133 Shares 3869 views

Mila Kunis: wysokość, waga, parametry. Biografia gwiazd

W tym artykule porozmawiamy o słynnej amerykańskiej aktorce, znanej z licznych ról w filmach i programach telewizyjnych w Hollywood. Jest inteligentna, piękna i cholernie urocza. Udało jej się przekształcić z prostą ukraińską dziewczyną w elegancki divat z filmu transatlantyckiego. Kto to jest? Oczywiście, imieniem tej pomyślnej i utalentowanej kobiety jest Mila Kunis. Wysokość, waga, parametry aktorskiej interesują wielu widzów, którzy oglądali jej grę na ekranie.

Dzieciństwo lata

Kunis Milena Markovna urodziła się w 1983 roku, 14 sierpnia w mieście Czerniowce na Ukrainie, a następnie w dalszym ciągu w ZSRR. Jej ojciec Mark był prostym inżynierem, matka Elviry była nauczycielem fizyki. Rodzina Mily wyemigrowała do Ameryki w 1991 roku i zamieszkała w Los Angeles. W pierwszej klasie dziewczyna poszła do lokalnej szkoły, a nie w języku angielskim. Aby przystosować się do nowej lokalizacji przyszła aktorka trwała prawie rok. Dzięki stałym sit-upom w telewizji uczennica zdołała opanować nieznany język i poprosiła ojca, aby zabrała ją do szkoły dla dzieci w Beverly Hills. Tam, Mila Kunis, wysokość, której masa odpowiadała wymaganiom, dostała się do oka profesjonalnego agenta – Melissy, która szybko doceniała młodego talentu i podjęła promocję. W sumie od 9 do 14 lat Mila grała w piętnastu reklamach i ogromnej ilości katalogów. Brała udział w kręceniu kilku seriali, takich jak "Cool Walker", "Siódme niebo", "Unhappy Together", "The John Larrochet Show". Grał w filmach "Gia" i "Piranhas". Rodzice otworzyli osobne konto bankowe na nazwisko córki, włożyli do niej wszystkie pieniądze zarobione przez dziewczynę i nie wydali od nich grosza. Mila Kunis, której rozwój zawodowy był zauważalny z każdą nową rolą, na zewnątrz pozostał tylko amerykańskim nastolatkiem. Wokół wydawało się, że eksperymenty aktorki z dziewczyną – tylko zabawne hobby.

Pokaz "Show of the 70's"

W wieku 14 lat postanowiła spróbować szczęścia podczas castingu nowej serii telewizyjnej "Show of the 70s". Pomimo faktu, że film musiał zaprosić aktorkę w wieku powyżej 18 lat, dziewczyna łatwo przekonała producentów, że potrzebują jej roli, Milie Kunis. Wysokość, waga i inne parametry młodej aktorki nie narzuciły ścisłej komisji, że przed nimi była dziewczyna, która wkrótce się obróciła 15 lat. Kłamstwo szybko się rozpętało, ale Kunis był już w biznesie. W parze z słynnym Ashton Kutcher, Mila grał w "Pokażcie 70 lat" osiem lat, aż do jego zamknięcia w 2006 roku. Równocześnie w 2000 roku aktorka otrzymała pracę w serialu "Family Guy" – głosem Meg Griffin. W 2002 roku dziewczyna grała pierwszą ważną rolę w thrillerze "American Psycho 2: Sto procent amerykański".

"Czarny łabędź"

Prawdziwym przełomem w jego karierze był Mila wizerunek czarnego łabędzia, znakomicie urzekł ją aktorka w filmie Darren Aronoffsky. Dyrektor zaapelował dziewczynę do roli bez próbek na polecenie jej długoletniego przyjaciela – Natalie Portman. Mila Kunis, wysokość, której masa nie osiągnęła standardów baletowych, musiała stracić dużo na wadze, aby stać się jak jej bohaterka. Trenowała z instruktorem kilka godzin dziennie siedem razy w tygodniu i siedziała w bardzo trudnej diety. Przez pięć miesięcy mila Kunis, której wysokość wynosi 164 centymetry, straciła wagę do 41 kilogramów i zupełnie przypuszczalnie wyglądała jak piękny czarny łabędź w sensacyjnym dramacie psychologicznym. Potem dziewczyna zażartowała: mówią, że w celu odzyskania poczatkowej masy potrzebowała tylko pięciu dni. Obiecała matce, że nie pozostanie chuda po wydaniu "Black Swan" na ekranach filmowych i po posłuszeństwie posłusznie oparła się na pierożkach, wypchanych rybach i chińskich potrawach. Za rolę w tej taśmie w kategorii "Najlepsza aktorka drugoplanowa" Mila została nominowana do Złotego Globu. Po tak dużym sukcesie, wybitna Natalie Portman zaczęła wskazywać, że w Hollywood miała poważnego konkurenta. Jednak Mila i Natalie mieli długą przyjaźń, której plotki nie przeszkodziły.

Role w komedii

Pierwszy komercyjny sukces przyniósł aktorka w 2008 r., A także rolę w komedii romantycznej "In the Flight" w reżyserii Judda Apatowa. Krytycy wskazują, że Mila posiada specjalną zdolność "wypełniania" swoją jasną obecnością całego ekranu. Widząc tę garbowaną uśmiechniętą dziewczynę w filmie, trudno oprzeć się podziwu. Jest wrażenie, że Mila Kunis – bez makijażu, tak naturalnie i adorownie, że wygląda w ramce. Film "In Flight" został dobrze przyjęty przez krytyków i widzów i zgromadził około 100 milionów dolarów w kasie. W 2011 r. Aktorka grała obok popularnego Justin Timberlake w komedii Sex for Friendship. Mila Kunis, której wysokość, której ciężar pozwalał jej spojrzeć na elegancką i plastyczną sławną piosenkarkę, jest bardzo organiczna, znowu udekorowała swoją obecność filmem. Krytycy zauważyli specjalną "chemię" pomiędzy Milą i Justinem. Obraz w budżecie 35 milionów dolarów opłaci się w całości – przyniósł do założycieli 150 milionów. W 2012 roku Kunis brała udział w równie udanej komedii z elementami fantasy – "Trzeci ekstra". Razem z Markiem Wahlbergiem, bohaterem, który nie potrafił dorastać i był przyjaciółmi z misiem, ukazały się w miłości. Dochody z tego filmu w kasie wyniosły ponad 450 milionów dolarów.

Życie osobiste

Mila Kunis, biografia, wzrost, którego ciężar wzbudza licznych wielbicieli jej talentu, w 2002 roku zaczął się spotykać z Macaulay Culkin. Ta powieść trwała osiem lat. Młodzi ludzie spędzili dużo czasu w domu, czytając książki, grając w gry komputerowe. Jednak w 2010 roku, po wydaniu Black Swan, życie Mily zmieniło się nieodwołalnie. Przechwytywana przez wir popularności, nie mogła już prowadzić kryjówki. Para zerwała się. Oficjalnie młodzi ludzie pozostali przyjaciółmi, ale po przerwie z aktorką Culkin wpadła w depresję. Od 2012 roku Kunis jest małżeństwem cywilnym z Ashton Kutcher. W marcu 2014 r. Pojawiły się informacje, że Mila spodziewała się dziecka z jej kochanki.

Problemy zdrowotne

Ciekawe, że Kunis cierpiała na przewlekłą iritis od dzieciństwa. Ze względu na chorobę, dziewczyna prawie oślepiona jednym okiem. Rozwinęła się heterochromia – jedno oko jest mila brązowe, drugie zielone. W 2010 roku aktorka dokonała udanej operacji, po czym jej wizja powróciła do normy.