334 Shares 8698 views

Kim jest Ivangay: bohater uczniów lub znawca przedsiębiorczości?

Kim jest Ivanhay? Idol nastoletnia publiczność, facet, który strzela dziwne filmy, niż jest dla niego ciekawy? Spróbujmy zrozumieć.


Ivangai: Biografia

Data urodzenia 19 stycznia 1996 Urodził się na Ukrainie w mieście Dniepropietrowsk, według jednego źródła, według innego – w Krivoy Rog. W kwietniu 2015 r. Przeniósł się do Japonii, aby studiować na Uniwersytecie w Sapporo. Wziąłem pożegnalny film o tym.

Jaka jest nazwa Ivangai? Prawdziwe imię to Ivan Rudskoy. Prawdopodobnie są dwie młodsze siostry – Dasha i Sonia. Według najnowszych danych, obecnie mieszka w Moskwie. Od 2014 roku spotyka się z Marianą Rozhkova. Spójrz na parę Mariana i Ivangai, zdjęcie poniżej.

Według wersji, którą można znaleźć w Internecie, historia Ivangai i Mariana zaczęła się od faktu, że postanowiła napisać do niego i poprosić go o dodanie do znajomych. Więc to było albo nie, to nie jest znane, ale fakt posiadania osobistego życia w idolu powoduje wiele negatywnych emocji w jego fanach.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda Ivangai, zobacz zdjęcie poniżej. Ulubione gry: "Maynkraft", Dota 2, Lineage 2.

Działania

Kim jest Ivanhay? To jest bloger. Prowadzi blog wideo w YouTube od marca 2013 roku. Pierwszy film został sfilmowany i przesłany, gdy był w klasie 11. Na początku listopada 2015 r. Było około 5 milionów abonentów na kanale, który został stworzony przez Ivangai. Pokazuje to zdjęcie poniżej.

Pod tym względem jest liderem na Ukrainie i WNP. Film, w którym główny bohater skacze, tańczy i zajmuje się wszelkimi nonsensami, uzyskał 14 milionów wyświetleń.

Jego kanał jest jednym z najbardziej popularnych i najszybciej rozwijających się. Każdy nowy film natychmiast pobiera kilka milionów wyświetleń, jeśli został utworzony przez Ivangai. Zdefiniowane przez niego zdjęcia, zbierają dużą liczbę upodobań w sieciach społecznościowych.

Nazywa swoich abonentów "gejem". Oprócz bloga wideo jest również konto w Instagram, a także strona w sieci społecznościowej "Vkontakte", w której ponad 1,5 miliona abonentów ma użytkownika Ivangay. Zdjęcie poniżej służy jako dowód.

Główna publiczność

Podobnie jak wszyscy główni gośćmi głównymi odbiorcami są uczniowie, ale są też klienci z przedszkolaków. Jest wiele "gejów" nastoletnich dziewcząt. W komentarzach można zauważyć wiele wyznań miłości, marzenia o swoim życiu widzieć idola imieniem Ivangai. Zdjęcia ze swoim obrazem zyskują ogromną liczbę osób.

Filmy wykonane przez Ivangai są w większości zabawne natury, w nich ma niewiele znaczenia, które można zrozumieć z ich nazwiska. Ale są też reklamy przeznaczone na różne gry, zarówno komputerowe, jak i komórkowe. Rolki charakteryzują się dobrą jakością montażu, a dostawą materiału jest spontaniczność.

Kim jest Ivanhay? Jest młody charyzmatyczny facet, którego sukces jest zaskoczony przez wielu i nie może zrozumieć, co to jest łap. Istnieją pewne wersje skręconych abonentów, ale fakt popularności nie zniechęca tego.

Styl

Styl filmu wyprodukowanego przez Ivangay nie jest jego wynalazkiem. W tym stylu jeden z najpopularniejszych blogerów na świecie, znany jako PewDiePie, kręcił filmy. Prawdziwe imię to Felix Chelberg. Głównymi cechami jego stylu są piercingowe okrzyki, jak nastolatka, obfitość zbliżeń, rozmowy z obiektami nieożywionymi i wiele innych. Jego fani są zachwyceni tym sposobem.

Do tej pory ten facet z Szwecji jest najbardziej popularny na planecie przez yutiubera. Liczba abonentów z jego kanału od dawna przekracza 30 milionów osób. Jest popularny na świecie, w Rosji jego kibice są znacznie mniejsze. Zwalnia 2-3 filmy dziennie.

Popularność tego rodzaju treści może być frustrująca, ale taka jest zainteresowana współczesna młodzieżą. Potrójne poglądy dziennie potwierdzają ten pomysł. Jest to materiał, na którym wzrasta nastolatek uczniów i dzieci w wieku przedszkolnym. W ogromnym zagranicznym internetie, Ivangai okazał się jednym z wielu, ale na rozległym biegunie jest wyjątkowy.

Wszystko to pozwala przedsiębiorczemu chłopakowi na zdobycie bardzo dobrych pieniędzy na jego pracę. Kwestia wielkości zarobków Ivangai jest mniej popularna i dyskutowana w internecie niż sam bohater. Wielu próbuje obliczyć kwotę dochodu faceta, w oparciu o liczbę wyświetleń i innych parametrów. Okazuje się od 150 do 750 tysięcy rubli miesięcznie tylko w jednej z wersji. Oszacowanie opiera się na założeniu zarobków na programach partnerskich, a także na założeniach dotyczących dostępności bezpośrednich reklamodawców.

Kim jest Ivanhay? EeOneGuy to nie tylko nazwa, ale rozpoznawalna marka.