246 Shares 8978 views

Jak przetrwać poświęcenie dla studentów

Stara szkoła, przekroczeniu progu upadku instytucji do specjalnego braterstwa. Ale wejście jest otwarte tylko dla tych, którzy honorowo trwałe poświęcenie dla studentów. Co to jest? W jaki sposób? Kto prowadzi go i jak przygotować się do nadchodzącego wydarzenia?


Naiwne pierwszaków często uważają, że wydajność rektora i dziekana, który wypowiedział słowa: „No, i zaakceptowane przez naszego wielkiego szczęśliwej rodziny”, czy coś w tym stylu – i to jest poświęcenie dla studentów. Nieważne, jak prawdziwe! Głównym „Dedicated” przygotowuje licencjackich z wynalazku i nie bez podkovyrok. Że istnieją co najmniej fałszywe znaki na drzwiach, zmuszając nowych studentów prowadzony przez korytarze tu i tam lub przejść z budynku do budynku w poszukiwaniu swojej publiczności.

Czego można się spodziewać?

scenariusz inicjacja zazwyczaj zawiera koncert, konkurs programu i dyskoteka. Konkursy są głównym elementem programu dnia.

przepływ los

Jest coś takiego wróżenia. Od początkujących tłum wybrać jeden chłopiec i jedna dziewczynka. Kobieta umieścić na jednym z trzech foteli, umieszczone na pozostałej książką i szklanką piwa, które jest obsadzone w ramach jednolitego cap. Facet z zawiązanymi oczami, zrelaksować się przy aplauzie publiczności i wysłał do określenia losu przepływu. Dobre towarzysze sugerują, gdzie iść do bohatera, wszystko wskazuje na innym kierunku. Krzesła zmienić ich położenie. W pokoju panuje bałagan. W rezultacie, młody student musi jeszcze znaleźć jeden z krzesłami. Jeśli jest to krzesło z książką – oznacza to, że nowi studenci pierwszego roku będą uczyć się ciężko, bez względu na to, co rozprasza. Piwo przedstawia burzliwe życie studenckie, pełne rozrywki i podpowiedzi kubek czapka z wyników tej rozrywce. Dziewczyna – aktywnego życia osobistego, który jest również odwrócenie uwagi od nauki. Gdy rytuał dziać, jak ołów może działać jako student, i umieścić na krześle Człowiek z Swaddled lalka w ramionach, symbolicznego znaczenia „Nie chcę się uczyć i chce się żenić”.

nauka granitu

Konkurs ten ma głębokie znaczenie symboliczne, a jej przejście – nie bardzo przyjemna sprawa. Ale ile zabawy będzie doświadczenie, patrząc na tych, którzy są jeszcze przed nami. Co to jest „wszystko”? Inicjacja następuje w pierwszych latach po zwycięstwie nad orzechy włoskie (na przykład), które muszą żuć zęby bez użycia dodatkowych urządzeń. A jako bonus troskliwy licencjackich oferują szklankę solą i pieprzem herbaty lub herbatników, obficie posypane musztardy. Kto będzie jeść, pić i plucie nie będzie?

kolorowe zabawy

Kilka seniorów wypełnić pistolety wodne lub zwykłej plastikowej butelki z nieszczelne pokrywki malować i polowanie dla pierwszaków w celu maksymalizacji ich plusk. Farba może być albo czarny (ciemność w ich głowach, co przyspieszy „doktryny” light) i biały (kolor nezamutnennogo i nieskazitelny umysł), a także inne kolory, które są mniej lub bardziej logiczne rozumowanie.

Co robić?

Głównym problemem wczorajszej „maturą” jest rozwiązaniem na pytanie: „Jak przetrwać poświęcenie dla studentów?”. Kilka odpowiedzi.

1. Zbierz jak najwięcej informacji: spojrzeć na tym temacie forach młodzieżowych, zapytać znajomych seniorów lub nauczycieli, słuchać rozmów tych, którzy przeszli przez „Dedicated” rok temu. Z pewnością omówić ten temat w korytarzach, pokazać całą swoją uwagę i przydatne informacje znajdziesz.

2. Ubieraj się tak, że nie jest to szkoda wyrzucić ubrania. Cóż, nawet jeśli szef wodzie wyląduje bombę, a jeśli rzucić deszcz farby? Zostaw drogich telefonów domowych i tabletek, włóż okulary łatwiejsze.

3. związany z wydarzeniami jak rozrywkę. Nie obrażaj się, i liczyć obrażenia, w końcu nikt nie chce ci zaszkodzić, każdy chce się tylko bawić i bawić Sandwiched przyzwyczajony pierwszaków. Badania, w tym poświęcenie dla uczniów – to zawsze sprawdzić charakter, a jego kontynuacją, czy będziesz miał wielu przyjaciół, lub odwrotnie, będzie można uniknąć większości kolegów. Pamiętaj – odpowiednia reakcja na żarty i dowcipy – szansa na sprawdzenie się w dobrym świetle.

4. Rzadko poświęcenie dla studentów przeszły bez spożycia alkoholu. Jeśli nie pić, to z pewnością odróżnić go wśród ogółu populacji studentów, a wielu będzie chciało sprawdzić położenie twierdzy. Tak więc, jeśli mamy odpowiedzieć na ofertę „fal” niepowodzenia, a następnie argumentować swoje stanowisko i nie sprawdzić, a nie szukać „Lomax”, który po prostu wypełnia swoją wartość. Z takimi ludźmi to nikt nie chce się komunikować, ale z pewności siebie, którzy wiedzą, jak bronić własnego zdania, wiele osób chce być przyjaciółmi.

5. Mota w głowach, pamiętam wszystko, co dzieje się podczas „poświęcić”, bo za kilka lat trzeba zrobić to samo w odniesieniu do nowych podmiotów.