prawidłowe. „Sultana 342” również nie przestaje być związany i pokroić pasierbów. Koniecznie krzaki winogron podawanych z nawozów chemicznych. W drugiej połowie sierpnia, zatrzymać nawadnianie całkowicie. Pod koniec tego okresu, możemy spodziewać się pierwszych owoców tego rodzaju, jak rodzynki winogrona 342”.

wniosek

Jeśli zdecydowaliśmy się na swoim miejscu, aby umieścić coś smaczne i słodkie, to lepiej wybrać sułtanki winogron 342”. Opis odmiany pomoże Ci wybrać idealne miejsce, aby uzyskać znakomite rezultaty dla niego. W przyszłości, rosną winogrona, można uzyskać piękny żywopłot, który daje duże i piękne skupiska jagód.