582 Shares 5807 views

Peugeot 308 SW – kombi z Francji

Peugeot 308 SW – sprawdzone niezawodne wagon z Francji, które rozpoczęły się już w 2007 roku zwolnienie. Jednakże, wszechstronny to można nazwać stretch. Cała jego wygląd próbuje naśladować minivan: wysoki dach, relingi dachowe, panoramiczny szyberdach, oddzielnych siedzeń drugiego rzędu, z możliwością przekształcenia typowych stołów składanych umieszczonych na ścianach przednich foteli.


Pod maską 308 SW niezawodny HDI Turbo (1,6 L, 112 KM). Jednostka napędowa jest obsługiwany przez doskonałych właściwości trakcyjnych. Ze wszystkimi tego samochodu można nazwać umiarkowany apetyt. Wartość maksymalną cyklu jazdy miejskiej nie przekracza 6 litrów na 100 km. Poza miastem z mierzonym ruchem Peugeot 308 SW i to pasuje do 4 litrów. Oznacza to, że samochód jest prawie idealnym miejscem dla podróżujących na długich dystansach. Jego zbiornik 60 litrów może być wystarczające do przezwyciężenia. Km 1,5 tys. Być może z taką wydajnością, że ktoś znajdzie samochód „słaby” z przyspieszeniem do 100 km w 12,3 sekundy, ale samochód ma inny cel, a to nie jest konieczne wykazanie sportowe osiągi samochodu.

Jednym z głównych „chipie» Peugeot 308 SW – Stop & Start system. W krótkich postojów lub zmniejszenie prędkości 8 km / h. elektronika automatycznie wyłącza silnik, po zwolnieniu pedału hamulca natychmiast uruchamia go ponownie. Ponadto, Peugeot 308 SW generator może przekształcić energię kinetyczną z hamowania w energię elektryczną, a tym samym do ładowania baterii. W sumie, te skuteczne rozwiązanie w celu zapewnienia około 15% oszczędności i kontroli emisji zanieczyszczeń.

Zawiesinę wagonu zdaje się trochę bardziej sztywny niż hatchbacka, ale ogólnie podobną konfigurację. Rozstaw osi zwiększył się o 100 mm, co miało pozytywny wpływ na sprawne funkcjonowanie samochodu. W każdym razie, podczas jazdy na zimowych drogach krajowych uszkodzony samochód na jego 16-calowych kołach z wysokim profilu trzyma pewnie.

Co do wnętrza Peugeot 308 SW, to jest, z wyjątkiem wielkości kabiny, podobnie jak w hatchbacku. Być może projekt samochodu już trochę przestarzały, ale jakość montażu i montaż części roszczeń nie może być. Jak już wspomniano, samochód ma dużą powierzchnię szklaną dachu, co przyczynia się do doskonałych opinii.

Duma 308 SW – jego siedziba, i zarówno z przodu iz tyłu. wszystkie one są równie wygodne i posiadają funkcję sterowania. W razie potrzeby, każde z tylnych siedzeń można złożyć lub usunięte, zwiększenie powierzchni i bez ogromnego bagażnika. Tak więc z przedziału wagonu 508-litrowy może sprawić 2150 litrowy wagon do transportu towarów, a szeroki otwór i niska wysokość pnia, aby uprościć to zadanie.

W sieci można znaleźć na Peugeot 308 SW opinii właścicieli, którzy są w większości entuzjastyczne. Uniwersalny naprawdę podbił swoją praktyczność i skuteczność. To jest prawdziwe odkrycie dla fanów samochodów rodzinnych i długodystansowych podróży. Na wysokości i modelu bezpieczeństwa: jest to w pełni zgodne ze współczesnymi wymogami. Być może cena samochodu nie jest najniższa wśród swoich „kolegów”, ale z myślą o wszystkich zalet urządzenia, jest całkowicie uzasadnione.