205 Shares 6883 views

Brązowy kuchnia: pomysłów

Brown odnosi się do tradycyjnego, jest ona wykorzystywana w projektowaniu wnętrz częściej niż wszystkich innych. Jeśli Twoje plany na poprawę domu obejmuje brązowy kuchnia, otwierając przestrzeń dla kreatywności jest naprawdę szeroki. Myśląc nad przyszłego wnętrza, należy rozważyć wszystkie cechy koloru, nie zapominać o funkcjonalności, wykorzystać doświadczenie współczesnych projektantów. Kilka naszych podstawowych wskazówek pomoże w trudnym zadaniem.


Zanim zaczniesz, decyduje styl. Brown otwiera szerokie horyzonty, w rzeczywistości może być stosowany do niemal każdego stylu pomieszczenia, od etnicznej do high-tech. A niezbędne materiały na rynku obfitości, będzie można odebrać podłogi w każdym z odcieni brązu bez trudności; Znajdziesz kolor w katalogu produktów mebli; Materiały nawet do wykończenia sufitu dużo brązu. Co więcej, nie jest niczym niezwykłym, nawet okno ramki dowolny odcień drewna. W razie potrzeby, można go podnieść i rolety, w tym naturalnego (bambus).

Opinia psychologów: ktoś lubić brązowy

Z jakiegoś powodu, wielu wierzy, brązowy nudne, purytański i konserwatywny. Kogo mógłby się podoba? Prawdopodobnie ta sama osoba nudne …

W rzeczywistości sytuacja jest nieco inna. Według psychologów, ten kolor jest wybierany przez tych, którzy pragną komfortu i chce dać go do innych, którzy cenią sobie ponadczasowe wartości rodzinnych i ciepło kominka, który uważa za swój dom jego zamku. Brązowej powiązany z aromatycznej kawy i czekoladowych ciastek, ciepłe koce i trzeszczących kłód w ogniu.

Kuchnia Brown – idealne miejsce do spotkań towarzyskich z przyjaciółmi i rodziną w godzinach wieczornych. Jeśli są przyciągane do tego koloru, nie zwracają uwagi na stereotypy, nie krępuj się go używać do projektowania.

Wieczne wartości: naturalne drewno w aranżacji wnętrz

Logicznie rzecz biorąc, można łatwo zrozumieć, że pierwsze meble kuchenne był tylko brązowy, jak to miało miejsce z drzewa. Najbardziej luksusowe nowoczesne meble wykonane z niego również.

Jeśli uważasz, że poprzez projekt brązowego kuchnia w stylu skandynawskim, bez elementów drewnianych nie. Oczywiście, meble i podłogi wykonane z drewna są drogie, ale one trwać dłużej niż jeden rok. Profesjonalni projektanci nazywane są takie rzeczy jak inwestycję w przyszłość – bo po 30 latach jego wartość wzrośnie tylko.

Nawiasem mówiąc, brązowy może być nie tylko meble, ale również stoi kamień, płytki w obszarze roboczym, dywany, bagietki. Bardzo efektowny wygląd dekoracyjnych elementów drewnianych w dekoracji sufitów.

przytulny Ecostyle

Ten styl nie oddać pozycji przez wiele lat. Naturalne materiały, które są typowe dla niego, nie tylko przyciągnąć cech jakościowych, ale również bardzo dekoracyjne. Konstrukcja kuchni jest szeroko stosowany piękne tekstury naturalne: ww naturalnego drewna, rattanu i wikliny, gliny płytek.

Kuchnia w kolorze brązowym rozwiązany w stylu ekologicznym, musi komunikować się i domowej roboty kulinarne. Myślę, że wszelkie problemy z wyborem nowoczesnych technologii? Na próżno! Producenci oferują szeroką gamę piekarników, płyt kuchennych, lodówek i innych pomocników domowych, który idealnie pasuje do stylu. Typowymi przykładami są rocznik pieca Cukierki R43 / 3 RA, Nardi FRX460BR oraz wszelkie znane „Hotpoint” obok Ariston z kolorze miedzi.

Nie stać się problemem dania spektakularne. Nawiasem mówiąc, nie koniecznie kupić towary konsumpcyjne – rynek jest pełen wspaniałych rękodzieła. Doskonale pasują jak wnętrze maty wiklinowe, obrusy samodziałowy i zasłon. Będzie dobrze wyglądać skór zwierzęcych.

A jeśli za kilka lat może chcesz coś nowego, zmienić żyrandol wiklinowy w rocznika, powiesić półprzezroczyste zasłony haftowane, wzorzysty dywan pokrycie podłogi – Eco przekształcony wiecznie modnym boho.

Luksusowe i prostota Kraj

Ten styl może dać typowe mieszkanie z kuchnią w stylu rustykalnym. Koncepcja – brązowy kuchnia starej farmie, która zawiera meble i sprzęty domowe różnych pokoleń. Ten styl jest rodzajem obowiązkowe staroświecki i konserwatywny.

Tradycyjne brązowy meble są często przeplatają się z białymi ścianami i szczególny urok do pokoju, przyczepionej do kratkę tekstyliów. Jednym z głównych elementów stylu – Kuchnia szafki ze szklanymi drzwiami z zasłonami.

konstruktywizm funkcjonalny

Jest to bardzo różni się od poprzednich koncepcji poniższej stylu. Eksperci przypisują go do odmian secesyjnych, ale ten styl charakteryzuje się dużymi gładkimi liniami i zaokrąglonymi kształtami.

Konstruktywizm jest znacznie prostsze. Kuchnia w odcieniach brązu, urządzone w tym stylu, pozbawiony zbędnych dekoracji, wszystkie najbardziej funkcjonalny i wygodny.

Jeśli podoba Ci się konstruktywizm, ale przeraża pozorną neuyutnost, frontów meblowych „pod drzewem” będzie po prostu idealnym rozwiązaniem. Nawiasem mówiąc, w tym nowoczesnym, eleganckim stylu pasuje idealnie imitujące drewno, drewno i podłóg: podłogi laminowane, inżynierii drewna. Jeśli podoba Ci się sufit podwieszany, można łatwo to pasuje do tego stylu.

Kontrastuje to Art Deco

Innym produktem modernizmu. Ten kierunek jest ważne w projektantów wnętrz dziesięcioleci. W przeciwieństwie do poprzedniego stylu art deco, a wręcz przeciwnie, ma ona tendencję do wygładzania zakrzywione linie, ale surowość formy i nie jest obca. Ale również niezwykle funkcjonalne i zwięzły elementy w takiej kuchni może być nawet luksusy: zdjęcia w ramkach, spektakularny zegarek, niezwykłe wazony podłogowe, ciężkie zasłony.

Biały i brązowy jedzenie na poniższej ilustracji jest doskonałym przykładem stylu art deco.

uroczy Provence

Ten podgatunek styl etniczny przypomina ciepłego wybrzeża Morza Śródziemnego, skąd to ma miejsce. Innym częstym powiązany stowarzyszenie – wielkie kulinarne tradycje starej Francji. Jeśli lubisz gotować i uważają, że dobra gospodyni domowa kuchnia powinna obfitować słoiki z przyprawami, inwentaryzacja cukierniczej, różne naczynia i inne miłe drobiazgi, Prowansja może być idealnym wyborem.

Przestronny beżowy i brązowy kuchnia, w której jest miejsce na wszystko, czego potrzeba, mogą być rozmieszczone na wiele różnych sposobów. Dla tradycyjnych wnętrzach w stylu Prowansji charakteryzuje się:

  • Ściany światła;
  • brązowe meble;
  • tkaniny z kwiatowym nadrukiem;
  • korzystanie z naturalnego drewna i płytka, naturalnych tkanin.

Ale można pójść w drugą stronę. Ilustracja powyżej potwierdza, że wszystko może być odwrotnie – gotowe ściany z drewna ciepły odcień brązu i jasnymi meblami.

klasycyzm

Brązowy kuchnia, która znajduje się pod zdjęciem, można uznać za modne, a 20 i 10 lat temu. Wygląda to dzisiaj nowoczesny. Prawdopodobnie kilka dekad, wnętrze nie będzie wyglądać mniej imponujące.

A wszystko dlatego, że w projekcie projektanta przykleiła się do tradycji klasycznej. Jeśli chcesz zrobić piękny renowacji i zapomnieć o tym problemie od wielu lat – wybrać klasykę! Ta korzystna jest dobre dla wnętrza kuchni.

Styl oparty na:

  • zwięźle, łącząc dekoracyjny i funkcjonalny;
  • Tradycyjne materiały wykończeniowe: dachówki, cegły stojące;
  • brak wiązania do trendu „wściekłości”;
  • Tradycyjne tkaniny kuchenne.

Myślenie projekt kuchni w stylu klasycznym, dać należytą uwagę na technikę. Cóż, jeśli to jest możliwe, aby zbudować lodówkę i zmywarkę do naczyń, w celu ukrycia ich bez twarzy białe elewacje paneli dekoracyjnych. Jeśli nie jest to możliwe, spróbuj przyciąć sprzęt gospodarstwa domowego, w harmonii ze szlachetną brązowe meble. Może będziesz zbliżać nic retro.

Tekstylia w aranżacji wnętrz

Nowoczesna kuchnia brązowy nie będzie wygodny, nie piękne zasłony, obrusy, serwetki. Myślenie tekstyliów kuchennych, zwracając należytą uwagę na kolor. może pochodzić z brązu i beżowe związanych z nim i vice versa – przeciwstawienie główny sygnał pomieszczenia. Z wielu dobrze wymieszanych brązowych naturalnych kolorach: zieleń mchu, jeżyna, turkusowy, żółty spokoju. Niektóre z elementów przylegających do tkanek może być wykonana z metalu. Bardzo efektowny wygląd naśladować cyny, brązu lub mosiądzu oczka na zasłony, karnisze, kwietniki lub kosza.

Nie zapomnij o innych elementów dekoracyjnych: naczynia, garnki z roślinami, obrazów, zegarów ściennych.