189 Shares 1110 views

Kilka sposobów gotować mięso z grzybami w piekarniku

Pieczenie w piekarniku – jest to prawdopodobnie jeden z najwygodniejszych sposobów gotować mięso i wymieszać je z grzybami najlepszą opcję. Wiele gospodyń domowych wolą jako świąteczny stół, a na rodzinny obiad gotować mięso z grzybami w piecu, zwłaszcza recepty, aby pomóc poprawić to danie całkiem sporo.


Do gotowania mięsa w naczyniu musi najpierw przygotowanie składników. Mięso przemywa się, tnie się na kawałki wielkości średnich i lekko smażenia na patelni. Oddzielnie w oleju roślinnym pasażowano posiekaną cebulę i starte marchewki. Grzyby są gotowane do miękkości, pociętych na małe kawałki. Obrane ziemniaki pokroić w kostkę. Sprawy idą w glinianym garnku w następującej kolejności: mięso, cebulę i marchew, ziemniaki, grzyby. Każda z warstw lekko prisalivaem. Następnie brzeczkę wlano w taki sposób, aby obejmować górną z produktów. Dla bardziej delikatny smak, można dodać łyżkę kwaśnej śmietany lub majonezu.

Można również gotować mięso z grzybami w piekarniku w postaci rolek. Aby to zrobić, bierze kilograma wieprzowiny lub wołowiny, pokroić w długie kawałki, odbija się dobrze na obu stronach, przetarł mieszaniną soli i przypraw. W smażonym posiekane grzyby dodali posiekane jajko, łyżkę majonezu. Nadzienie grzyb jest umieszczony na kawałki mięsa, które są pakowane w postaci rolki, a zabezpieczonych wykałaczki. Artykuły są umieszczane na blasze, smarowane, top wypełnione sos (pasta pomidorowa, zmieszane z majonezem) i umieszczony w piecu. Czas gotowania może wynosić około godziny, aż wierzch mięsa jest ładny złoty kolor. Przed podaniem dokładnie usunąć wykałaczki lepsze od rolek.

Delikatny smak będzie miała mięso z grzybami w śmietanie. Na początek zaleca się pokroić na małe kawałki mięsa (jakiegokolwiek rodzaju, ale najlepszy jest kurczak). Na patelni do smażenia drobno posiekanej cebuli, marchwi, jest tu dodaje kilka minut utrzymuje się mięsa pożaru. Wszystko wymieszać i rozłożyć w formie. Średniej wielkości kawałki pokrojonymi grzybami (jeśli są małe, na przykład miód, można zostawić w całości) są gotowane przez około pięć minut, włożyć mięso. Na szczycie naczyniu wypełnionym sosem, dla których w śmietanie dodanej zioła, przyprawy, orzechy ziemne i posiekany czosnek. Danie jest solony, wierzch można posypać startym serem. Przygotowanie mięsa i grzyby pieca będzie się średniej temperatury przez około godzinę (w zależności od rodzaju mięsa).

Poniższy przepis jest dość prosty. Na to potrzeba grzyby, chude mięso, ziemniaki, majonez i ser. Grzyby i ziemniaki pocięte na kostki, mięso – na małe kawałki, cebula – półpierścieni, ser drobno pocieranie. Zamiast grzybów można wziąć bakłażana i gotować mięso z bakłażanem w piecu, wszystkie pozostałe składniki pozostają takie same. W głębokich warstwach postaci są określone mięso, cebulę, grzyby i ziemniaki. Ostatnią warstwę przelewa kremowego sosu majonezu (wykonane w równej części kremu i majonezu), aerozolu sera. Naczynie umieszcza się w piecu ogrzanym do średniej temperatury, a piec aż zrobił (określona na ziemniaka, pokarmy gotowane szybszy).

Muszę powiedzieć, że mięso z grzybami w piecu mogą być gotowane w inny sposób. Mięso jest cięte na duże kawałki, a kotletów. Po obu stronach odbija specjalny młotek, solone. Najwyżej umieszczony Wstępnie smażone kawałki cebuli grzyby. Są one ułożone plasterki pomidorów, które są posypane tartym serem. Wszystko jest umieścić w piekarniku przez godzinę. Podawać kotlety są warte gorące i udekorować je będzie służyć gotowane lub smażone ziemniaki.