615 Shares 8741 views

Film „Zaklęcie”: opinie, gatunku, aktorów i roli

Jednym z najbardziej popularnych gatunków filmowych to horror. Niektórzy ludzie lubią się bać, więc hartować nerwy. Jeśli nie oglądał prawdziwy horror, i nic innego nie jesteś już boi – poszukaj filmu „zaklęcie” Horror, który jest jednym z najlepszych w swoim gatunku. Artykuł wprowadzi Cię do aktorów filmu i rozmawiać o przeglądzie widzów.


Oparty na prawdziwej historii

Lorraine i Edward, historia, która jest opisana w filmie, nie jest naprawdę. Są autorami publikacji o niezwykłych i paranormalnych wydarzeń, a jego żona byli zaangażowani w praktyce prywatnej. W 1925 roku rodzina zainicjowany Towarzystwa Badań Psychicznych i otworzył „Occult Museum Warren.” Mąż i żona twierdziła, że za całą pracę widzieli około 10.000 niewyjaśnionych spraw. Oni także zaangażowany w uczeniu się kilka nowoczesnych demonologów.

Lorreyn Uorenn żyje dziś. Po śmierci Edwarda zrezygnowała z pracy, ona nadal badać paranormalne dzisiaj. To jest działalność małżonków stał się podstawą dla fabuły filmu „czar” 2013. Na planie Lorraine pełnił funkcję konsultanta, a nawet wystąpiła w epizodycznej scenie.

historia

Film opowiada o rodzinie, która przenosi się do nowego domu w wysiłku, aby rozpocząć nowe życie. Kochający mąż, piękną żonę i pięć wspaniałych córek przekroczyć próg domu, nie wiedząc, co to jest dla nich okazują. Co się dzieje w domu, a nie tylko dowcip lub goblin duch, diabeł, który rozpoczyna się polowanie na gości.

Noc w mieszkaniu usłyszał dziwny dźwięk, obraz ramki spadającym ściany i złamane, dzieci świadkami strasznych rzeczy, na ciele żony zaczynają działać siniaki … Rodzina postanawia wezwać pomoc następnie znanych badaczy zjawisk paranormalnych zdarzeń. Okazuje się, naprawdę straszne stworzenie mieszka w domu, a mimo wszystko boją się śmierci, nie mają wyboru, zaczniesz zmierzyć stwora.

Zespół, który uczestniczył w realizacji filmu

Film powstał w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku. Jego pierwotna nazwa – Obecność. Około miliona $ 13 została spędzony na „czar”. film – thriller, horror. Oglądania w – 112 min.

 1. Reżyser: Dzheyms Van, twórca takich legendarnych filmów jak „Piła” i „Astral”.
 2. Scenariusz: Chad Hayes, Keri Heys.
 3. Wyprodukowany przez Roba Kauen, Tony DeRosa-Grand, Piter Sefren.
 4. Operator: John R. Leonetti.
 5. Kompozytor: Dzhozef Bishara.
 6. Artyści: Dzhuli Berghoff, Fiona Gavin, A. Todd Holland, Endryu Rotshild, Kristin M. Burke.
 7. Instalacja: Kirk M. Morrie.
 8. Produkcja filmowa: Warner Bros., New Line Cinema.

„Zaklęcie”. Aktorzy i role

W filmie wzięli udział:

 • Patrick Wilson (Edward Warren).
 • Vera Farmiga (Lorreyn Uorren).
 • Ron Livingston (Roger Perron).
 • Lilii Taylor (Carolyn Perron).
 • Heyli Makfarland (Nancy).
 • Shenli Kasvell (Andrea).
 • Dzhoi King (Christine).
 • Mackenzie Foy (Cindy).
 • Dzhon Brazerton (Brad).
 • Stiv Kulter (ojciec Gordona).
 • Kristof Veylon (Maurizio).
 • Arnell Powella (reporterowego).
 • Stirling Jerins (Dzhudi Uorren).
 • Marion Guyot (Georgiana).

Lista ta – która pojawiła się w filmie „Czar” aktorów i ról odgrywanych przez nich. Proponujemy, aby dowiedzieć się więcej o niektórych z nich.

Lorreyn Uorren

Badacz zjawisk paranormalnych, żona Edvarda Uorrena, grany przez Vera Farmiga Charming. Urodzony w 1973 roku w rodzinie ukraińskich emigrantów. Vera był uczniem szkoły sztuki i sztuk dramatycznych. W 1996 roku, po raz pierwszy pojawił się w grze, a rok później można było zobaczyć w serii. Podczas swojej kariery Vera pojawiła się w filmach takich jak „Miłość w Nowym Jorku”, „Infiltracja”, „Aż do ostatniej linii”, „Chłopiec w pasiastej piżamie”. Obecnie żoną byłego muzyka Rennes Hoki, para ma dwójkę dzieci.

Aktorka powiedziała, że podczas przygotowań do kręcenia „przysięgły” studiowała demonologii, a te książki przeraziło ją. Faith wyobraźnia panował nad nią, może ona nawet nie pomyślał, że na miejscu jest coś tajemniczego i niewytłumaczalne. Vera Farmiga wierzy, że obraz z pewnością zadziwi swoją publiczność duchowo, emocjonalnie i fizycznie – na ten film do koncepcji Boga, Szatana, życia, śmierci i mistycyzmu.

Edward Warren

Jednym z głównych aktorów filmu „Liter”, Patrick Wilson, wybitnie poradził sobie z ich ról. Aktor urodził się w 1973 roku, absolwent Uniwersytetu w 1995 roku z dyplomem „sztuki dramatycznej”. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 2001 roku w „ślubie mojej siostry.” Oprócz roli w filmie „Zaklęcie” Patrik Uilson znany z takich filmów jak „Drużyna A”, „Astral”, „Keepers”. W tym czasie ożenił się z dwójką dzieci.

W sprawie roli w filmie „przysięgły” aktor reaguje pozytywnie. Kochał pracę z reżyserem i resztą obsady. Najtrudniejsze w roli Eda Uorrena mówił po łacinie, uznane przez aktora. Patrick nie jest człowiekiem religijnym, w życiu nigdy nie widział żadnych duchów, ale wierzy w nich. Aktor zapowiada, że „zaklęcie” jak ludzie w każdym wieku.

Roger Perron

Na temat roli ojca rodziny Perrone poradził sobie amerykański aktor Ron Livingston. Urodził się w 1968 roku w Iowa, ukończył Uniwersytet Yale, Wydział Sztuki – Ron studiował teatr i literaturę. Dzięki badaniu wzięło udział w popularnym festiwalu teatralnego.

Po przeprowadzce do Chicago, brał udział w wielu produkcjach teatralnych, grał w teatrze Goodmana. W filmie zadebiutowała w 1992 roku w komedii „Straight Talk”. Po zagrał w wielu amerykańskich filmach, m.in. „Życie Psa”, „Party People”, „Going the Distance”.

Ron zagrał w popularnym serialu „Sex and the City”, grając tam ukochanego bohatera. Rola ta umocniła pozycję Rodanu w środowisku aktora. Ron Livingston zajmował dwa razy w tym czasie ożenił się z aktorką Rozmari Deuitt.

Carolyn Perron

W filmie „zaklęcie” Lili Taylor grał matką pięciu córek, żona Rogera. Urodziła się w rodzinie wielodzietnej w 1967 roku. Po szkole, wyjechał na studia w szkole teatralnej. Po raz pierwszy pojawił się w filmie „Mystic Pizza” w 1988 roku, ale popularność aktorki znalezionego w filmach „Dogfight”, „Johnny D”, „I Shot Andy Warhol”. Wydaje się, często w serii. Jest żonaty i ma córkę.

Aktorka mówi dobrze całej załogi, biorąc pod uwagę każdy profesjonalista w branży. Lily była najtrudniejsza emocjonalne napięcie w całym procesie fotografowania. W niektórych scenach, musiała krzyczeć głośno, ze względu na to nawet studiował screaming – specjalną technikę wokalną, która używa muzyków rockowych.

Lily mówi również aktorzy, którzy grają członkowie rodziny Perrone, wzajemnie poznać lepiej, dyrektor doprowadził ich do restauracji i zostawić w spokoju. Była bardzo zaskoczona tej akcji, ale w końcu wszystko poszło dobrze – kolacja tylko pomógł zmobilizować nowo wykonaną rodzinę aktorów.

Nancy Perron

Jedna z córek, przestraszony obecnością złowrogi demon, grał Heyli Makfarland. Urodziła się w 1991 roku. W czasach dzieciństwa, brała udział w produkcjach "Titanic", "The Sound of Music", "Skrzypek na dachu". Studiowała aktorstwo w renomowanej producenta studio. Został zaangażowany w kilku programach telewizyjnych, a także pojawiła się w filmie „American Crime”.

Obecnie kariera jako aktorka Heyli Makfarland idzie w górę. Po filmie „Zaklęcie” w 2013 roku pojawił się w serialu „Chirurdzy” oraz „Synowie Anarchii”.

Andrea Perron

Aktorka, która gra córkę innej rodziny – Shenli Kasvell. Urodził się w 1991 roku na Florydzie. Teatr zakochał się jeszcze w czasach szkolnych. W ciągu 15 lat, ona w castingu jako model, studiował antropologię na Uniwersytecie w Kalifornii, ale ostatecznie przeniósł się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę jako aktorka.

Pierwszą główną rolę dziewczynki – serialu „Zoey 101” w 2008 roku. Shenli Kasvell zobaczyć, jak główny bohater może być w filmach „kara” i „Snow White. Deadly Lato ". Po „przysięgły” aktorka kontynuował karierę, ale zmienił gatunek – w ciągu roku brała udział w serialu „NCIS. New Orleans ".

Christine Perron

Aktorka Dzhoui Król urodził się w 1999 roku w Kalifornii. W swoim pierwszym filmie strzał w 7 lat pracowała również na znaki głosowe działają w popularnej kreskówki „Horton słyszy Ktosia” i „Ice Age. Era dinozaurów ". Joey jest również znana z roli w filmie „Ramona i Buzus”, gdzie wraz ze swoim idolem nastolatek zastrzelony Selena Gomez. Najlepsze filmy w karierze dziewczynki – „Oz, wielki i straszny”, „burza Biały Dom”, „Rodzinny weekend”.

Minęło kilka lat z rzędu nominowany do nagrody filmowej „młodego aktora”, w końcu dostał go w 2011 roku. Ostatnio zaczęła karierę muzyczną. Strzelanie Joey zaplanowane miesięcy wcześniej w swoich młodszych lat, ona jest popularną aktorką.

Cindy Perron

Makkenzi Kristin Foy urodził się w 2000 roku w San Diego. Modelowanie kariery zaczęła bardzo wcześnie w życiu: była wtedy około 5 lat. Współpracował ze znanymi korporacjami reklamowych. Pierwszy ukazał się w „Czarodziejki” w 2006 roku, ale w ostatecznej wersji scenie pokaz z McKenzie i nie została uwzględniona. Po aktorka wystąpiła w kilku amerykańskich serialach telewizyjnych i został zatwierdzony do roli „Zmierzchu. Saga. Przed świtem ".

Teraz kontynuuje swoją karierę aktorską. Jest aktywnie zaangażowany w dubbingu kreskówek. Po „przysięgły” i można zobaczyć w filmie „życzę” i legendarny „Interstellar”, gdzie dziewczynka grał rolę córki głównego bohatera.

kwiecień Perron

Kwiecień – najmniejsza córka Perron rodzina, grana przez aktorkę Kayla Diver. Urodzony w 2003 roku, zaczęła działając w filmach i serialach telewizyjnych w 2009 roku. W czasie kręcenia „przysięgły” miała zaledwie 5 lat. Podczas swojej krótkiej karierze aktorskiej on miał czas, by działać w kilku serialach takich jak „Masters of Sex”, „Jej Szerokość Afrodyta” oraz kilku filmów krótkometrażowych. Oprócz „przysięgły” Kyle można zobaczyć w horrorze „zgniotu” w 2016 roku.

Tworzenie filmu

Proces przygotowań do ustanowienia została uruchomiona w 2011 roku. W czerwcu stwierdzono, że film będzie kierowanie Dzheyms Van, a później firma Warner Bros potwierdził plotki. Na początku 2012 roku, rolą w filmie otrzymały już cztery z głównych bohaterów. Oryginalny tytuł obrazu to „Dossier Warren”, ale na sugestię reżysera film otrzymał nazwę znanej nam tuż przed promocją.

Aby przygotować się do roli, Vera Farmiga i Patrick Wilson udał się do Connecticut, gdzie mieszkała prawdziwe Lorreyn Uorren, rozmawiać z nią o filmie. Lili Taylor również starannie przygotowany do swojej roli podczas przeglądania „The Exorcist” w 1973 roku.

horror „Zaklęcie” Film został nakręcony przez trzy miesiące. Kiedy strzelanina uwzględniła chronologiczną kolejność wydarzeń. Został w końcu wyciąć pół godziny materiału.

Ciekawostki o filmie

 • Sam film wziął udział Lorreyn Uorren. Można zauważyć między innymi w klasie podczas wykonywania pary. Starsza kobieta w pierwszym rzędzie – to jest to.
 • Perron historii rodziny chciał nakręcić film w ponad 20 lat. Pierwszy dowiedział się o nich, kiedy Ed Warren pokazał producent filmowy Tony DeRosa-Grand nagranie rozmowy z Carolyn.
 • Film „Zaklęcie” został nakręcony przy pomocy konsultantów Lorraine i Andrzeja, bezpośrednich uczestników wydarzeń. Oba z nich powiedział, że wydarzenia w filmie, są dokładnym odzwierciedleniem prawdziwych wydarzeniach.
 • Dom Peron zbadane przez rok (1973/74 gg.).
 • Andrea Perrone stała autor trylogii poświęconej złowieszczych wydarzeń, które się z nią stało. To się nazywa "The House of Darkness House of Light." Wszystko opisane w książce znajduje odzwierciedlenie w filmie, który sam Andrea stosuje się do tego dzieła.
 • Dzheyms Van chciał przekazać nastrój horrorów lat 70-tych.
 • Ta lalka Annabelle składał szmatami zamiast porcelany, jak pokazano w filmie.
 • „Przysięgły” kompozytor pojawił się jako duch, a to jest drugi raz w filmach tego reżysera – pierwszym filmem był „Astral”.

Błędy w filmie

 • Podczas słuchania nagrania rozmowy z małżonkiem Carolyn strzałka na odtwarzaczu nie poruszają.
 • Cypress, który rośnie daleko poza Rhode Island, jest widoczny w kadrze podczas sceny ze śrubą.
 • Samochód jest biały, a następnie wycinków minivan pojawia się tylko w 1973 roku. Film opowiada wydarzenia w 1971 roku.
 • W chwili, gdy Judy schodzi po schodach, tuż nad głową, można zobaczyć detektor dymu. W 1968 roku były one dostępne, ale nie w postaci aktualnych modeli.

Zaklęcie. widzowie gości

horrory trudno zdobyć wysokie oceny krytyków – uważa się, że wszystko najgorsze już dawno zostały usunięte. Niemniej jednak, „czar” otrzymał w większości pozytywne opinie. Firma, która jest zaangażowana w badania rynku przeprowadzone badanie publiczności po opuszczeniu teatru. Średni wynik był 5-minus na skali.

Widzowie lubią „zaklęcia”. Opinie należą: film wydaje się interesujący dla ludzi, dając wrażenie, że umieścił go na równi z „Astral” i „martwa cisza”. Film to mroczne, straszne dreszcze up – który jest tylko złowrogi dom, w którym mieszka rodzina.

Należy zauważyć, że ruch oglądać obraz na dużym ekranie, z głośny dźwięk nawet gorzej. Ludzie boją się dziwnych obiektów żyjących swoje życie i duchów, którzy chcą grać z rodziną w złowrogim gry.

negatywne opinie

Niektórzy widzowie dać Średnie oceny filmu. „Można ją zobaczyć, czy nie ma nic więcej” – piszą w swoich opiniach. Ktoś rozczarowani niewielką ilość strasznych sytuacji. Istnieje również przekonanie, że prawdziwie straszne są mało – efekt uzyskuje się na skutek nagłych, niespodziewanych rzeczy, które przestraszyć na ułamek sekundy.

Na niektórych widzów film „zaklęcie” nie zdobył żadnego wrażenia w ogóle. Zwracają uwagę, że ten obraz jest bardziej podobny do komedii, a podczas oglądania coś się śmiać, ale nie ma strachu w ogóle. Niezadowoleni widzowie powinni zaoszczędzić czas i pieniądze i wybrać inny film.

„Zaklęcie” zawodzi cały film, ale w końcu, i wszystko staje się nieciekawa. Działka jest oklepane, działając – na solidnej „trzy”. Jednak, jak wentylatory i nienawidzący mieć wszystkiego.

rozbudowa

Druga część kultowego filmu „Liter” została opublikowana w 2016 roku. Opinie o nim pozytywne, sequel filmu w żaden sposób gorsze od swojego poprzednika. W środku wszystko z tych samych badaczy zjawisk paranormalnych – Edwarda i Lorreyn Uorren. Tym razem na prośbę tajnym kościoła badają historię, znaną jako „Enfildsky poltergeist”.

W północnej części Londynu samotna matka Peggy Hodgson i córką Janet to ciągła walka ze złym podmiotu. Z jakiegoś powodu, chce pozbyć się domu rodzinnego, a dla niektórych – nie jest znane. Małżonkowie starają się pomóc brytyjskiego eksperta Moris Gross, jeden z pierwszych do czynienia z dziwnym działalności w domu.

Reżyser drugiej części – jest już nam znane z ostatniego filmu Dzheyms Van. Warto zauważyć, że z powodu kręcenia „przysięgły” postanowił zrezygnować ogromną opłatę za pozowanie ósmy „Szybcy i wściekli”. Według Jamesa, wyglądał młodziej ponownie, aby ponownie opowiedzieć straszną historię. Aktorzy, którzy wzięli udział w filmie, jak znane nam od pierwszej części: jest niedoścignionym Vera Farmiga i Patrick Wilson uroczy. Ten Lorreyn Uorren reemerged konsultanta.

Podsumowując, możemy z całą pewnością powiedzieć, że „czar” – dobry horror. I lepiej nie oglądać samotnie. Straszne rzeczy, niewytłumaczalne zdarzenia, podmioty demoniczne, egzorcyzmy – wszyscy obecni w filmie „zaklęcie”. Recenzje zdjęciu widać inaczej: ktoś chwali horror, a ktoś nie był pod wrażeniem. Jakkolwiek by nie było, „czar” jest nadal jednym z najlepszych filmów w kategorii „horror”, a warto spojrzeć do każdego konesera gatunku.