510 Shares 2862 views

Biografia Ludmiła Putina: portret byłą żoną prezydenta Rosji

Szczególną rolę w strukturze politycznej społeczeństwa państwowego przypisuje do ludzi bliskich prezydentowi. W szczególności, pierwsza dama. W Rosji został niedawno Putina Ludmiła Aleksandrowna. Biografia tej pięknej kobiety ma więcej niż pięć lat z powodzeniem nosi ten tytuł. Jednak nie wszystko jest tak proste w rosyjskim „królestwa”: wczoraj pierwsza dama kraju jest już dodane do tytułu przedrostek „ex”. Putins żona rozwiodła. Jak stwierdził słynnej pary, Ludmiła Aleksandrowna zmęczona byciem w centrum uwagi i chciał spokoju i prywatności.


Co samo w sobie stwarza dzieciństwo

Zanim po raz pierwszy do stawienia się przed Rosjanami jako żona prezydenta, ona Przeszliśmy długą drogę, z czego połowa – razem z mężem.

Biografia Ludmiła Putina (przed ślubem Shkrebneva) jest zakorzenione w dniu 2 stycznia 1958 roku. Było to w roku kryzysu Tajwan, wspaniałej dziewczyny urodzone w Kaliningradzie. rodzice Lyudmila byli zwykli pracownicy. Mama całe życie pracował jako kasjer. Papież był także członkiem zespołu kaliningradzkim fabryce mechaniczno-remontowej.

Szkolnictwo średnie dziewczęta otrzymują w bardzo słynnej szkoły: jego ściany opublikował Olega Gazmanova i Lada Dance. W tym samym biurku z nią, przy okazji, usiadłem najmłodsza siostra Ludmiła – Olga. Szkoła Biografia Ludmiła Putina jest pełne jasnych wydarzeń. Szkoła student, fabryka, przyjazna i wesoła dziewczyna była zawsze w centrum uwagi. Ona z powodzeniem uczestniczył w życiu społecznym i artystycznym instytucji. Entuzjastycznie grać w produkcjach teatralnych, koncertów i gorliwie pracował na różnych imprezach. Przyjaciele i znajomi Ludmiła czuł, że będzie ona osiągnąć wielki sukces na scenie: Dziewczyna marzyła o zostaniu aktorką.

Kroki w dorosłość

Jednak zaprzeczając ich aspiracji, młoda dziewczyna przyszła do Politechniki kaliningradzkim. Jeżeli, po przeanalizowaniu przez dwa lata i nie znaleźć swoje powołanie, wyjechał z własnej inicjatywy.

Historia zatrudnienia Ludmiła Putina ma kilka zawodów. Pracowała jako listonosz, pielęgniarka w szpitalu, a nawet tokarz w fabryce. Po krótkim czasie ona nawet wyreżyserował dramat klub w Domu Pionierów. Pierwszy fatalny punktem zwrotnym w jej życiu przyszedł na koncert Arkadiya Raykina, która odbyła się w Leningradzie Domu odpoczynku. To był 1981. Wtedy Ludmila pierwszy spotkała swojego przyszłego męża.

Żoną przyszłego prezydenta

Aby być blisko ukochanej (Vladimir Vladimirovich gdy studiował w Leningradzie), powiedziała do widzenia do snu teatru. Postanawia zatrzymać się w północnej stolicy, i iść na studia na wydziale filologicznym. W 1983 roku para wiązania węzła.

Po pewnym czasie biografia Ludmiła Putina uruchamia nową stronę o nazwie „Niemcy”. Do męża bohaterki zostaje wysłany w podróż służbową do trzech lat. Para wróciła do ojczyzny w 1990 r. Jednocześnie, Ludmiła został nauczycielem języków obcych w Leningrad State University.

W 1993 roku, życie kobiety zmieniła się dramatycznie: po poważnym wypadku samochodowym, odwróciła jej uwagę na Boga. Warto zauważyć, że wysokie pozycje, które kiedykolwiek i posiada teraz w posiadaniu byłego męża Ludmiła, nigdy nie były sposobem dla kobiety , aby pokazać publicznie. Pierwsza dama była zawsze osoba absolutnie niepubliczne i może łatwo poruszać się po ulicach bez strachu przed rozpoznawane.

W 2013 roku nie było szoku wszystkie zdarzenia – rozwód pary prezydenckiej. Teraz, w statusie kobiet dodano przedrostek „ex”. Tym faktem bardzo cicho Ludmiła Putin odnosi. Biografia, rodzina i życie osobiste pozostały prywatne. Brak jakichkolwiek pułapek szybko zapukał interesu publicznego w tym wydarzeniu. Mimo wielkiej polityki, należy stwierdzić, para prezydencka rozwód – to jest bardzo nietypowe.

życie osobiste

W trakcie trwania małżeństwa (prawie 30 lat), para miała dwie piękne córki – Katarzynę i Maria. Pierwszy urodził się w Leningradzie w 1985 roku. Po drugie – w Dreźnie. Dziewczyny nazwany po babć. Oba są płynnie po niemiecku. Przez długi czas żyć w oderwaniu od swoich rodziców.