469 Shares 4828 views

Najlepsze filmy z 2006 roku: Lista zwycięzców

Najlepsze filmy 2006 roku – doskonały wybór dla użytkowników, którzy chcą do zapoznania się z losowo brakuje hitów, który ukazał się w ostatnim dziesięcioleciu. Thriller, dramat, komedia, przygodowy – rok był bardzo hojny z niespodziankami od utalentowanych reżyserów. Które z nich są warte odwiedzenia?


Najlepsze filmy z 2006 roku: Dramat

„Diabeł ubiera się u Prady” – komediodramat, skupia się na opowieści o młodej dziewczynie udało się dostać pracę jako asystent do popularnego błyszczącym magazynu „Podium”, nie mając najmniejszego pojęcia o świecie mody. Sytuacja jest skomplikowana, gdy okazuje się, że jej nowy szef – prawdziwy diabeł. Ten obraz, zabawny i smutny w tym samym czasie, konieczne jest, aby spojrzeć na już wspaniałej grze Meril Gazy, który odziedziczył rolę władcy „Podium”.

Nieruchomość najlepszych filmów roku 2006, nie może być ignorowane, a dramat „Z00 Spartans” zdobyła publiczność nie tylko efekty specjalne, ale też fascynującą historię. Po obejrzeniu tego filmu, można dowiedzieć się więcej na temat tajemniczego świata najlepszych wojowników starożytności, który zasłużenie uważane mieszkańców Sparty. Działka jest zapożyczona z serii prac Frenka Millera, kręci się wokół bitwy pod Termopilami.

Czego szukać thrillerów

Najlepsze filmy 2006 roku – jest, oczywiście, nie tylko dramat. Widzowie, którzy kochają scenę, na widok której zamraża krew w żyłach, można bezpiecznie zawierać thriller „Infiltracja” w reżyserii Martinom Skorseze. Dwóch byłych studentów Akademii Policyjnej są w trudnej sytuacji. Jeden wprowadzony w policyjnej grupy przestępczej, drugi w przebraniu młody bandyta jest wewnątrz struktury mafii. Obaj chcemy obliczyć i wyeliminować wroga, ale czy będzie integralność ich wewnętrznego świata?

Pamiętając najlepszych filmów 2006 roku, nie będzie w stanie wymienić thriller detektywistyczny „Kod Da Vinci”, którego fabuła jest zaczerpnięty z powieści Dena Brauna. Bohaterem taśmie – Profesorze, niesłusznie oskarżony o przestępstwa z użyciem przemocy. Próbując odnaleźć prawdziwy charakter villain zderza się z tajemnicą, której ujawnienie jest w stanie pozbawić władzy Kościoła katolickiego. Liczba negatywnych opinii o filmie trudno liczyć, ale niewiarygodny sukces kasowy sugeruje, że zasługuje na oglądanie.

ekscytująca przygoda

Najlepsze filmy 2006 roku – jest to również zabawne bojowników, z której trudno się oderwać, nawet na kilka sekund. Wśród nich istotne miejsce zajmuje „Mission Impossible 3”, w roli głównej, który jest tradycyjnie wykonywane Tom Kruz. Publiczność, który lubił poprzednich części będą mogli ponownie spotkać się z Ethanem Hawke. Agent próbuje zapomnieć, że część życia, w którym pracownik został zatrudniony w pracy operacyjnej, aby podjąć się coachingu role i wreszcie stworzyć rodzinę. Niestety, przeszłość nie ma zamiaru pozwolić mu odejść.

Nie można nazwać i 21 th opowieści o niepowodzenia słynnego szpiega, przechodząc przez najlepszych filmów 2006 roku. Lista aktualizowana przygodowe akcja „Casino Royale”, który pozwala widzom zobaczyć kolejny niezapomniany James Bond. Tym razem aktor wciela się w rolę dzielnego bohatera Deniel Kreyg. Taśma została postrzelona w najpiękniejszych miejscach na planecie roi gatunki Bahamów, ciekawych miast Włoch. Rola dziewczyny Bonda szpiegowskiej udał się do Eva Green.

Pamiętając ekscytujące komedię

Oczywiście, lista najjaśniejszych reżyserskich kreacji bezpłatnie i bez komediach, bez którego trudno wyobrazić sobie film z 2006 Lista najlepszych filmów, oczywiście, obejmuje „Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka” Ci, którzy nie mieli jeszcze czasu, aby zobaczyć tę wspaniałą komedię, musi to zrobić. Obraz był drugą częścią ekscytującą historię, która skupia się na przygodach piratów i tych, którzy z nimi walczyć. Ciąg dalszy uhonorowany brawa dla spektakularnych efektów specjalnych, krytycznych opinii na temat fabuły. Podobnie jak w pierwszej części, z udziałem Dzhonni Depp sobie równych.

Całe szczęście, że nie wszystkie z najlepszych filmów 2006 roku. Wykaz, który zawiera ciekawą komedię, zawiera także taśmę „Little Miss Sunshine”, który miał ogromny sukces ze społeczeństwem. Film, który zebrał wiele nagród jest satyra, Mock US rzeczywistością.

Powinien wykazywać zainteresowanie w komedii „Click: Z pilotem do życia” w niektórych miejscach otwarcie przypomina dramatu. Co by się stało, gdyby w rękach zwykłych Amerykanów będzie urządzenie, w którym będzie mógł zarządzać własnym życiem, tylko skręcanie „nieciekawe” momenty?

Nie możemy powiedzieć, że to wszystko się opłaca filmy 2006 Lista najlepszych filmów zawiera inne obrazy: „Noc w muzeum”, „Break-Up”, „X-Men:. The Last Stand”