875 Shares 4977 views

Pachnący serce z ziaren kawy

W naszych niespokojnych czasach, pełnych stresu i stałych miejsc pracy obejmujące wszystkie ręce na pracę i ruchliwego życia społecznego, to trudne zadanie i czas snu obudzić zdrowy, świeży i radosny, z uśmiechem przyjmować każdego dnia. Tabor, a następnie popchnął nam nieznanych aktorów, którzy – oh, horror! – iść do pracy lub szkoły w świetnym humorze, pełen energii, a zatem wydaje się nam przybyszów. Na szczęście, dzięki jeden pasterz odkrył niewytłumaczalny kozy odwaga po spożyli liści nieznanych roślin, pojawił się produkt, bez którego mieszkańcy miast dzisiaj nie są dobre i energiczne rano.

Kult kawy jest całkiem właściwe i pod hałaśliwym mieście, gdy aromat kawy pcha nas do przyjaznej rozmowy, w małej górskiej miejscowości, gdzie wydaje się być w szczególny i pyszne dymu. Korzyści i zagrożenia związane z produktem mówi się dużo, a mimo to pozostaje istotne. Piękne kobiety reklamują napojowi w ziaren kawy tylko przyjemność zanurzyć dłonie. Worek z ziaren potrzebnych do chwycić perfumerii łatwego dostrzegania nowych zapachów, a wy zachorował z obfitości smaków; będzie odświeżyć niewielką przestrzeń podobnego przedziału pasażerskiego; Ziarna kawy dać świeży oddech. Z nich może zrobić i aplikacje z obrazkami, które po prostu odświeżyć wnętrze. Zresztą szwaczka aktywnie wykorzystać ten materiał w swoich artefaktów, zamieniając zwykłe rzeczy w dzieła sztuki. Tak, niech zapoznają: Rzemiosło z ziaren kawy.

Serce inwestować w kawie

Zwrot ten jest odpowiedni nie tylko podczas gotowania aromatyzowane napoje. Gdy ziarna mogą być wykorzystywane do tworzenia ładnych rzeczy. W przypadku innych znaczących – miłośnika kawy, a następnie na Walentynki , stworzyć kartkę z życzeniami dla niej, układanie sercu ziaren kawy na grubym papierze (brązowy dobrze wygląda w połączeniu z różowym lub niebieskim) i zabezpieczyć go za pomocą kleju. Napisz kilka słów o swojej wspólnej miłości boskiego napoju. Można zrobić i serce tekstylny z ziaren kawy, mówiąc po prostu – pad. Takie klocki są dostępne z ziół lub olejków eterycznych, ale umysł pomoże ożywić saszetki. Ziarna otdekoriruyte prostą ramkę. Wygląda świetnie i zdjęcia opublikowane kawy. Interesujące jest to, aby wyglądać jak świece, wklejonych ten produkt. Masa opcji – na każdy gust i poziom zatrudnienia. Ale w sercu drzewa z ziaren kawy (przedstawiony w artykule zdjęcie) dawno temu zyskał popularność wśród tych, którzy chcą stworzyć komfort w domu. Nauczmy się jak zrobić tego wspaniałego rzemiosła.

Jak zrobić drzewo, serce z ziaren kawy? Pierwszy etap

Aby rozpocząć, należy zdecydować, jaki rodzaj drewna chcesz: może romantyczny stożkowy Choinka lub cokolwiek kulisty, a także – w kształcie serca? Jeśli ta ostatnia opcja przemawia do ciebie najbardziej, wybierz podstawę. może to być po prostu wycinane z pianki (dobre piasek formy). Jeśli masz coś, co jest korzystne dla próbki roli okleyte ten papier i stworzyć papier-mache, wystarczająco silne – ze względu na samoprzylepnej podstawy może raspolztis. Może jest niepotrzebna ramka w kształcie serca, idealny na wydrążony w środku drzewa? To wszystko zależy od pomysłu. Przygotować (odtłuszczenie lub owijać tkaniny, takie jak płótno) powierzchni. Byłoby najlepiej pistolet klej. Nanieść klej i umieścić na jego ziarna. Przedmiot obrabiany może zanurzyć się w kleju, a następnie – w ziarnie tak, że są one dobrze przyklejone do niego. Serce z ziaren kawy gotowy – poczekać aż wyschnie i pokryć lakierem trwałości. Jeśli chcemy poczuć smak jest silniejszy, więc opuścić koronę – czasami po prostu wklejone ziarna.

Drugi etap robótek

Pobespokoytes zaliczkę w bagażniku naszego drzewa. Może być whimsically wygięte lub proste. Tam naprawdę mogą być użyteczne węzłów. Popularnym rozwiązaniem jest nawinięta z gałązką z grubej nici. Lub dostosować materiały, które są idealne dla Ciebie. I pianki i tworzyw sztucznych – wszystko w porządku. Włóż serce ziaren kawy na klej i dołączyć do bagażnika. Przygotowanie i pot – zwykły kwiat, mały rozmiar. Można posadzić drzewo i mały trawnik trawy lub wlać kamieni ozdobnych.

Gdzie stosować wyroby z kawy?

Drzewo-serce będzie dobry prezent. Zrobić sobie mały ogródek z tych „rośliny” o różnych kształtach. Umieścić garnek na półce lub biurku. Jeśli jesteś fanem wszelkiego rodzaju visyulek, a następnie odebrać nici często: szorstki lub wykonane z kryształu. Następnie powiesić serca (lub dowolną inną formę – gwiazdy, małe zwierzęta, kulki, kostki – najważniejsze, że zostały one połączone) kawy w różnych rozmiarach na bazie lub zamontować je, na przykład, tak by wisiała z baru.

partia kawy

Jeśli znalazłeś inspirację, a następnie zebrać te same wentylatory kawy jak ty i zorganizować imprezę. Przygotuj kilka rodzajów napojów serwowanych orientalne słodycze, czekolada. Uwaga! Nie daj się ponieść przy drinku, pomyśl o swoim sercu! Można przeprowadzić klasy mistrzowskiej na stworzenie serca kawy, lub po prostu podarować goście są akcesoria do domu.

Niech drzewa kawowe przyniesie Ci radość przez cały rok!