889 Shares 9601 views

urodziny dziecka w zimie: 9 kreatywne pomysły

Nie ma znaczenia, czy chcesz oznaczyć jakąś specjalną okazję, jak urodziny lub dziecka, lub po prostu chcesz pozbyć się depresji zimowej, użyj jednego z najlepszych pomysłów, aby zorganizować imprezę zimową.


Urodzony na lodzie

Lodowisko – to zabawna scena zima, która łączy przyjaciół i rodziny, a także dobrą okazję pogratulować dziecku w dniu jego urodzin, kiedy powoli „pływa” w następnym roku mojego życia. Niezależnie od tego, czy będzie to lodowisko wewnątrz centrum handlowym lub na zewnątrz, na przykład na zamarzniętym jeziorze, będzie to na pewno najbardziej pamiętne wydarzenie sezonu.

strona zima w basenie

Nie pozwól tej kupie śniegu, który leży na ziemi, pozbawiać dzieci jednego z wielkich radościach latem – basen. basen kryty – to dobra okazja do świętowania w kontrolowanej atmosferze urodzin Twojego dziecka, nawet gdy pogoda jest straszna na ulicy. Jeśli nie masz w domu basen, nie ma potrzeby się denerwować przed czasem. Do takiego zdarzenia, można wynająć w hotelu lub w dowolnym centrum fitness. Aw przypadku braku takich instytucji może zawsze iść do parku wodnego.

pingwin wakacje

W każdej chwili, zwierzęta są mile widziane na festiwalu dziecięcym. Jednakże, jeśli partia ma miejsce w zimie, dlaczego nie zaprosić wielu ulubionym zimowym istoty, mianowicie pingwina? Czarno-białą farbą, aby pomóc zaoszczędzić pieniądze na dekorowanie pokoju i stworzyć świąteczną atmosferę. A jeśli nałożyć ubioru, tj poprosić wszystkich, aby ubierać się w ubrania w tym samym kolorze co pingwinów i zabawiać gości z słodyczy w kształcie zwierząt, wakacje będą niezapomniane.

płatki śniegu

Chociaż niekończące się burze śnieżne mogą doprowadzić do tego, że dorośli nie wierzą już w winter wonderland dla dzieci dookoła – nigdy śnieg przestaje być coś magicznego. sala bankietowa lub inny pokój, ozdobiony świecami w postaci sopli i ozdoby w postaci płatków śniegu stworzyć magiczną atmosferę do wypoczynku dla dzieci.

Udekorować cały pokój ze sztucznym śniegiem, spędzać jak najwięcej śniegu. Goście mogą również być oczarowany przez płatki śniegu, które są w każdym miejscu nad ich głowami. Jako rozrywkę, należy rozważyć lekcje tańca towarzyskiego i ciekawe gry, które nadają się do takich tematów. rzeźby lodowe i sztuczny śnieg maszyna – to opcje, które poprawiają nastrój i stworzyć magiczny i bajkowy klimat.

Party na zamku śniegu

Kto potrzebuje piasek i słońce zbudować zamek? Skorzystaj z śniegu w ogrodzie i zorganizować imprezę poświęconą budowie zamku śniegu. Dla tej partii, goście mogą przyjść razem i przygotowują się do spędzenia czasu na zewnątrz, gdzie użyć wiadra, łopaty i różnych narzędzi rzeźbiarskich stworzyć zamki śniegowe. Niezależnie od tego, czy włączyć tę imprezę w konkursie rzeźby, czy będzie to tylko rozrywka dla dzieci, gdzie będą pracować razem, aby stworzyć jeden duży śnieg zamek, strona ta przyczyni się do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

mroźny strona

Jeśli śnieg nie wydaje dzieciom coś magicznego, organizować wygląd Królowej Śniegu, która będzie zainteresowanie dzieci. motyw święto, na podstawie kreskówki „Królowa Śniegu” – to świetny pomysł, aby uczcić urodziny swojej małej księżniczki.

Snowman

Babeczki w formie śniegowy bałwan na sam deser tabeli ze śniegu i innych zabawnych gier na świeżym powietrzu – świetny pomysł, co jest dobre na urodziny dla dzieci w zimie.

zjeżdżalnia śnieg

Świętować wielkie zewnątrz od urodzenia, a mianowicie, na wzgórzu snowy. Zejście ze wzgórza na sankach – to ciekawa gra dla małych dzieci.

Zorganizować imprezę kakao

Jest zimno na zewnątrz, ale masz w domu grupę dzieci, a niektóre gorące kakao. Co byś nazwać stroną? Gorący koktajl bar z kakao – to zabawa i smaczny dodatek do każdej wypoczynku zimowego.