84 Shares 3350 views

Niezawodne i piękne lampy uliczne dla ogrodu

Wieczorny spacer w pięknym ogrodzie – nie jest czysty romans? Zakątki, mały staw, ława pod jabłonią i kiwać się do niego – aby odpocząć, poczuć spokój i relaks. Ale szybko nadchodzących ciemności przywołuje myśli o wieczności i możliwych siniaki i otarcia, które mogą łatwo zarobić wędrujących w ciemności. Do swojego szczęścia od fuzji z natury nie jest przysłonięte przez takie drobiazgi, zainstalować oświetlenie uliczne. Zeznawać w większości czasu zostaną LED model oszczędzania energii.


Dlaczego oni? Pomimo dość przyzwoitej cenie, urządzenie charakteryzuje się zwiększoną żywotnością. Nie musisz się martwić, że cute „świetliki” oko palą się szybko, albo tracą odwołania złamie od przypadkowego uderzenia. Zaoszczędzisz na służbie, a energooszczędna technologia minimalizuje zatem koszty energii elektrycznej stanowią nie będzie prowadzić do zawału serca.

Przy wyborze oświetlenia, pamiętaj – oświetlenie uliczne w ogrodzie czeka na naprawdę ekstremalnych warunkach eksploatacji. W związku z tym, producent musi zapewnić niezawodną ochronę przed deszczem, urządzeń wiatrowych, ciepła lub zimna.

Te same czynniki związane są wymogi bezpieczeństwa. Szok jest niedopuszczalne, nawet jeśli w ogrodzie kolana stojącej wody po silnym letnim prysznicem. Firmy z imienia i reputacji gwarantują, że ich produkty nie będą powodować oparzenia lub pożar, ponieważ elementy grzewcze nie są ogrzewane do wykładników krytycznych.

Wszystkie niezbędne informacje są zawarte w certyfikacie urządzenia. Są one wyposażone we wszystkie produktów austriackiej firmy Globo. światła uliczne są dostępne w różnych krajach. Konsumenci od dawna doceniane nie tylko wygląd instrumentu, ale także ich niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Prace zespołu Globo czołowych specjalistów technicznych i utalentowanych projektantów.

Jeśli mówimy o projektowaniu, decyzje wpływają na różnorodność stylów. Można wybrać tradycyjną lampę na słupie ulicznej. Jednakże słowo „tradycyjny” absolutnie nie pomniejsza godności takich modeli. Niewiele może się oprzeć urokowi kutego żelaza lampy , antyczny, powrót do wspaniałej bajki. Fani wszystkim ultra docenić zwięzły, uderzając ze swoich urządzeń oryginalność w stylu high-tech. Lampy uliczne dać świecące ważki, pszczoły, ryby w godzinach popołudniowych, a nawet zamienić ogród w domu wróżek.

Przy projektowaniu oświetlenia na podmiejskim miejscu, pomyśl o tym, gdzie jest to konieczne w pierwszej kolejności. Być może będzie to kilka jasne światła na werandzie lub w pobliżu altanki. Byłoby miło do wyznaczenia ścieżek reflektorów. Wszystko zależy od ogrodu i jego układ. Nie należy wybierać zbyt potężne oświetlenie ulic. Aby dać więcej odpowiednich urządzeń emitujących spokój, nie oślepiające światło oczy.

Nie jest tak ważne, że będzie – latarnie w stylu chińskim, europejskie klasyczne, gnomy ogrodowe z lampy – oświetlenie będzie przekształcić swój ogród. I będziecie rozkoszować oddawać się spokojnie wieczorne spacery przez migotanie kolorowych świateł szlaków.