606 Shares 5060 views

Gotowanie Delicious pasta z mięsa mielonego w multivarka

Pasta – znajomy jedzenie na naszym stole. Mogą gotować i służyć jako przystawka i może być przedstawiony jako samodzielne danie. W tym artykule omówię jak gotować makaron z mięsem mielonym w multivarka. Jedzenie jest zaskakująco atrakcyjne i smaczne.

Makaron z mięsem. Przepis ze zdjęciem

Składniki na osiem porcji: 300 g makaronu dwa marchew, 350 g mielonej wołowiny, cebuli, pomidorów onu, 100 g sera, 50 g oleju słonecznikowego, sól.

przygotowanie

Umyć, oczyścić, a następnie posiekać wszystkie warzywa. W pomidorach, zdjąć skórkę. Farsz umieścić w Multivarki miski i wybierając „Putting out” tryb, to trzydzieści minut. Powinno być okresowo wymieszać łopatki. W tym czasie ugotować makaron w wodzie. Miska Multivarki umieścić przygotowane owoce, olej słonecznikowy, sól. Wszystko wymieszać i dodać do makaronu. W „hartowanie” reżim nadal gotować potrawę przez następne pół godziny. Po sygnał Multivarki vsypte sera. Dziesięć minut włączyć „ogrzać”. W tym czasie ser się rozpuści. Bon appetit!

Gotowania makaronu z mięsa mielonego w multivarka nautically

Potrzebne składniki: cebula, 350 g mięsa mielonego, olejów roślinnych, 700 ml wody, soli, 250 g makaronu.

przygotowanie

Nadzienie mieszankę drobno pociętych cebuli i umieścić w zagłębieniu przyrządu. Dodać masło i smażyć mięso, korzystając z trybu „pieczenia”. Czas gotowania – 30 minut. Po sygnale umieścić w pojemniku z makaronu i mięsa suchej soli. Wlać odpowiednią ilość ciepłej wody. Makaron z mięsem mielonym w multivarka przy użyciu trybu „pieczenia” będzie gotowy po 10 minutach. Posypać je z zieleni i służyć. Bon appetit!

Gotowania makaronu z mięsem, w multivarka

Niezbędne składniki: cebula, 100 g sera, marchwi, szklanka mleka, 60 g śmietany i dwie łyżki koncentratu pomidorowego, sól. Także się 300 g makaronu (muszle) i 300 g mięsa mielonego.

przygotowanie

Obrać cebule, opłukać go, a następnie posiekać. Marchew zetrzeć. Korzystanie z „pieczenia” fry warzyw i wołowiny, dodać określoną ilość pasty pomidorowej, piętnaście minut. Nie zapomnij, aby upuścić trochę oleju słonecznikowego. Gdy nadzienie jest gotowe, wypełnić go muszli. Makarony nadziewane, miejsce w misce urządzenia. Przygotować sos. Wymieszać śmietanę, mleko i ser tarty. Wlać sos nadziewane muszle. Ustaw tryb „pieczenia”. Makaron z mięsem mielonym w multivarka będzie gotowy w ciągu godziny. Jeśli okażą się one szorstkie, dodać trochę mleka i włączyć urządzenie przez kolejne dwadzieścia minut. Bon appetit!

zapiekanka

Potrzebne składniki: 300 g makaronu, pomidor 1, 400 g mielonego cebuli, szklanka wody, sól, 70 g kremu jest niska, dwie łyżki mąki, 500 ml mleka.

przygotowanie

Musimy tryb „hartowanie”. Przygotować sos. Roztopić masło i stopniowo wprowadzić mąkę. W tym przypadku, trzeba stale mieszać sos. Cienkim strumieniem wlewać mleko. Po gotowaniu, wlać do sosu w jakimkolwiek zakresie. Drobno posiekać cebulę i podsmażyć ją za pomocą „hartowanie”. Położyć farsz, a następnie jej kolejne pół godziny. Następnie dodać pokrojone pomidory, sól i makaron. Wymieszać zalać wodą i sos. W „pieczenia” danie trybu dusić przez czterdzieści minut. Po sygnale w postaci zapiekanek zostawić na kolejne 10 minut, a następnie służyć.