768 Shares 8019 views

Karp pieczony w folii: przepis

W dzisiejszym gotowania istnieje wiele przepisów na pieczenie ryb. Różnią się one od siebie różnych przypraw i specjalnych tajemnic gotowania, które są idealne dla określonego rodzaju produktu. Dlatego przepis pieczenia karp całkiem podobna do niektórych technik wytwarzania innych ryb. Wymaga to starannego przygotowania i właściwego marynowania.


składniki

Aby przygotować potrzebne są:

– karp – 1 szt;.

– cebula – 2-3 szt.;

– przyprawa do ryb ;

– Lemon – 1 szt;.

– majonez.

szkolenie

Przede wszystkim należy zauważyć, że karp srebrny, przepis , którego dotyczy pieczenia, wymaga specjalnego przeszkolenia. Po pierwsze, trzeba oczyścić rybę na wadze i wypatroszyć go. Szczególną uwagę należy zwrócić na wewnętrznej folii i skrzela zostać usunięte, pozostawiając jeszcze mniejsze kawałki. Następnie ryby są dokładnie umyć i pozostawić do wyschnięcia. Po tym, że przetarł przyprawy i sok z cytryny, pozostawić na godzinę do marynaty. To jest to, co pomaga nadać ryby dobrego smaku i eliminuje nieprzyjemny zapach, który jest karp. Przepisy w folię zazwyczaj wymagają pewnych warzyw, ale w tym przypadku tylko łuk. On również daje zapach, ale przyciąganie ryb wszystkie niepotrzebne. Dlatego należy pokroić w cienkie pół-pierścieni i lekko prisolit który wydał sok.

pieczenie

Przed rozprzestrzenianiem ryb na folii, należy pocierać majonez. Do karpia, którego przepis jest zawarty w tym artykule, odwrócił się do szkoły, jest umieszczona wewnątrz cebuli. Są one również rozprzestrzeniać się na folii, który rozprzestrzenił mata powierzchnia dół. Na szczycie cebuli i umieścić rybę znowu pomazał go z majonezem.

Następnie starannie owinąć naczynie do wewnątrz powietrze nie może się tam dostać. W razie potrzeby użyć kilku warstw folii, aby nałożyć na siebie w powierzchni matowej na zewnątrz. Odbywa się to tak, że powierzchnia odbijająca odbywa promieniowanie podczerwone w środku, a tym samym podwyższenie temperatury wewnętrznej.

To musi być ogrzewane do 180 stopni piekarnika i umieść go karpia. Przepis wskazuje, że ryba będzie tam przez czterdzieści minut. Według ich wygaśnięcia folię otwarte, a następnie piec potrawę przez kolejne dziesięć minut. Ponieważ ryby mogą dopechsya i uzyskać złoty kolor. Następnie, usuwa się z pieca i rozprowadza się na płytce, czasami wraz z folią.

karmić

Zazwyczaj, karp, przepis, który wymaga pieczenia, dostarczany jako samodzielne danie, które zdobią zielony. Jednakże, w razie potrzeby można dodać różne garnishes składają ryżu lub gotowanych ziemniaków. Jako napój dla takich potraw pasuje młodego białego wina lub mocniejszego drinka. Również dobre z nimi wiele soków warzywnych i napojów owocowych. Należy zauważyć, że ta potrawa jest najbardziej cieszył się gorący i z różnymi sosami, że każdy kucharz wybiera według osobistych preferencji.