572 Shares 8417 views

Napisać, że „VKontakte” dla siebie? Wskazówki i sztuczki

Podczas wypełniania strony w sieci społecznej „VKontakte” może być pytanie, czy lepiej jest pisać. Sekcje być wypełnione nowemu użytkownikowi, bardzo dużo. Ale nie wszyscy mają przyczynić się od razu. Jeśli masz trudności z żadnym z nich, można odłożyć na później. Więc, co napisać, „VKontakte” dla siebie?


Co rozumie się przez to?

W kolumnie pod znamiennym tytułem „Oświadczenie” trzeba podać informację dotyczącą to ty. Napisz co uważasz. Ale pamiętaj:

 • hobby do listy w tym momencie nie jest konieczne;
 • to samo dotyczy muzyki, książek, i wszystko, co do których poszczególne sekcje są oznakowane;
 • Staram się nie pisać zbyt wiele, aby inni użytkownicy nie mieli wrażenia, że masz urojenia wielkości.

Napisać, że „VKontakte” dla siebie?

Wyobraźmy sobie, że zostali poproszeni o pokrótce przedstawić się. Oto, co odpowiedzieć, i trzeba napisać w tej kolumnie. Z wyjątkiem powyższych. Napisz o tym, czego dumni z siebie, jakie cechy najbardziej. Można również wstawiać fragmenty z różnych dzieł literackich, oczywiście, jeśli są nie na miejscu. Można napisać „VKontakte” o siebie wierszem. Podczas wypełniania sekcji „Zainteresowania”, zaleca się korzystanie z porad:

 • określić tylko to, co może być naprawdę nazywa się „hobby”, „Pasja”;
 • „Lubię nosić markowe ubrania” – nie jest interesujące, ale „zbieranie”, „Uroda”, „rysunek” – tak;
 • znaleźć Mates hobby, spróbuj „odsetki” mieści się w zwięzłych wyrażeń i słów, to będą one traktowane jako znaczniki, a po kliknięciu na nich będzie można zobaczyć wszystkich użytkowników, którzy są wymienione w tej sekcji jest taka sama jak ty ,

Jeśli nie wiesz co napisać „VKontakte” o siebie, podczas gdy można pominąć ten punkt i wypełnić w drugiej, a następnie wrócić do niego. Można to zrobić na stronie głównej, korzystając z linku „Edytuj”.

Jak napisać status w „VKontakte”?

W szerokim sensie wszystkie statusy można podzielić na trzy rodzaje:

 • inteligentny wyraz (Cytat wielcy ludzie, ich własnego punktu widzenia);
 • prawdziwe informacje o użytkowniku (np: „Jestem chory” czy „moja dusza leci na skrzydłach miłości” i tak dalej);
 • znaków (emotikony, ikony).

Jeśli kochasz zacytować inteligentnych ludzi, używać ich status na swojej płycie. Powiedzenia może trwać od książek, Internetu i nawet ze strony „VKontakte”. Możliwe jest również nagrywanie status wszystkich rzeczy, które ci się stało. Podziel się z przyjaciółmi Informacje o tym, co dzieje się na wakacje i ominie wszystkie lub że strona została zaatakowana, i przepraszam za spam, i tak dalej. Ważne: pisać tylko to, co rzeczywiście istnieje.

kolejna rada

 • Wypełnienie sekcji „Music” „VKontakte”. Co napisać? Określ lub określonych grup lub artystów, których prace można podziwiać, albo po prostu styl muzyki wolisz. Nie trzeba się ograniczać do jednego gatunku, można określić więcej niż jeden.
 • Na koniec wróćmy do pytania, co napisać „VKontakte” o sobie i zrobić wyjaśnień. Nie ma potrzeby, aby rozłożyć 20 cytatów, wybierz to, czego naprawdę blisko i wygodna. W przeciwnym razie, inni użytkownicy będą ominąć swoją boku strony i odmówi czytać tak wiele „informacji” o ciebie.