635 Shares 7669 views

GTA 5: część statków kosmicznych i ich wyszukiwania

Projekt Masterpiece „GTA 5” charakteryzuje się tym, że w tej grze można znaleźć niesamowitą różnorodność tajemnic, odniesienia do innych gier, jak również filmów i książek. Ogólnie fabuła nie zrobi – i tu jest sporo dodatkowej zawartości do tego przegapić i nie zwracasz na to uwagi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że obcy motyw w tej grze jest bardzo powszechne – będzie misja, która będzie obejmować cudzoziemców, można również znaleźć pełne obcych statków, a najbardziej interesujące – jest fakt, że na całej wyspie (i również na dno oceanu) można znaleźć część obcy statek kosmiczny rozbił. W GTA 5 w kosmicznych należy nie wyglądają tak, a w szczególności jego misji. Ale po kolei – w tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat tego aspektu gry.

kolekcje

W grze „GTA 5”, można znaleźć wiele różnych elementów, które można zbierać i gromadzić. Praktycznie dla każdego kompletu, otrzymasz pewną nagrodę. Jest to zestaw składający się z kilku elementów, a nagrodą dla nich nie jest to najbardziej imponujące. Ale przy tej okazji możemy powiedzieć na temat cudzoziemców w GTA 5? Części kosmiczne są w rzeczywistości najbardziej interesujący kolekcjonowania. Po pierwsze, proces zbierania tych części może być najbardziej interesujące i ciekawe. Po drugie, jest to największy zbiór wszyscy w grze gorszych obcym statku części zamiennych w skali. Ale w trzecim, nieco później, można dowiedzieć się, co czeka co nagroda quest aby zebrać wszystkie części rozbitego statku. W tej chwili możemy tylko powiedzieć, że im więcej się nagrody za zbieranie całej grze GTA 5. kosmicznych często przyciąga uwagę każdego gracza, dlatego należy również zwrócić uwagę na nich.

Ilość sztuk

Jeśli jesteś zainteresowany w GTA 5 części statku kosmicznego, to należy dowiedzieć się, ilu z nich wszystkich, więc nie bój się, a nie szukać dodatkowych części, które już nie istnieje. Jak wspomniano wcześniej, ta kolekcja jest objętością gry, więc trzeba zrozumieć, że prosty zbiór wszystkich części nie można nazwać – to zajmie Ci dużo czasu. Tak, wszystko trzeba zebrać pięćdziesiąt sztuk na obcym statku, i uznaliśmy je za dość trudne, ponieważ są one rozproszone po całej wyspie. Co więcej, są one ukryte bardzo solidny, czyli żadna z części nie będzie oczywiste – trzeba spojrzeć pod samochód, na dachu, aw drugiej ustronnym miejscu, aby znaleźć wszystkie części statku kosmicznego w GTA 5.

Pierwsze poszukiwania

Jak wspomniano wcześniej, część sondy w GTA 5 zaleca się rozpocząć zbieranie nie jest bez celu, a po otrzymaniu konkretne zadanie. Wstępne wymagania dla danego zadania jest wykonanie misji „wstyd i FAME”. Tylko w ten sposób będzie można dostać misje poboczne „Far Away”, który będzie głównym w tej sprawie. Trzeba będzie znaleźć Omega hippie, który chce rozmawiać tylko z Franklin. Powie ci, że na całej wyspie są rozrzucone części statków kosmicznych, i trzeba będzie je zbierać. W zamian obiecuje całkiem imponującą nagrodę, ale nie ujawnił, że będzie o nagrodę. Dobrze, znaleźć pracę i rozpocząć nową podróż jest bardzo trudne w GTA 5 – aby zebrać wszystkie części statku kosmicznego będzie nie ma limitu czasu, więc pospiesz nie ma sensu.

nagroda

Przed wyjazdem w poszukiwaniu pięćdziesięciu części pojazdu, powinien nadal być jasne, jakiego rodzaju nagroda czeka na końcu. Jeśli lubią zbieranie rzadkich samochodów w grze, wtedy nagroda będziesz cieszyć się więcej niż. Faktem jest, że hipisi Omega naprawdę nie zawiódł – przedstawia Państwu „Przestrzeń Docker”, unikalny samochód, którego w inny sposób, aby uzyskać w grze nie może. Więc jeśli rzadki samochód – to twoja słabość, to na pewno trzeba zebrać wszystkie pięćdziesiąt szczątków je zdobyć. W każdym razie, ta misja jest bardzo ekscytujące i ciekawe, więc trzeba wykonać go w żadnych okolicznościach – poszukiwanie skarbów nie będzie już spotkać w GTA 5. Gdzie można znaleźć części statku kosmicznego? Ta kwestia jest bardziej skomplikowana niż – wcześniej mówiono, że są one bardzo dobrze ukryte.

Porady w poszukiwaniu

50 części statku kosmicznego w GTA 5 rozrzuconych po wyspie, a nawet poza nią, czyli na dnie oceanu. I znaleźć je nie będzie łatwe, jeśli nie korzystać z niektórych wskazówek. Po pierwsze, zaleca się, aby przejść patrząc nocą – fakt, że część blasku statku w ciemności. Nie zapominaj, że mają pozaziemskie pochodzenie. Po drugie, powinno się słuchać wszystkich dźwięków, jeśli chcesz znaleźć części statku obcych. emitują one niewielkie, rytmiczny szum, jeśli jesteś blisko, a to pomoże Ci szybko je znaleźć, nawet jeśli są one bardzo dobrze ukryte.

Map z lokalizacją części

Jeśli nie udało nam się zebrać wszystkie pięćdziesiąt części obcego statku kosmicznego, można korzystać z map stworzonych przez graczy innych – to zaznaczono punkt wszystkich części lokalizacji. Istnieją mapy w formacie obrazu, a są takie, które można powiększać i pomniejszać.