106 Shares 9531 views

Największy diabelski młyn na świecie, czy zbudowany w Moskwie?

Dziś największy diabelski młyn na świecie pracuje w Singapurze. Jego konstrukcja i budowa opierała Japończyków, to nic dziwnego, że otrzymała nie tylko najwyższy, ale także niezawodność z nim nie nowoczesny atrakcją nie może twierdzić. Zwiedzający mają możliwość pozostania z jego 28 kabin dla 28 osób każda. Największy diabelski młyn na świecie, można podziwiać widoki Singapuru, niektóre części Indonezji i Malezji, z wysokości 163 metrów.

Zanim rozpoczęły się prace „Lewitujący Singapore” (nazywa się to przyciąganie), wiodący wysokość diabelski młyn w Londynie. Zwiedzający mogą obserwować stolicy Wielkiej Brytanii w swojej kabinie na wysokości 134 metrów nad ziemią. Dziś drugi numer w rankingu „Największy diabelski młyn na świecie” – budka wykonana z metalu i szkła, za którym otwiera się piękny widok na najstarszą i zarazem ultra-nowoczesnego miasta.

Taki cud techniki i postępu naukowego, oprócz tego, że nawet bardziej imponujące wysokości, od kilku lat planuje się zbudować w stolicy Rosji. Jednym z najbardziej obiecujących projektów jest uważany za 220-metrowy diabelski młyn, który jest obliczany na budowę lub VVC lub w Gorky Park, lub w Vernadsky Prospekt. Takie ambitne plany pojawiły się od władz lokalnych w 2002 roku, ale projekt pozostał na papierze.

Wkrótce Diabelski Moskwa jest największym na świecie, nie jest jeszcze jasne. Jednak kroki w kierunku realizacji tych planów zostały już dokonane poważne. Na przykład, projekt zatwierdzony przez przyciągania dzisiaj. Jest opracowany przez amerykańską firmę architektoniczną, w tym znanych prac jest w Londynie Park River Park i Shanghai wieżowiec 632 metrów wysokości.

Oczekuje się, że największy diabelski młyn na świecie, które mogą być budowane w Moskwie, będzie miał niestandardowy wygląd. Po pierwsze, projekt nie przewiduje klasyczne szprychy łączące kabiny do osi koła. będą poruszać się po szynach. Po drugie, szczególną uwagę na koło Moskwa Ferris przyciągnie iglicą 320 metrów wysoki, który zostanie zbudowany blisko niego. A u podnóża atrakcją będzie znajdować się na innym kole, jednak już w położeniu poziomym na ziemi, gdzie obwód domu wiele restauracji, sklepów, kin i nawet wałkiem non-stop. Wewnątrz tego pierścienia, zgodnie z projektem, będzie działać fontanny, sekretarza, ogrody zakwitną pod spodem. Oczywiście, budowa takiej skali powinny mieć oddzielny parking, który zostanie wybudowany w bliskim sąsiedztwie kompleksu rozrywkowego. Jego pojemność 2,5 tysiąca samochodów.

Ale jednocześnie jest to wszystko to tylko plany, a „Moskwa rodzaju” (nazwa robocza przyciągania) istnieje tylko na papierze iw formie elektronicznej. Już istnieją firmy, które chcą zainwestować pieniądze w tym wielkim budynku, ale odpowiednie zawody nie zostały jeszcze przeprowadzone. W mieście rosyjskim gdzie największy diabelski młyn jest obecnie eksploatowane, to jest nadal uważane Sochi. Jego wysokość wynosi nieco ponad 80 metrów. Jednocześnie może jeździć 140 osób.