401 Shares 4558 views

Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć sprzedaż?


Każdy pracodawca w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej, mają do czynienia z terminem takich jak sprzedaż. Co to jest? W swej istocie, wielkość sprzedaży – jest to ilość pieniędzy, które otrzyma w gotówce lub na rachunku właścicielowi przez pewien okres czasu. Ponadto, w niektórych przypadkach wskaźnik ten nie może być mierzone w pieniądzach, a ilość towarów lub usług dostarczanych w jasno określonym czasie.

Z definicji wielkości sprzedaży pokazuje, że jest ona bezpośrednio związana z zysku netto. Logiczne jest, że jego wzrost musi najpierw zwiększyć tempo sprzedaży przedsiębiorstwa. Tak więc, w jaki sposób zwiększyć sprzedaż?

1. Jeżeli działanie firmy lub indywidualnego przedsiębiorcy jest związany ze sprzedażą niektórych towarów (usług) bezpośrednio do konsumenta końcowego, ważne jest, aby wybrać wykwalifikowany personel, który nie tylko doskonale wiedział wszystko o sprzedaży produktów, ale również posiadał pewne cechy: mógłby być zainteresowany kupujący i „siła” go do zakupu towarów w dodatku, dla którego przyszedł, niektóre powiązane. Ale nie należy zapominać, aby motywować pracowników do pracy lepiej. Najczęstszym sposobem – to stały odsetek wynagrodzenia + lub specjalną kwotę na każdej jednostce sprzedawany. Można również dać premię (w oparciu o miesięczne lub kwartalne) pracownikowi, który jest najwyższy wolumen sprzedaży. To zachęci do bardziej produktywnej pracy. Pracownicy nie chcą pracować, musi zostać ukarany: małe grzywny, nagany, pozbawieniu premii rocznej i ekstremalną pomocy – zwolnienie. Być może brzmi to okrutnie, ale personel działa absolutnie.

2. Ostrożnie monitorowania rynku, szczególnie dla tego obszaru, do którego należą. Starają się rozszerzać (otwierać nowy punkt, sklepów, oddziałów), przy wyborze miejsca z najwyższym stężeniem ludzi, nowych dzielnicach. Dokonać analizy obszaru, w którym zamierzasz działać. Dowiedzieć się, wiek, status, status społeczny potencjalnych klientów. Na przykład, aby otworzyć sklep z perfumami lub elitarnej marki obuwia w małym mieście, gdzie większość populacji osób starszych – to nie ma sensu.

3. Pozwól nam jak najwięcej informacji jak to możliwe do swoich obecnych i potencjalnych klientów. Stworzenie strony internetowej, na której będzie maksimum informacji i rozwinąć go. Jeśli masz wątpliwości, że można to zrobić – zaprosić specjalistów. Według psychologów, a nawet podstawowych kolorów, grafiki, rozmiar czcionki może mieć wpływ na wielkość sprzedaży na miejscu. Udostępnienia stron na portalach społecznościowych. Posiadają konkursy, promocje, firmy promocyjne, rozdawali ulotki na ulicach, aby reklamować się w radiu i telewizji, uczestniczą w targach, itp Im więcej osób będzie wiedzieć o tobie, tym lepiej.

4. Idź z duchem czasu. Karty plastikowe zyskują coraz większą popularność wśród naszych rodaków. Nawet emeryci opanowali bankomatów i otrzymują emeryturę w ten sposób. Upewnij się, że klienci mogą płacić za towary lub usługi świadczone przez plastikowej karty. Wiele banków teraz istnieje program bonusowy, który dostarcza klient otrzymuje rabaty na towary w niektórych sklepach w obliczeniach karty kredytowej. Do zawierania umów z bankami, rozszerzając jego klientów.

5. Dowiedz się wszystkich zasad i zawiłości wyświetlaczu produktu. Pomoże to zwiększyć sprzedaż o 20-50%.

6. zachować istniejący i zdobyć nowych klientów. „Make” kupujący wrócić znów do was. Wprowadzić karty rabatowe, organizuje regularne sprzedaży, udziały z darami, aby przyciągnąć przyjaciół itp

    Ponieważ wzrost sprzedaży w czasie kryzysu dość ciężko w pierwszej kolejności korzystać z tych opcji, w którym ludzie otrzymują dodatkowe korzyści: rabaty, prezenty, karty rabatowe.