339 Shares 8273 views

Jak zawiązać haczyk torba? Pomysły dla inspiracji i prosty klasie mistrzowskiej

Po samym połączeniem słów „dzianiny worek” wiązało się jedynie z torby na zakupy – oprawy w sowieckiej gospodyni. Ale dziś, kiedy rękodzieła wreszcie stać się zasłużoną popularność, torebki, związany i szydełka, wziąć należne im miejsce w szafkach i szafach. Dzisiaj, dziania worek można znaleźć nie tylko na plaży, ale w mieście, oprócz sezon letni nie jest już nadaje się tylko do tego akcesorium. Zawiązać haczyk torba jest dość prosta. Zadanie to może nawet obsługiwać uczennica, który nauczył się „kolumnę z SC” wzór.

Torebki, szydełkowane, z diagramami i opisami

1. Torba rozłożony na jednym ramieniu

Podstawowy wzór – kolumna o SC. Zawiązać haczyk worek, przędza bawełniana będzie potrzebował 4-8 kwiaty, łączna waga – 150 gramów. Odpowiednie, na przykład, „dżinsy” z YanArtr. Jest możliwe użycie pozostałości przędzy Najważniejsze, że wszystkie zwoje mają tę samą grubość, a także w połączeniu ze sobą. W powyższym przędzy hak № 2,5. Dzianina łańcuch o długości 30-40 cm, w zależności od pożądanej szerokości wyrobu. Następny numer – kolumn SC. Dzianiny w kręgu, zmieniając do nowego koloru nici na jednej z bocznych szwach. Kiedy worek osiągnie pożądaną wysokość, związane z jednej okrągłej kolumny, bez SC i cięcia nitki. Uchwyt może być wykonany ze skóry (np niepotrzebny pasa lub pas), ale można też szyć i szydełkować. Jako łączniki używać dużych przycisków lub rzepy.

2. Torba okrągłodennej

Aby stworzyć taką torebkę trzeba przędzy z lnu, bambusa, grubej bawełny, szydełka co najmniej 3.5 i garść drewnianymi koralikami. Tutaj, szczególną uwagę należy zwrócić na to, jak skontaktować się z dna worka. Rekrutujemy hak 10 pętli powietrza, pierścień zabezpieczający. Provyazyvaem w otrzymanej zakresie 20 kolumny, bez SC i dalej na drutach w kole, co następujące przyrosty: wiersz 1 – każda druga pętla, 2 wiersz – co trzeci, trzeciego rzędu – w każdym czwartym obwodzie dzianiny 2 kolumnę z SC, a resztę – jedno po drugim. Dodajmy, aż osiągnie żądaną wielkość średnicy. Następnie kontynuujemy szydełku bez dodawania do żądanej wysokości. W razie potrzeby, można dokonać wielobarwne paski i ozdobić torbę z koralikami.

Jak zawiązać haczyk torba na zimne pory roku?

torby letnie otwierają ogromne możliwości dla kreatywności. Mogą być kolorowe i solidne, hojnie koronki lub całkowicie niepoważne – dopasować letnie ubrania. Ale nie byle torba przyjdzie do ścisłego płaszcz, futro, a nawet najbardziej wyzywająco puhovichki. Więc jeśli chcemy stworzyć dodatek do jesieni lub zimy, powinny rozważyć kilka zasad:

  • worki na chłodnej porze roku nie jest wykonana na drutach z cienkiej przędzy. Pasuje ten sam wątek jako szalikiem zimą, rękawiczki;
  • trzeba mieć wykładzinę;
  • dekoracji jest bardzo dopuszczalne naturalne lub sztuczne futra, duże kulki, kamienie, kryształy.

Od co do noszenia torby ręcznie robione?

Przed zawiązać haczyk worek, jest ustalenie, czy będzie pasować do szafy. Kochanek Styl Boho można łatwo uzupełniać coś takiego sobie drogę. Dla tych, którzy kochają dżinsy i kurtki jeansowe, dzianiny torba też jest dobrze przystosowane. Ale z garnitur takie akcesoria najlepiej jest nie do połączenia. Jest mało prawdopodobne, że przyjdzie i sportowej. I z dzianiny płaszcze i kurtki lepiej nie nosić taką torbę. Ale to wszystko – tylko ogólne porady, które, oczywiście, przeznaczony do wykluczenia. Najważniejsze – trzymać się poczucia proporcji i nie zmienić jego styl.