333 Shares 7952 views

Malysheva Dieta: organizm do regeneracji menu!

Malysheva dieta – menu życie!

Diety są różne. Niektóre składają się tylko z różnego rodzaju zakazów – nie można mieć to, to nie, i tak dalej, i są diety, które są nie tylko ograniczone zasady jadalne jedzenie jak reprezentowanie schematu żywienia. Są one określone podstawowe wymagania Dzięki temu, że można łatwo i nadużycia są: – w celu uzyskania skutecznych wyników;

– poprawę własnego ciała.

Malysheva menu potrawy, która została oparta wyłącznie na pokarmów niskokalorycznych o minimalnej zawartości tłuszczu i soli, zarówno roślinnych i zwierzęcych, jest jednym z tych technik. To dobrze napisany przez wysoko wykwalifikowanego lekarza i profesora Elenoy Vasilevnoy Malyshevoy diety dla skutecznego odchudzania i medycznych.

Zdrowe i prawidłowe odżywianie z malyshevoy zaprojektowanym od dłuższego czasu – dwa albo trzy miesiące kurs. Jednak zaletą tej diety skutecznie zamyka brak czasu – efekt utrzymuje się przez około dwa lata! Ponadto, jak już powiedzieliśmy, jest ciężki ładunek na ciele, nie ma radykalnych środków, w szczególności jego wyniszczające. Cała procedura, w przeciwieństwie do tego, koncentruje się na skutecznym odzyskiwaniu swojego ciała! Dieta Malysheva, który jest rozwijany przez samego menu Natalia Grigorieva – wiodący dietetyk Moskwie – na podstawie spożycia żywności, w której całkowita zawartość kalorii z nie więcej niż tysiąc dwieście kalorii dziennie! Więc, co proponujemy najbardziej autorytatywny lekarza naszego kraju? Rozważmy szczegóły.

Malysheva potrawy. Zdrowie Menu

Śniadanie o 8 rano

Kasza na śniadanie, wypełnione przegotowanej wody (temperatura – dziewięćdziesiąt stopni Celsjusza). Najpierw zagotować wodę do stu stopni, a następnie poczekać, aż ostygnie do 90. Let The Brew owsianka dziesięć lub piętnaście minut, a następnie przystąpić do spożycia.

Śniadanie o 11 rano

Jak powinno być w brunchu powinny jeść owoce. Jednym z inteligentnym połączeniu – dwa słodkie jabłko i mandarynka dwa kwaśny (lub dwa inne kwaśne i słodkie owoce). Najważniejszą rzeczą – jest to połączenie słodko-kwaśny.

Obiad w 13 godziny

Dieta z Elena Malysheva zapewnia nacisk na białka żywności na lunch. Może to być:

  • mięso, ryby lub białka sojowego;
  • laktobelki (produkty mleczne, jaja gotowane).

Nie jest konieczne, aby usmażyć mięso lub rybę. Zamiast gotować lub dusić!

16 godziny popołudniowe

Od piętnastu do osiemnastu godzin jest wyjątkowy dla naszego układu pokarmowego. Faktem jest, że w tym czasie zaczął przygotowania do reszty, to nie może załadować nadmiar żywności. Dlatego należy stosować procedurę powtórzono pięć godzin. Tj powielać to, co jedli dokładnie pięć minut temu na późny obiad. Innymi słowy, w tym okresie trzeba jeść owoce, ale nie należy zapominać o schemacie „dwa plus dwa kwaśny słodki”!

Menu do 19 godzin

W tym czasie jeść sałatki warzywne, gotowane warzywa, w połączeniu z ziół lub owoców i orzechów. Tankowania ich laktonapitkami kwaśny (niskotłuszczowy kwaśna śmietanka, jogurt, kefir, jogurt).