453 Shares 8174 views

Jak gotować Skuteczna maska do włosów suchych w domu?

Dostępność suche włosy zawsze było ważną kwestią. Starając się piękną stylistykę, często uciekają się do pomocy różnych odżywek i lakierów, które są szkodliwe dla włosów powietrza. Ich psuje suche i zimne powietrze zima, kapelusze, a nawet suszarki do włosów. Poprawić zdrowie włosów jest nie tylko możliwe, za pomocą ścinania. Chcę wam powiedzieć, jaki rodzaj maski do włosów suchych w domu, można gotować. Zacznijmy masek olejowych, które są bardzo skuteczne. Powinny one być stosowane, co najmniej raz w tygodniu. Więc zapoznać się z maską oleju receptury w oparciu o cztery łyżeczki oleju rycynowego. Wymieszać je z octem w wysokości łyżeczką, a potem do tego samego typu w kurzego jaja, a następnie upewnij się, aby dodać trochę gliceryny. Płaszcz włosy, przykryć workiem plastikowym i owinąć ręcznikiem. Chodzić tak przez czterdzieści minut. Następnie dokładnie spłukać włosy.


Przygotować maskę do włosów suchych w domu, przy użyciu oliwy z oliwek. Wymieszać łyżkę niego z żółtkiem i brandy, a także miodu i bezbarwnej henny – wszystko na łyżeczce. Pół godziny chodzić z maską na włosy, a następnie spłukać go.

Jest to bardzo przydatne, aby maskę oleju rokitnika. Aby to zrobić, wymieszać z krem odżywczy w stosunku 1: 9. Rub maskę do głowy, owinąć włosy, aby utrzymać je w cieple. Trzymając czternastej maskę, a następnie pozbyć się go z szamponem.

Jest to bardzo przydatne, aby maskę jajko na suche włosy w domu. Chronią włosy przed uszkodzeniami i suchości. Do przygotowania podstawowego maski, dodać żółtka i trzydzieści gramów koniaku. Więc rozgrzać skórę głowy i zwiększyć penetrację nim składników odżywczych, które są w żółtku.

Aby przygotować maskę na podstawie dwóch żółtek i oleju rycynowego, dodać łyżeczkę nalewki z nagietka polstolovoy. Zastosuj maskę na głowie, a następnie okryć włosy i utrzymać w tym stanie przez czterdzieści minut. Następnie spłukać głowę ziołowy szampon, bardzo odpowiedni szampon z dodatkiem aloesu. Można użyć maski na bazie żółtka z miodem. Aby to zrobić, jedno żółtko wymieszać z pomocą łyżeczki pysznego miodu. Nie będzie źle, aby dodać maskę ząbek czosnku. Mieszaninę nakłada się na skórę głowy, włosy owija ręcznika, w tym stanie, powinny być przechowywane w ciągu godziny, po czym przemywa się.

Bardzo skuteczna maska do włosów suchych w domu, przygotowane z roślin. Aby zrobić maskę z borówki, należy zmielić w blenderze trzystu gramów tych owoców jagodowych, wlać 200 g tylko wrzącej wody i ostudzić. Następnie maskę nakłada się na skórę głowy i włosy. Pół godziny później można ją zmyć.

W celu wytworzenia maski ziołowe zmieszać równe części rumianku, banana i pokrzywy, wypełnić je jeden i pół filiżanki wrzącej wody. Po zakończeniu infuzji ochłodzeniu szczepu i dodawać do ciekłego miękiszu żytni. Niech parzyć przez pół godziny maska, a następnie pocierać ją w skórę głowy i włosy. Trasa godzinę z głową owinięty w górę, a następnie spłukać. Więc nie tylko pozbyć się suchość włosów, ale także poprawić ich wzrost, staną się błyszczące.

Jeśli masz suche włosy, maski muszą pomóc, aby były piękne i błyszczące. Postępuj zgodnie ze wskazówkami danych sprawiają, że tarcie, co najmniej raz w tygodniu, a wkrótce Twoje włosy staną się zdrowe. Przeczesać włosy z grzebieniem, więc nie złamie. Właściciele posechennyh, suchawy włosów może być wskazane, aby ograniczyć korzystanie z bandażami i twardych gum. Pamiętaj, że najlepsza maska do włosów w domu okazują się o wiele lepiej. Po tym wszystkim, tak po prostu przyjść wszystkich witamin, składników odżywczych, które zamieni włosy w najbardziej piękne i zdrowe.