527 Shares 6503 views

„Bus 99. ru”: opinie klientów o sklepie

Wiemy, że oszuści działający online są ogromne ilości chcąc uzyskać ich „łatwe pieniądze” za pomocą wszelkich środków. Niestety, niektórzy z nas nawet w obliczu takich sytuacji, gdy utrata funduszy początkowo może wydawać się targować, ale gorzka prawda jest taka, że nadal jesteś oszukiwany, ujawnione po wpłaconej kwoty.


Jeżeli opisana sytuacja jest mieć coś znajomego, nie martw się. Jest to normalne, ponieważ przemysł Internet ma w zasadzie anonimowa. Biorąc pod uwagę to, że byłoby głupotą winić obecności internetu w procesach związanych z nadużyciami finansowymi. Po tym wszystkim, nawet w transporcie publicznym, należy uważać na ludzi, którzy cię zwabić „ciężko zarobione” za pomocą podstępu, pod pozorem darowizny pieniędzy lub innych pomysłowy sposób. To sugeruje, że głównym powodem nadużyć – nie branżę internetową.

Jednak to nie o tym dzisiaj. Mówimy o jeden sklep internetowy, który „pracował” w klasycznym przypadku tego gatunku, a ostatecznie zamknięta, biorąc pieniądze od kupujących. Rozważmy magazyn „Bus 99. ru”, recenzje, opisy i inne informacje, które zostaną przedstawione w dalszej części tekstu.

Specjalizacja i informacje ogólne

Zacznijmy od charakterystyki sklepu, które znaleźliśmy w internecie. Jak można się domyślić, sądząc po sklepie nazwa – sprzedaje opony do samochodów różnych marek i odmian. W konsekwencji, nie jest (w procesie pracy na miejscu) został przedstawiony do szerokiej gamy produktów, składający się z opony na niektórych typach maszyn.

Do tej pory, strona internetowa firmy jest niedostępny. Podczas próby dostępu do nich przeglądarka pokazuje błąd, który tylko udowadnia po raz kolejny: właściciele „sklep” były powszechne oszuści który zniknął po czym wyskoczył żądaną kwotę pieniędzy. Zamiast tego, większość z przedstawionych informacji w Internecie przez klientów „Bus 99. ru”. Uwagi przedstawione przez nich, są jasne dowody nadużyć przez administrację zasobu.

W tym artykule, będziemy jeszcze wielokrotnie zwracał uwagę na te komentarze użytkowników.

Schemat „sklep”

Tak sklepie internetowym „Bus 99. ru” został również umieszczony? Opinie wskazują, że strona działa dokładnie tak samo jak dzisiaj istnieje jakikolwiek inny projekt w Internecie. Idąc za nim, goście są witani przez szerokiej gamy różnych produktów motoryzacyjnych tematów: Koła i opony (różnych modeli, odmianach, rozmiary). W ten sposób, użytkownik może wybrać najlepsze dla Ciebie (na koszt i parametry techniczne) opcji i zamówić.

Na stronie internetowej sklepu wszystkie dane kontaktowe oraz informacje prawne o firmie zostały zidentyfikowane, która je prowadzi. Jednocześnie, dowiedzieli się wielu użytkowników, którzy napisali opinie, nawet informacje o dyrektora tej organizacji oraz wszystkich danych dotyczących ich kont właściwie nic z oszustów nie mogą ich znaleźć, ponieważ, jak się okazało, nie tak proste. Organy ścigania po prostu wzruszyć ramionami, biorąc licznych sprawozdań z innych takich ofiar i powinni zapomnieć o wydane pieniądze, jak gorzkie doświadczenia.

zalety

Biorąc pod uwagę, że Spółka pojawiła się w Internecie dużą liczbę negatywnych informacji (na przykład, opisując „Bus 99. ru” opinii z „rzucone” klientów), dość zaskakujące, aby usłyszeć, że zamówienia nadal być przeprowadzane na miejscu. To pokazuje, jak niedbale ludzie mogą traktować swoich zakupów i jak zaniedbując zasady bezpieczeństwa, chcąc kupić coś taniej.

Istotnie, głównym „Chip” w miejscu, jak się później okazało, nie doceniła koszty produkcji. Oznacza to, że jeśli w innym sklepie, aby kupić jeden napęd można było za 40 tysięcy rubli, to jest tutaj za 23-25. To, oczywiście, dość kusząca oferta i, jak wynika z opinii o sklepie „Bus 99. ru”, okazją do naprawdę pomyśleć o zakupie akcesoriów do ich samochodu tutaj. I było dużo użytkowników, a później żałował. Oszuści, wręcz przeciwnie, tak ugruntowane polityki cenowej na zasobu do produktów oferowanych przez nich nie wydaje się podejrzanie tani i nadal być całkiem kusząca.

Rozliczenia i płatności

Po kupujący wybiera interesującą autobusem lub dysk, mógł zamówić produkt, podając swoje dane oraz informacje kontaktowe. Jak opinie o miejscu „autobus 99. ru”, natychmiast po złożeniu zamówienia, użytkownik miał do nas z informacją o płatność oraz określonej kwoty, musi zrobić.

Jakoś wszystkie ofiary nie przeszkadza, aby ponownie sprawdzić dane na temat sklepu, przeczytać opinie od innych klientów, i natychmiast udał się do przekazywania pieniędzy. Znamy wyniki: opisać „Bus 99. ru” recenzje zwane różne kwoty utracone na skutek niedbalstwa: od 15 do 80 tysięcy rubli. Jak widać, niektórzy kupujący byli utraty pieniędzy na wielką skalę, chcąc zamówić wielokrotność jednostek na raz, a tym samym zaoszczędzić trochę.

W kasach banku bezpośrednio na rachunek bankowy firmy, która służyła do sklepu internetowego. Z tego powodu, aby znaleźć prawdziwą drogę do przesuwania środków z tych, którzy je wykluczyć, idealnie, to nie powinno być trudne. Jednak z jakiegoś powodu, po roku pracy internetowym sklepie jednym z organizatorów znaleziony i nie ma, mimo dziesiątek raportów policyjnych w całym kraju.

próby wyszukiwania

Jednak w rzeczywistości, wszelkie informacje na temat tych ludzi nadal udaje się odnaleźć. Na przykład, sklep spożywczy, „Bus 99. ru” opinie klientów zawierają informacje o liczbie osób prawnych zarejestrowanych przez tego samego reżysera, a także informacje na temat tej osoby bezpośrednio. Chodzi o to, że posiadanie informacji o rachunkach bankowych, możliwe jest, aby znać dane paszportu osoby fizycznej i ustawić jej położenie, ale agencje wywiadowcze z jakiegoś powodu nie robić nic.

„Sklepy” sieć

Informacje znalezione również tych, którzy są bezpośrednio zainteresowani w znalezieniu oszustw. Ludzie piszą w swoich opiniach, że znajdując liczby spółek notowanych na tych samych danych osobowych. W szczególności, firma „Leader”, LLC „Merkury”, LLC „aktywny” i nie tylko. Podmioty te (i wiele innych), oprócz nich zajmuje się sprzedażą towarów, o podobnym kierunku (akcesoria samochodowe, opony, koła).

Ponadto, każda z tych firm (które, oczywiście, są „fałszywe”, ponieważ tworzy parę miesięcy przed rozpoczęciem pracy) ma kilka swoich sklepach. Przegląd pojawiła się również informacja o liczbie takich miejsc. A wszystkie one okazały się mieć taką samą konstrukcję i treść, co dowodzi, że duża liczba takich zasobów, ich „szablon”. A biorąc pod uwagę to wszystko, możemy śmiało powiedzieć o wielkości działania przestępców. Widocznie ta grupa ludzi celowo wprowadza „strony manekin” rekordy pod ich firma otrzymuje pieniądze od naiwnych kupujących i nadal ukrywać.

Recenzje dotknięte

Jak napisane przez ludzi, którzy stracili swoje pieniądze, że nie spodziewają się znaleźć żadnych przestępców lub do zwrotu środków. Z reguły ci, którzy są zaangażowani w takie działania, z góry wiedzieć, jak działać na policję, jak ukryć swoje dane, jakie mechanizmy są wykorzystywane do dalszego ukrywania dochodów z nieuczciwie zdobytych zysków. Osoby określane jako dyrektora podmiotów prawnych, są najprawdopodobniej fałszywe i, oczywiście, nie mają stosunku do całego systemu operacyjnego oszukańcze.

Wpływa raczej pisać o swoich negatywnych doświadczeniach mających na celu chronić innych przed takimi.

Przestrogi

Chcielibyśmy również dołączyć swoją pozycję. Firma „Bus 99. ru”, opinii których szukaliśmy, ani jednego w swoim rodzaju. Dziś informacja jest stale publikowane w mediach elektronicznych, jak każdy zwykły życie z bardzo niskich cenach jest po prostu „rzuca” kupujących z pieniędzmi i fałszywy. To jest – to znak, że trzeba być bardzo ostrożnym, jeśli zamówienie niczego w internecie. Spróbuj jak najwięcej, aby podać informacje o każdym ze sklepów, sprawdź wypowiedzi ich kierownictwem, znaleźć opinie o tym na najważniejszych zasobów, które można ufać. Jeśli tak nie autobus konsumentów 99. ru „(St. Petersburg), opinie pomoże im uniknąć utraty ich ciężko zarobione pieniądze tak głupi sposób.

odkrycia

Co można powiedzieć w rezultacie do tego artykułu? Miejmy nadzieję, że nadal znajduje się sprawcy i będą godne skali swojej działalności kary. Jeśli chodzi o klientów, są one po żywe doświadczenie na pewno będzie bardziej czujna postawa każdego ze sklepów, które uczynią zamówienia. Dlatego też ta historia służył im rodzaju „nauki”, tak drogie.