416 Shares 2069 views

Obóz „Caravel” – mały raj dla dzieci

Obóz dla dzieci „Caravel” – to trzydzieści akrów sosny, tui, luksusową piaszczystej plaży i zabawy wakacje dla wszystkich gustów. Otwarty w 1946 roku, „Caravel” jest nadal ulubionym miejscem rekreacji dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat.


Kilka słów o historii

Prawie 70 lat temu administracja zakładu. Kułakow postanowił otworzyć obóz dla „Caravel” dzieci swoich pracowników. Pierwszy obóz namiot na Przesmyk Karelski trwało tylko 65 pionierów. Piękne miejsce tak kochał dzieci, że po roku stało się jasne, że miejsca obozowe bardzo brakuje. I „Caravel” zaczęła rosnąć. Podnoszone nowe budynki pojawił klub. Do reszty zaczęła przynosić nie tylko fabrykę. Obóz dla dzieci „Caravel” stają się podporządkowane wziąć przedszkolaków. Była tylko jedna stała: doradcy i nauczyciele w obozie pracował najlepszych pracowników zakładu wojskowego im. Kułakow.

Restrukturyzacja budowy obozu zatrzymany. Zakład nie otrzymał ani grosza dla wyjścia, nie mógł już inwestować w rozwój działalności dzieci. Ale obóz został zapisany. Ponadto, kontynuował swoją pracę.

W 1996 roku, gdy właściwość obóz byłby aresztowany za długi, odwrócił się od działań miejscach fabrycznych dzieci w non-profit oświetlony „Caravel”. Obóz przygotowuje się do jego 70 urodzin i nadal jest ulubionym miejscem wypoczynku wśród dzieci w różnym wieku.

„Caravel” dzisiaj

Dziś obóz pracuje w czterech zmian. Każdy z nich ma swoją nazwę: „Star Pielgrzyma”, „Szkoła Magii i Czarodziejstwa”, „trzeci ekonomiczny” etc …

Obóz dla dzieci „Caravel” stają się podstawową platformą dla studentów Herzen Instytutu Pedagogicznego. Nie są specjalnie wybrani i przeszkoleni najlepszych studentów do pracy w obozie. Ich profesjonalizm, entuzjazm, kreatywność, nie ma wątpliwości.

Głównym celem obozu – rekreacyjny funkcjonalnych zabaw. Nie ma żadnych klubów, jest kierunek.

  • Można uprawiać sport, orientalne i tańca współczesnego w centrum fitness, kilka rodzajów aerobiku, pilates, joga, lub po prostu grać w gry na świeżym powietrzu.
  • Athletic Club przedstawiony kierunek "Sea Patrol" velosektsiey. Tutaj nastolatków czekają na komendzie i „cichy” gry.
  • W każdy warsztat będzie nauczyć się szyć miękkich zabawek, tworzyć stroje, rzeźbić.

I jeszcze tam jest szkoła sztuki dramatycznej, vocal studio.

Są to jednostki tematyczne. Uczyli dziennikarstwa i ekonomii. I nadal odbywają się tu turystyka, zwiedzanie, pływanie, konkurencja …

Warunki mieszkaniowe i bytowe

Że dziś jest „Caravel”? Obóz spełnia wszystkie wymagania instytucji tego typu. Znajduje się kamienna i drewniana obudowa, kapitał jadalnia, ogromny klub, nowoczesny ośrodek medyczny. W przypadku pobytów dzieci, rodzice mogą wybrać:

  • Dla młodszych dzieci: drewniane domki 3, 4, 5. toalety i prysznice w nich znajdujących się w budynkach, pokoje przeznaczone są dla 2-4 osób. Jeśli mówimy o „Sadko” ciała, stojąc pośród sosen, udogodnienia są tuż za nim.
  • Dla starszych dzieci: domki 9, 10 pokoi dla 4-6 osób lub „Marat” ciała „Łódź” z zakładów na ulicy.
  • Na średnim wieku: kamiennych budynków 37, 38 ze wspólną łazienką.

W budynkach ciepłych i suchych nawet w deszczową pogodę. Pościel jest zawsze zmienia, a za procedurę wykonać, aby pomóc doradców i edukatorów.

Moc to nie tylko satysfakcjonujące i smaczne, ale również bardzo przydatne. „Caravel” obóz stale zdobywa nagrody w konkursach dla jakości zasilania. Sanepid także wielokrotnie uznał, że tutaj – najlepszy ze zdrową żywnością.

Jak kupić bilet

Wypełnić formularz zakupu biletów do obozu „Caravel” na naszej stronie internetowej. Po potwierdzeniu, administracja wysyła ustawę, która może być wypłacona w banku „radzieckiego” (bez prowizji), lub za pomocą bankowości internetowej. Po tym, kupujący otrzymuje certyfikat, który musi być w wyznaczonym czasie przyjść do biura, aby podpisać umowę. Potem będzie musiał zebrać niezbędne dokumenty, a następnie przyjść do urzędu za bilet.

Ważna uwaga: dla dzieci, mieszka w Petersburgu, rząd regionalny zapewnił specjalną dotację, co zmniejsza koszt zezwolenia około 6-8 tysięcy rubli.

W obozie można wyjąć imprezę zorganizowaną przez grupę dzieci. W tym przypadku cena jest omawiany.